Skoči na vsebino

Prijavi

  • Zadnja sporočila

    • Tatin prijatelj je ostavio Mercedes u servisu. Zaboravio je ostaviti ključeve od auta. Kada je došao po auto, uredno su sve naplatili, a auto takli nisu. Tko kaže da u mazda servisu isto nisu muljatori? Nikad nećemo znati punu istinu. Treba u autu ostaviti skriveni mp3 snimač. Znakovito je da se auto nije počeo kvariti nakon trečeg ili četvrtog servisa. Tada muljanje ne prolazi jer austrijanci, kako bi odobrili naplatu preko garancije, analiziraju sve do detalja. Peti servis (zadnji pod garancijom) je Eldorado. Austrijanci više ništa ne pitaju. Sve troškove snosi vlasnik.   Znate kako ide preuzimanje auta nakon servisa. Dobijete najmanje 3 papira za potpisat. 5 ake ste uzeli zamjensko vozilo.   Digresija: japanski car Hirohito je kapitulaciju potpisao na manje dokumenata.   I onda potpišete bez da detaljno čitate.   Danas, 3 tjedna nakon servisa, vidim stavku: Aditivi  20€.   Niti sam ih tražio niti su objasnio što potpisujem.
    • Pri trenutnih temperaturah zunaj mi še ni potrebno ogrevati.... 🤗 Sem jo pa pred cca 14timi dnevi, ko se je za par dni ohladilo malo zalaufal in res hitro ogreje za stopinjo, dve... 🤗 Kako bi bilo pozimi pa ne vem.... 🤔
    • @Scr3am   Vprašaj kateregakoli strojevodja,ki ima izpit za KISS-a...kako kaj klima v kabini🥶...ki si deli zunanjo enoto z klimo prvega potniškega oddelka za kabino... Ti bo dalo za misliti.
    • Imaš dve slike od zunaj...ta izolacija je še od prej...baker z izolacijo,odtok kondenza (32mm fi kanalizacijska),odvod kondenza zunanje enote (samo če greješ pozimi pri minusu) in kabel za štrom je vse še od prej...Januar 2018 Izolacija pa ni nič preperela...povečaj😉  Vse je odvisno od tega,al je speljana pod pokrov al ne...k če ni,pol pada gor dež,zmrzuje,in jo razdrobi. Podobno je na moji toplotni črpalki...bom slikal,in objavil....tudi moram še zrihtati😅...ma. nikoli ni konec,zmeraj se kaj najde🥺 Si imel prav...midva sva dober tim😄😉👍   Ob priliki,če boš kaj preklopil,k sedaj se ponoči že malo ohladi...mal napisi kako greje...marsikdo je verjame,kako dobro to dela...
  • Kdo je trenutno prisoten (Poglej celoten seznam)

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.