Skoči na vsebino

Prijavi

  • Zadnja sporočila

    • Ni glih, da jamram ampak cene na Murterju so res napihnjene vsaj po večini!  V Tomy trgovini so piva Laško, Union, Karlovačko, Žuja N1, PAN itd po 1.89€....🥴Roglički marmeladni ali čokoladni 0.99€,Argeta paštete 2.19€,CocaCola 2.49€..... V lokalih pa po večini ravno tako, pica 15€,mešano meso s prilogo 35€,lignji na žaru 19,prženi 22€ itd. Apartmaji 3*** ali več so nad 100€ na noč brez zajtrka in so ravno tako zasoljeni.... Je pa tudi res, da na Murter hodi sama Slo. elita in se prepucavajo kdo ima česa več in kdo ga več nese...         
    • Ampak, dejmo bit čist pošteni - a to dejansko res rabiš?   Mene bolj moti recimo ta trend, da umikajo res uporabne stvari, ki jih pogrešam, ker sem jih nekoč imel zdaj pa ne več.
    • Hmmm. To ti za Z govoriš?   Sem šel gledat za kolegovo 3 190 dizl xdrive in na autodocu je sam par sprednjih pakn s konektorjem, zadnjih pa nič.   Alfa je to imela komplet. Je pač to šparanje. Alfa je imela amortizerje na haubi, Passat za 50k€ pa jih nima, samo palca. Vsak tak droben detajl stane. In pol so vsi pljuvali po moji Alfi. Čakam zdaj koga, ki bi rekel, da je rabla amortizerje na havbi, če se je toliko kvarila.
    • Konec festivala MetalDays: 'Za nas je to preteklost, lep spomin' | 24ur.com WWW.24UR.COM Festival MetalDays, ki je v Tolmin in lani v Velenje vsako leto privabil številne ljubitelje dobre glasbe, je uradno in dokončno odpovedan...  
    • https://www.avto.net/Ads/details.asp?id=19759376&display=Mazda MX-5
  • Kdo je trenutno prisoten (Poglej celoten seznam)

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.