Skoči na vsebino

Prijavi

  • Zadnja sporočila

    • Nakup novega ali rabljenega vozila v Sloveniji ali v drugi državi članici EU | FINANČNA UPRAVA REPUBLIKE SLOVENIJE WWW.FU.GOV.SI   Uvoziš lahko vse, rabljen ali nov avto. Je pa fora glede dajatev - če je star, ni treba plačati DDV. Kot star pa se šteje šele, če je star več kot 6 mesecev in ima več kot 6.000 km.
    • A je kakšna omejitev glede kilometrov, nekdo mi je enkrat govoril da novega na moreš uvoziti, da mora imeti že nekaj prevoženih km? Ali je to res?
    • Tašparovni potniški okol 20 l po osebi na uro. seveda če so polni.   Privat zaradi višin škodijo (topla greda) bolj kot stari potniški avijoni.   Važn, da letalsko gorivo ni obdavčeno.
    • Še nekaj...pri CX-400 pa mi je čudno,k oddajavtake zvoke,kot da bi bil HDD😯...pa ne kot piskanje tuljav,ampak prav ciklično neenakomerno,kot pri 2,5" HDDju,ko dostopa do podatkov...čudno. Malce sicer je ropota od ležajev ventilatorja...poceni ADDA z krogljičnimi ležaji...a tisti zvoki so "čisto nekaj drugega"🙄🤔 Najbrž "stara jajca" samo se za kak kratkočasen test,ko si zraven,al pa za "delavniško" rabo...jebi ga-enkrat je pač konec zgodbe🥺  Zaenkrat Seasonic X-650 še super dela...ma bom počasi prečesaval,kaj bi bilo v ožjem krogu za naslednjika... Tisti Silverstone SFX k sem prijatelju mini-ITX PC sestavil me je že presenetil...dela BP in res ne vklaplja ventilatorja pri manjsih do srednjih obremenitvah. Jep...zna biti🤔...sem pisal,da je fejst strela sekala pri nas....najbrž bo to to🙄
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.