Skoči na vsebino

Nogomet

Ustvari kratki URL


madmax

Priporočeno sporočilo

Kr neki, bunker zmaga Ligo prvakov, tko kot Grki EU. Tole kar sme u?eri mal gledel, je bla ?ista beda, se ne spomnim, da bi kdaj med finalom LP pre?altal na kak drug program. Raje sem na Popu gledal ?und. Uni so napadal 10 komadov v obrambi, Milito pa je ?akal na kontre.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

dobra igra, 2 gola, nobenih podaljskov/penalov, cestitke interju

 

No jaz bom ?isto nasprotje

dolgo?asna igra no? kaj dramati?nih akcij :(

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Dobro vpra?anje... A ?e samo ena ekipa igra, a se to ?eteje kot tekma? :D

 

Zato pa ne maram nogometa oz. bolj re?eno ga spremljam minimalno zarad "splo?ne" izobrazbe, ker slej ko prej v ve?ini mo?kih dru?b nanese beseda na fusbal.

 

Kej takega se recimo v ko?arki, rokometu, odbojki, hokeju ne more zgoditi zato so za moje o?i ti ?porti veliko bolj atraktivni. ?e tolk slaba ko?arka je mnogo bolj?a od takih tekem.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ah ko?arka je pa res podn od ?porta(jebat ga nikoli je nism maral) seveda prav tako fuzbal-gledam res poredko ampak igram pa ga :)

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zato pa ne maram nogometa oz. bolj re?eno ga spremljam minimalno zarad "splo?ne" izobrazbe, ker slej ko prej v ve?ini mo?kih dru?b nanese beseda na fusbal.

 

Kej takega se recimo v ko?arki, rokometu, odbojki, hokeju ne more zgoditi zato so za moje o?i ti ?porti veliko bolj atraktivni. ?e tolk slaba ko?arka je mnogo bolj?a od takih tekem.

 

saj fuzbal je carski sport, sam ce navijas za barcelono in ti potem inter sesuje barcelono kot bi bli 3. razredna ekipa, pol si ital anti-inter, ne glede na to, da so igrali skoraj brezhibno..se vedno mislim, da je bla tekma zelo dobra, mourinho zna igrat proti vsem...dober je nimas kaj

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ah ko?arka je pa res podn od ?porta(jebat ga nikoli je nism maral) seveda prav tako fuzbal-gledam res poredko ampak igram pa ga :)

 

Lohk bi bil zloben, pa ne bom... hihihi :blush:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ok, saj ne re?em ?teje samo rezultat, samo tak bunker v finalu....to ubija nogomet, mogo?e bi morali spremeniti pravila; za neaktivno igro oz. zadr?evanje ?oge, bi ?ogo enostavno dodelili nasprotniku, podobno kot je pri rokometu,ali pa bi omejili ?as do kdaj morajo spravit ?ogo iz svoje polovice ko jo imajo v posesti. :blush: ..Ma itaq bo po starem... bunker do onemoglosti,dve kontri in to je to :zvizga:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Lohk bi bil zloben, pa ne bom... hihihi :blush:

 

:vesel: pa daj no bodi malo. sj ne bom zameril ;)

Ve? zakaj ne maram ko?arke sploh-1x sem hotel igrat pa sem bil za center malo premajhen :P

Nizki center pa so ?e imeli igralca :jezicek:

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

... malo premajhen :P

 

:blush:

 

 

ampak vseen ... nekaj zelo dobrih playmakerjev je bilo manj?ih od tebe tako, da cm ne bi smeli biti vzrok, da ko?arke ne mara?... sej jo ne rabi? igrat, jaz tud ne igram hokeja (?e drsat ne znam) pa ga vseen zelo rad pogledam

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

:bravo: ok zmagal si jutri grem takoj brcat ko?arko in balinat hokej ;)

 

Nekaj pa priznam v ?olskih letih sem zbiral nalepke NBA ampak ko so bili ?e bull-si in ne bo? vrjel imam poln album ;) in ko smo ?e v ?oli igrali ko?arko sem res ''slovel'' po spretnosti in metom za 3 pike

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

:bravo: ok zmagal si jutri grem takoj brcat ko?arko in balinat hokej ;)

 

?e bo? priden bo? lahko zve?er ?e malo kartal ?ah.

 

Sicer ma? pa prav... ko?arka je res ubijalski ?port. Jaz mam ?e ?ist kolena uni?ena. ?eprav je pa hec, k gleda? prenose tekem so ko?arkarji vsi ?ist polomljeni pa se na terenu pol tolk ne valajo v "bole?inah" k fusbalerji. mislim, da jim je mal pod ?astjo, da bi tolk fejkal. :ne vem: :hohoho:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zagovorniki Minkena, re?te kar ?este, sam zmaga 2:0 je vseeno pomeni, da je o?itno igral tut Inter, ker sicer brez da igra, bi te?ko dosegu 2 gola, aja pa prejel - 0!!! <_<:harhar:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Vsaj takrat ko sem jaz gledal, niso igrali ni? in po pregledu statistik tudi tako ka?e. Milito, 2 poskusa na gol, 2 gola. Vsi igrajo v bunkerju, vklju?no z Eto-jem, ki je kot ka?e ratal desni bo?ni branilec.

 

33% posest ?oge interja, cca. 60% natan?nost podaj, kar ka?e na to da samo izbijajo ?ogo.

 

 

Milito in Snejder pa pa? ?akata na kontre. V vse ve? al manj vredne akcije sta bila vpletena samo ona. In gol je pa? padel ?isto po njihovem kopitu, na hitro golman na?ge naprej, ?e bo kej bo, ta dva gumpca sta pa? uspela neki skombinirat in gol. In potem nazaj v bunker.

 

In ni to da ne maram Interja, ker je premagal Barco. Manchester jo je premagal in nisem mel ?isto ni? proti njim, recimo Atletico, ki jih je edini premagal v ligi, in tudi proti njim nimam ni?. Gre se za to kak?en nogomet igra?. (Italjanskih klubov itak ne prebavljam, njihovo pokvarjeno ligo pa ?e manj)

 

Barca bo pa? sigurno spu?ila kak?no lovoriko na ra?un tega, da bojo igral lep nogomet. In pravim navija?em Barce pomeni lepa igra ve? kot naslovi. Barce igra za ljudi, da ljudje, ki pla?ajo karte imajo kaj za gledat, da u?ivajo v lepi igri. Barca ne bi nikoli igrala tak bunker, ?e bi doma zmagal 3:1 in potem ?li k makaronarjem. Tudi pri njih bi igrali napadalno in atraktivno.

 

Mourinho pa? goji obrambni nogomet, ki prina?a naslove in za to so nekateri klubi pripravljeni ubijati nogomet. Igrati lep nogomet in osvojiti 6 lovorik pa je veliko, veliko ve?ji dose?ek, ki ga "Special One" lahko samo sanja.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Barce igra za ljudi, da ljudje, ki pla?ajo karte imajo kaj za gledat, da u?ivajo v lepi igri.

 

halo...

 

drugace pa svaka cast da si tak hardcore navijac...bolj k nekateri spanci, ki jih poznam :)

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

@Daskan, ampak dokler ?teje kdo je dal ve? golov na igri??u, jo Murinjo car vseh carjev, tle diskusija ni potrebna! :danzoman:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Inter ni dal najve? golov, samo se je zmuznil z 0:1 zmagami ?ez..

 

Inter je bil 6-ti po u?inkovitosti, posest ?oge so v popvre?ju imeli manj kot FC Zurih, Rangers, Apoel, in so nekje na repu pri Unirei, Haifi in Rubinu...

So pa dale? zmagal v ?tevilo ofsajdov in ?tevilu prekr?kov, ki so jih nardili in seveda posledi?no v rumenih kartonih...

 

To so statistike, ki govorijo o kakem nogometu? :D

 

(?e en fun fact: rezen Ibrabosanca, ki je itak ?e zmer 90% italjan so vsi top ofsajderji iz italjanskih klubov, in ?e to kar skos pravim, da je Inzagi rojen v offsajdu, skor ni? igral pa je 3-ji.. vodi pa Milito, vpra?anje ?e so ?tel tudi tle ofsajd gol ;):D)

 

(fun fact 2: Real Madrid, ki je igral 5 tekem manj, je imel skoraj enako ?tevilo strelov na gol in mimo gola in samo en manj dose?en gol (enako prejetih)).

 

Kot navija? Barce, bi moral biti Real Madrid no.1 enemy pa mi ni, navkljub zgodovini in njihovi filozofiji, igrajo dokaj spodoben nogomet (razen tiste lanske tekme na Camp Nou, ko se je igralo posekaj Messija).

 

Ne prebavljam klubov, ki igrajo makaronarski nogomet, kamor spadajo prakti?no vsi makaronarji, lansko leto se mi je malo zmeril Chelsea in letos Rubin. Ekipe kot so Sevilla, Atletico so letos premagale Barco pa jim ni? "ne zamerim", ker so igrale fuzbal (sploh lanska tekma z Atleti je bila nepozabna 4:3..huh).

 

@Labi: mah jest se bolj katalonca po?utm kot janeza, mene itak vle?e tja :D(ker redno spremlajm za kak?ne slu?be, zdej k bo po?as ?tudija konc). V?e? mi je mesto, v?e? mi je filozofija mesta, sonce majo skos, najbolj?i fuzbal.... sam bebe so bolj za en kurc, bi blo treba eno slovenko sabo prpelat :D

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Inter ni dal najve? golov, samo se je zmuznil z 0:1 zmagami ?ez..

 

Inter je bil 6-ti po u?inkovitosti, posest ?oge so v popvre?ju imeli manj kot FC Zurih, Rangers, Apoel, in so nekje na repu pri Unirei, Haifi in Rubinu...

So pa dale? zmagal v ?tevilo ofsajdov in ?tevilu prekr?kov, ki so jih nardili in seveda posledi?no v rumenih kartonih...

 

To so statistike, ki govorijo o kakem nogometu? :D

 

(?e en fun fact: rezen Ibrabosanca, ki je itak ?e zmer 90% italjan so vsi top ofsajderji iz italjanskih klubov, in ?e to kar skos pravim, da je Inzagi rojen v offsajdu, skor ni? igral pa je 3-ji.. vodi pa Milito, vpra?anje ?e so ?tel tudi tle ofsajd gol ;):D)

 

(fun fact 2: Real Madrid, ki je igral 5 tekem manj, je imel skoraj enako ?tevilo strelov na gol in mimo gola in samo en manj dose?en gol (enako prejetih)).

 

Kot navija? Barce, bi moral biti Real Madrid no.1 enemy pa mi ni, navkljub zgodovini in njihovi filozofiji, igrajo dokaj spodoben nogomet (razen tiste lanske tekme na Camp Nou, ko se je igralo posekaj Messija).

 

Ne prebavljam klubov, ki igrajo makaronarski nogomet, kamor spadajo prakti?no vsi makaronarji, lansko leto se mi je malo zmeril Chelsea in letos Rubin. Ekipe kot so Sevilla, Atletico so letos premagale Barco pa jim ni? "ne zamerim", ker so igrale fuzbal (sploh lanska tekma z Atleti je bila nepozabna 4:3..huh).

 

@Labi: mah jest se bolj katalonca po?utm kot janeza, mene itak vle?e tja :D(ker redno spremlajm za kak?ne slu?be, zdej k bo po?as ?tudija konc). V?e? mi je mesto, v?e? mi je filozofija mesta, sonce majo skos, najbolj?i fuzbal.... sam bebe so bolj za en kurc, bi blo treba eno slovenko sabo prpelat :D

 

Daskan, treba bo pozabiti, iti na morje in v novo sezono....?e bo Murinho sel v Real lahko real pozabimo, ker s tako obrambo ne bo bunkerja, ronaldo bo pa na sredini cakal kontre :)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja murinho v realu pomeni problem za Barco in ostale <_< ...

ja je treba pozabit pa upat na novo sezono...

 

P.S. mama mi je prinesla original Barcin dres (10 Messi) konfekcijska ?t.0 za ?L - ?e vedno mu je mal prevelik (4 mesece) ampak bo dobr za fotose?n...jo je prodajalec vpra?al, ?e bi raje od bosanca, pa je rekla da ne :hudicek:

Sex, V6 and Rock 'N' Roll

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

kdor ?e ni videl novega stadiona v LJ iz zra?ne prspektve-lepe fotke

http://www.skyscrapercity.com/showthread.p...30&page=234

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?edno, ?eprav sem malce vseeno razo?aran, sem mislil da bojo zgradil malo ve?ji stadion, in da bo dizajn malo bolj inovativen. Ampak bolj? kot ni?.

 

?e okol tega je tolk pluvanja in nakladanja kak?en nepotreben megalomanski projekt je to. Si predstavlja?, kaj bi blo, ?e bi res bil za 30-40k gledalcev - jamra?i in stalni negativisti bi raztrgali jankota, mestno oblast pa ?e tri ?etrt Ljubljane, ki smo si drznili izvolit Zokija za ?upana. :jezicek:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e okol tega je tolk pluvanja in nakladanja kak?en nepotreben megalomanski projekt je to. Si predstavlja?, kaj bi blo, ?e bi res bil za 30-40k gledalcev - jamra?i in stalni negativisti bi raztrgali jankota, mestno oblast pa ?e tri ?etrt Ljubljane, ki smo si drznili izvolit Zokija za ?upana. :jezicek:

 

?e dajo asfalt namesto travo bo stadion skoz zaseden :)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Ravno zato nisem napisal "slovenskih bank", ampak "bank v Sloveniji".   Bi zastavil malo drugače - ali je javno ali zasebno ni tako pomembno, kot je pomembno kakšen je odnos vodstva in zaposlenih. Običajno imajo domači ljudje več empatije do svojega kraja in krajanov, kot tujci. Ni pa to vedno, kot je bilo v primeru Igorja in "njegovega" Istrabenza.   V Sloveniji se je od osamosvojitve naprej v državnih družbah pogosto slabo kadrovalo, po načelu, najbolj važno je, da je naš (da bo zrihtal našim službe in denar za stranko in naše žepe), ne pa da je dober gospodar za družbo.       
    • Ja: ročni menjalnik v kombinaciji z vsaj dvolitrskim turbo-dizlom...
    • Danes čist popizdil,k že drugi dan zapored koda E31 na Bosch pomivalcu...stara fora,k je bilo že pri prejšnjem Boschu tako...netesnost banje,in skoz kaplja na dno,kjer je plovec za qaua-stop...pa ga izvlečem,nagnem na stran,da izteče voda ven...,in "jovo na novo"...in se mu sfuzla,in kaže eno drugo kodo...itd... Poln qurac imam že tega Boscha... Pa pred dvema mescema crknila Bosch mikrovalovka-crknil motor ventilatorja...brez ventilarorja pa "bog ne daj,da jo goniš"...lahko bajta zgori... Nesem mikrovalovko na Etis servis...se sreča,da so takrat imeli akcijo "zastonj podaljšanje garancije na 5 let",čene bi bila mikrovalovka ža na smetišču...lih dobre 4 leta in crknila... In so vgradili nov komplet ventilator, in lepo dela...še tišje...a glej ga hudiča-crkuje display...bo spet treba na servis...   Pomivalca pa mam Bosch-a res "beri zgoraj"...dve leti in pol in "za na deponijo"   In grem gledati, kaj čem kupiti.... Sem že imel Candy,Bosch,Miele,spet Bosch...in začnem gledati tudi Beko🙄 (ma Bosch hladilnik je rudi Made in Turky)... Gledam mal boljše,in najdem na Mimovrste dva boljša prostostoječa... In greva popoldne z ženo malo pogledati v BTC v Merkur...nič nimajo.... In zavijeva se v BigBang...in na koncu so imeli oba...boljšega pa je prodajalka izenačila z ceno od Mimovrste...in kot nalašč po vrhu še vikend-popust,in so ga imeli celo na zalog...prodajalka sploh ni vedela,da ga imajo,k so nekaj zajebali,in ga ni med prostostoječimi... Je bila na koncu cena 522,75€-top cena! Za tega gre.   BDFN36560XC pomivalni stroj BEKO WWW.BIGBANG.SI BDFN36560XC  pomivalni stroj BEKO   Še uradna stran Beko   BDFN36560XC | Prostostoječi pomivalni stroj (15 nastavitev položajev, Polna) | BEKOGLOBAL WWW.BEKO.COM Prostostoječi pomivalni stroj (15 nastavitev položajev, Polna) | BDFN36560XC | BEKOGLOBAL   2 let garancije+3 leta ob registraciji,10 let na motor (inverter). Kar je bilo meni važno-optično ne izgleda plastik-fantastik,A-klasa-najvarčnejši za ta cvenk sploh,zelo tih,zelo masivne košare iz debele žice-se takoj opazi...in vse živo ostalega...naj vsak zase pogleda,kogar zanima... Upam,da nisem brcnil v temo z to znamko... Jutri montiram...pa da vidim🙄
    • Še dve fotki ProCeeda v lepšem vremenu... 😉
    • Kera pa je še slovenska banka?....naštevate tobačno....kje je pa vec kot 20+ slo firm, kjer ni bilo tujcev....(celoten istrabenz konglomerat, tomos, elan, tam, mlm, sct, primorje, večina zivilske in prehrambene verige, turizem....pa še veliko sem jih pozabil)...
  • Kdo je trenutno prisoten (Poglej celoten seznam)

    • Ni prijavljenih registriranih uporabnikov
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.