Skoči na vsebino

Formula 1

Ustvari kratki URL


M-Fan

Priporočeno sporočilo

  • Odgovori 4,8k
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Čestitke našim za dvojno zmago, zlasti Russllu, ki je na bistveno slabših gumah uspel nekako zadržati Hamiltona.

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 4 tedne kasneje...

Landu bodo konec sezone morda zmanjkale prav tiste točke, ki jih je doniral ekipnemu kolegu v Budimpešti.

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...
  • 2 tedna kasneje...

Meni najbolj simpatičn dirkač je verjetno že zaključil F1 kariero, so ga odslovili kar sredi sezone. :(

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Ne gre lopata not A kdo ve kke se da dobiti razne zarnice za osvetlitev gumbov. Se pravi ne T5 za dash ampak ma ene take navadne zarnice z dokaj dolgimi nogami cca 4-5cm. Zgleda pa da so diodne, ker je polarizacija +/- pomembna   Seveda se da zlotat marsikaj a bi rad nasel enake oz ustrezne. Bom probal najti kako sliko, pozabil ko sem odmontiral. Sedaj sem prelotal delujoce tja ker je pomembno, 2 pa sta temna
    • Ja-to je pa lepo👍...ni k "ringelšpil"😄   ...ne vem,a je Slivka tud v tej temi...on hitro z lopato...tako,da si pol čist🤪   Jaz sem z Supernova P2 650W zelo zadovoljen👍...v Family-PCju dela od leta 2017 BP...ne 24/7,a kar pogosto...čez vikende pa ziher nonstop. Osnova je SuperFlower👍...pohvaliti moram celo ventilator...ni najboljši,a ima k sreči krogljično ležajenje,kar je bolje za varnost,k ne "škripne"kar naenkrat,ampak se začne že prej oglašati...drsni pa sam neha in "kliči gasilce"🚒   Drugače pa si mogoče pogruntal,da prisegam na Seasonic...vprašanje,če bodo še kdaj naredili tako serijo kot je X-serija (jaz imam v HTPCju X-650😍)...kvaliteta res vsepovsod+San Ace ventilator...to,tudi rabljeno-če dobiš za mali cvenk...samo ne boš dobil😕
    • jaz imam tudi isti ram g.skill trident z
    • Top GPU pa evga itq top firma. Rami so pa tridentz? Imam iste hehe Menda so nehal delat gpuje so se skregali neki z nvideo,ce sem prav slisal. EVGA ima isto top napajalnike.
    • ...Slim   Leti kot ura. Res tiha zadevščina. Kupil sem jo samo zaradi vehunskega hlajenja. Kom iz red light districta?   Ne me tepst, moral sem....
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.