Skoči na vsebino

Prijavi

  • Zadnja sporočila

    • Evo, tokrat sem se še jaz lotil mikro ATX projekta in imam eno situacijo... Napajalnik pride montiran na sprednjo stranico in kletka podpira ATX napajalnik, ne omogoča pa mi, da bi napajalnik obrnil za 90 stopinj oziroma prekucnil, da bi kabli iz njega šli proti stranici in ne davzdol. S tem bi pridobil glih tolk višine in prostora, da bi spodaj na sprednjo stranico lahko nagužval še 120mm ventilator. A se komu sanja, kje bi pri nas dobil kak takle nosilec, kot na slikah? Našel sem na Aliexpress neke variante za SFX napajalnike, za ATX pa nekak tavam v temi. Sigurno bi se pa dalo kako predelat originalno kletko, z nekim mini dremel orodjem, predvidevam? A mamo kakega junaka, ki ima dremel in bi bil pripravljen mal pomagat. @skritikrt tuki malo namigujem nate, so-entuzijasta 🤭 Kišto se bo občasno prenašalo naokoli, zato bi se kakih plastičnih 3D printov rajši ognil, ker se bojim, da bi zadeva počila na neki točki. Ohišje v igri je ASUS AP201.
    • Avti na švedskem so precej cenejši, potem jih pa uvozijo k nam in lepo služijo na tem.   Verjetno je tisti švedski že pripeljal kako prikolico naokoli   Zakaj pa ne superiornega dizla?    
    • Na kratko povedano...   
    • Zravn na zic še kantico benica,..da ja "sede na dušo"
    • Jaz ne. 😃    Kupiš EV pa imaš lahko 600 konjev in AWD ... če se že gre za dušo.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.