Skoči na vsebino

Nogomet


madmax

Priporočeno sporočilo

Lahko smo ?e taki navija?i barce, ma je treba priznat da je bil all in all v?eraj Inter bolj?i.....ne za 3:1, za 2:1 pa ja, kar bi tudi moral biti rezltat ?e bilo vse by the book!

Se pa tudi meni zdi da je 3:1 malce preve? za nadoknadit, vsaj glede na njihovih zadnjih par predstav <_< pa ?e Marques bo igral na povratni...auch! :( Edino ?e mali ?ude?, ki sli?i na ime Messi nam preostane. :unsure:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Inter ni bil tako hudo dobr, ve? al manj se je branil, na za?etku so imeli nekaj prilo?nosti, potem so pa dali 2 gola po sodni?kih napakah. 2:1 bi mogo?e bil realen izid, samo 2:2 bi bil mogo?e malo bolj.

 

?e ena cvetka sodnika recimo, ko je barca napadala, je Lucio od zadaj porinil Perda (ker se sli?i zdaj dokaj pervy :D :D ) kar je pripeljalo do tega, da je on igral z roko. Bil je favl Lucija, sodnik piska igro z roko....

 

Barca je glih spet v rahlo krizo po?kodb padala, Ibra se je glih unesel pa se je spet po?kodoval, Iniesta za cel mesec ven, Henry sploh ne vem ?e ?e obstaja...

 

Preostane nam ?e Messi, ?e potegne ?e eno tako kot proti Arsenalu potem mu doma postavim kapelco :D :D

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mah Bajern smotan, sm skor prepri?an da bojo v finalu (zgubl - upam)! <_<

 

Na povratni tekmi bom pa naviju za Katalonce, kar pomen da bo praviloma potem zmagu Inter (zmer zgubi moj adut)! <_<:harhar:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mam eno vpra?anje povezano z ?ogobrcem in sicer me zanima ob kaki priliki je Ribery pokasiru brazgotino, ki mu kazi obraz? :blush:

 

Al je to kak?en ?lan tolpe, al je meu kako nesre?o, al kaj - poznavalci zihr veste od ?esa je to nastalo? :P

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

tud sam ne vem ampak sem vprasal :)

 

When he was two years old, he and his family were involved in a car accident in his hometown, colliding with a truck. Ribéry suffered serious facial injuries that resulted in over one hundred stitches and left two long scars down the right side of his face

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja,tisti v?eraj mu ni ni? protestiral.Jaz tudi ne bi. :P

 

no vidi?, da zale?e... ?e sodniku se je roka full tresla, k mu je moral rde?ga pokazat - sem imel ob?utek, da se mu bo sodnik skoraj opravi?il, ker mu je pokazal karton :)

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zato pa dons tolk nevarn zgleda, da se ga vsi bojijo, k se sprav gle?nje lomit :hudicek:

 

a se je ?e kdo za nogo prijel v?eraj malo ?ez deveto zve?er... :whatever:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tkole ti pa zgleda fuzbal baj BALKAN - ?e itak sirotinja, pa ?e to kar majo bi radi razjebal! <_<:hudicek:

 

http://24ur.com/sport/nogomet/video-navija...i-sarajevo.html

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

na barca forumu je en francoz napisal, da je pri Marseillu videl vse razpolo?ljive oklepnike Carabinerjev in Guarda di Finanza na poti proti Barceloni, ?e? Murinho je tu....:)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Bunker Interja od prve minute....zaenkrat ?e vedno 0:0 <_<

 

Slabo ka?e za Barco. :(

 

je blo za pri?akovat, ker so na prvi tekmi naredili predober rezultat... ?e da Barcaen gol jih bo pa panika zagrabila

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

inter je bil boljsi obakrat...sploh zdaj da se mu je uspelo se braniti kljub enemu manj :notworth:

 

ne jih jezit... vidi? da so ?ist u badu . Mislim, da so vsi vedeli kako se bo dogajalo na tej tekmi tako, da presene?enja ni bilo ne z igro ne z rezultatom. :blush:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tkole bom reku - kdor ima Mourinha za trenerja, ga je te?ko scat pelat! <_<

 

Kdo si je u?eri bl zaslu?u jet naprej, nekak ni dileme, po drug stran so pa bli Internacijonalci genjalci, kako so prpeljal vse skupej do konca in vstopa v finale! :danzoman::bravo:

 

Upam da u finalu Bajern pu?ne! :harhar:

 

P.S. da je skupn zmagovalc Inter sem navdu?en predvsem zato (kot je Murinjo reku), da ta fanatizem Barcelone in ?elja po finalu, temelji predvsem v "Antimadridizmu" in ne bazira toliko na ?portnih ambicijah (tudi slednjem, ampak predvsem jim je motivacija sovra?tvo do RM). :angry2:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jah, je treba dobr zgodovino poznat, da se ve zakaj je tako sovra?tvo do RM. Tu ne gre neko rivalstvko kot Olimpija vs Maribor, ampak za precej ve?. Mou dobro pozna to, saj je v Barci naredil prve trenerske korake in je vedel kaj mora zninit, da bo vsekal pod pas.

 

Inter si finala ni zaslu?il. Sodnik jim je na prvi tekmi podaril preveliko prednost. Upal sem, da jim bo uspelo, ampak v?eraj so "Italjani" po? pokazali kako se igra po Italjansko, bunker pa valanje po tleh.

 

Jest pa upam da bo Bayern nahamal makaronarje, je v tej sezoni vsaj mal ve? od nogometa pokazal. Po moje pa sploh finala gledov ne bom... kr neky Bayern vs Inter...

 

?koda, da ni ?lo naprej, bo pa drugo leto.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.