Skoči na vsebino

Aktualni dogodki!


ReDevil

Priporočeno sporočilo

Jz pa ?ist verjamem da od "konca sveta" tacga al drga?nga nismo ve? dale? - matr sam poglejte tale vulkan al karkol ?e je na Islandiji, zdej neki govorija, ?e se bo tkole nadaljeval, da bo lahko zra?n promet stal tud do pol leta, haloooo? <_<:P

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ala vsi v hosto drva napravljat...

 

Je pa res kar pestro letos. Potresov ceu kup in to orenk potresov, zdaj vulkan.... kaj nam bo mati Zemlja ?e na?timala? Me kar skrbi.....

Have a nice and productive day!

Your future depends on it.

Your LIFE… depends on it.

 

A Klokateer...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zgleda tut Janezi nismo brez greha! <_<

 

http://24ur.com/novice/crna-kronika/na-hrv...srebrenici.html

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Madona, kolk smo mi reskiral, ko smo ?li na ?evap?i?e...

http://www.rtvslo.si/crna-kronika/foto-nez...ih-vozil/228457

 

Se pravi, ?e ti crkne Reno v MS, bolje da gre? dam pe?....

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

To niso glih neke "obljubljene" de?ele za primerjat standard. :P;)

 

irska, italija, portugalska??

 

neko? najbogatejse dezele, predvsem irska kot 'sedez' evropskih podjetij

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

Jao folk, u?eri nas je (?e je kdo gledu 24 ur na Popu) spet vrli premje fajn blamiru pred turisti (mislm da so bli u Lipici). ?e je kdo gledu, ve o ?em govorim. No Boss bo vrjetn reku, da je bla to simpati?na gesta! <_<:hudicek::blush:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne ne, mene ni ni? blamiru, ?e je koga pol je sebe... sicer je pa tko, da pa? v tem parlamentu in vladi s ?asoma vsak postane klovn.

 

Sicer pa osebno ima raje vesele ljudi pa ?etudi kdaj kako neumestno naredijo* kot pa neke mone resne, ki vidijo okoli sebe samo negativno in same zarote.

 

 

 

 

 

*Pahor dostikrat misli, da je humoren ampak o?itno se to samo njemu zdi sme?no.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

*Pahor dostikrat misli, da je humoren ampak o?itno se to samo njemu zdi sme?no.

 

Se strinam, hehe, uni Nemci so sam gledal kva za vraga se dogaja! :aaaaa::P

 

P.S. - men je npr. Erjav?ev humor na nivoju! :danzoman::bravo:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Se strinam, hehe, uni Nemci so sam gledal kva za vraga se dogaja! :aaaaa::P

 

?eprav po drugi strani pa se bodo hvalili doma, kako so se sre?ali s premijejem Slovenije. Pa ni fora v tem da so se z njim sre?ali ampak o tem, da bodo govorili o Sloveniji zaradi tega dogodka - in to je reklama.

Think positive. :blush:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

U momentu, ko bi on mene za lase zagrabu, bi ga jest u kolen ustrelu.... :blink:

 

Verjetno je majmun mislil, da zdej ko je "novinar" ga pa bojo policaji pr mer pustil, ker druga?e bo kaj ?udnega napisal. Tako nekako kot una dva ?tudenta is Vesti, ?e se ?e spomnite onega videa.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tlele mi ni pa n? jasn, ful se ?udn sli? vse skup! <_<

 

http://24ur.com/novice/svet/video-ustrelil...aczynskega.html

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Saj je ?ist enostavno... gre se za arbitra?o ne za kon?no odlo?itev in ?e imamo prav nas nima kej skrbet s tem, da bo nekdo drug pomagal re?iti spor. ?e pa nimamo prav potem bomo pa pu?nili.

 

Ampak kakor koli ?e - 20 let se ukvarjamo s to kur?evo mejo in izhodom do odprtega morja in po moje je ?e skrajni ?as, da kon?no ta problem uredimo... jaz osebno imam poln k*** tega, da dolo?ene dele ozemlja si je Hrva?ka dobesedno pripojila brez dogovora in ?e ne naredimo ni? bodo ta ozemlja ?e vedno pod oblastjo na?ih ju?nih sosedov in najslab?e je, da bodo ?e naslednjih 20 let to po?eli.

 

To, da bi namesto arbitra?e raje prepre?evali hrvatom vsto p v EU je pa butasta ideja, ker od tega nima nih?e ni? kmalu pa sploh ne bodo ve? hoteli v EU, glede na trenutno stanje.

 

Tko, da jaz bom ?el na referendum in bil za ARBITRA?O, ker o?itno imamo tolk blesave politike pri nas kot na hrva?kem, da bi se uspeli zmeniti sami brez posredovanjem tretjega.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Enako bom ZA, ?e bom doma....ker to je le prvi korak od 30-ih, kjer lahko kon?no kaj premaknemo, druge alternative ni ve?.

 

Vas vpra?am takole: In kje bi moral biti meja?

 

Noben slovenec nima pojma (ali hrvat), gre se zgolj za ponos in 'ne bo? ti mene'

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.