Skoči na vsebino

Aktualni dogodki!

Ustvari kratki URL


ReDevil

Priporočeno sporočilo

Oprosti,ampak se niti malo ne strinjam in mislim,da si izbral neprimeren cas za podajanje mnenja o zdr.delu...

 

Po tvoje zdravnik opravlja polovicno delo;se ne strinjam ampak ok,imas svoje mnenje...

Po tvoje se po redni poti ne pride dalec,razen ce se jih spostuje;zdravnika je potrebno spostovati,tako kot skoraj vseh 7mrd ljudi na svetu... da pa se zato,ker jih kdo ne spostuje,ne pride po redni poti,se tudi ne strinjam...

Da so nadljudje?to mi pricakujemo od njih,ker jim ne znamo oprostiti napak...

Bajne place... nevem a bi se jokal al smejal... ja,pescica njih... vecina... raje nebi o tem koliko je zacetna placa zdravnika...

 

Sicer pa,ce je tok super... zakaj nismo sami dohtarji tle gor...sj smo se usi mel sanso ucit pa vpisat na medicino... ni vse zlato kar se sveti,verjemi... in ce so dr.tako slabi ljudje,tud ni treba iskat njihove pomoci,ko jo bomo rabli...

 

Se pa strinjam,blo je vpr.casa,ampak to ne zmanjsa gnusobe tega sprevrzenega dejanja...

 

Tako da,z moje strani,iskreno sozalje svojcem,prijateljem,znancem... policista in zdravnika. Drugemu policistu pa cimprejse in cimboljse okrevanje....

 

In tudi sam upam,da bo takih debilov,ki se z orozjem odpravljajo v bolnisnico in na barbarski nacin

"Resujejo svet in iscejo pravico" cimmanj,oz.da jih ne bo...

 

Za dejanje pac ne najdem niti malo razumevanja...

 

Nikakor ne podpiram tovrstnega re?evanja te?av, da se razumemo.

 

Glede zdravni?kega dela pa... Se mi ne da tipkat na dolgo in ?iroko, ko se kdaj sre?ava v ?ivo, bova pa nadaljevala. Dogovorjeno?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Namest d bi se ga javno lincal. In njega in vse k so vsaj prblizno sumil kaj bo naredu,pa niso nic naredil , da bi to preprecili...

 

tko pa dejmo vse pomest pod preprogo,da bo ja ?e kdo dubu ksno podobno idejo,ker bo pac vidu da mu noben nic ne more....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Namest d bi se ga javno lincal. In njega in vse k so vsaj prblizno sumil kaj bo naredu,pa niso nic naredil , da bi to preprecili...

 

tko pa dejmo vse pomest pod preprogo,da bo ja ?e kdo dubu ksno podobno idejo,ker bo pac vidu da mu noben nic ne more....

ah lepo te prosim... seveda je vsem razlagal, da bo ?el v bolnico poknit zdravnika... ti bi pa kr lin?al vse po spisku - mater pa sej nismo v Erdoganiji.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tisto o kulturi je pa namenjeno umikanju levo in desno ter pu??anju placa - tukaj pa ni izgovora stanje v koloni nekaj ur, ker umaknit avto proti robu pa res ne bo nikomur EGO ranilo.

 

Ne sam da se tujci velikokrat ne znajo postavit levo in desno, nam pa znajo lepo demonstrirat ?emu slu?i tisti prehod v sredini - vozni?ka kultura je res totalno v pizdi. Najve?ji problem pa je to da teli kmetavzarji dejansko vedo, da jim nih?e ni? ne more in takole ka?ejo prepri?anje v svojo ve?vrednost.

 

http://www.zurnal24.si/video-avtocesta-resevalni-pas-gasilec-nujna-voznja-sledenje-prekrsek-vozniska-kultura-clanek-276547

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Itak, ljudje najdejo nekaj pozitivnega pa mora 24ur takoj zatlaciti z negativizmom.

 

Drugace sem pa presenecen danes KAKA guzva proti morju... Pred sentviskim tunelom pa do cestninske ob osmih zjutrej.

 

Vse do izvoza crni kal gas bremza, sam k sreci z motorjem in varneje je bilo poxasi po odstavnem mimo

 

Na Buzetu vsaj pol ure, spet mimo, trajekt za Cres do Plomina, to je ene 11km, spet mimo itd...

 

Ni se konec.

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

http://www.24ur.com/novice/slovenija/nesreca-na-stajerski-avtocesti-med-prikljuckoma-celje-center-in-celje-zahod-nastajajo-daljsi-zastoji.html

 

Cel ?ur na AC. Tud sama bi ?la iz avta po nekem cajtu. Da bom 3+ ure na soncu notr z otrokom...

Vsaka ?ast ansamblu,ki je vsaj malo miril ?ivce voznikov, ki so morali ?akat par ur zaradi par sto evrov ?kode na vozilih.

Me zanim, kdo bi lahko zdr?al v avtu na soncu par ur brez da bi ?el vsaj malo iz avta.

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mislm d niti ni tok problem v temu da se gre vn iz avta... jst bi tud sou,recimo d po 5ih minutah ugasnes motor,potem je pa ze hitr vroce v avtu...

 

Ampak... to pomeni da se stopi ven iz avta,se nasloni na avto na tisti strani,kjer ni moznosti da prleti ksn motorist in se kulturno pocaka... brez stolov nasred ceste,igranja badmintona in nevem kakih stvari,ki ne spadajo na cesto... in brez na stezaj odprtih vrat,spuscenih psov in otrok... ce pa koga prtisne na stranisce,se pa da it npr.do gozda tud tko,d se sos pasa ne uporablja za promenado,ampak se 3x pogleda,ce bo kdo prgonu z avtom,motorjem,int.vozilom.

 

s tem da seveda nekdo s kljucem od avta ostane pri vozilu...

 

O tem da je treba TAKOJ tvorit sos pas,se mi zdi bebasto , da je to sploh treba ponavljat. Pa je zgleda treba,ker si 90% ljudi tega ne pusti dopovedat...

 

Sicer pa... ko mi je zoprno cakat v koloni zarad prometne nesrece nekje pred menoj... pomislim na to,da raje cakam v koloni,kot da sem jaz tisti spredaj,zaradi kogar je zastoj....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tele bebci na 24kurb me vedno spravijo na obrate.

 

Vsaki? isto - potniki niso bili v vozilih, bla bla bla. Pa kaj njim ni jasno, a ho?ejo, da ljudje zavestno kr?ijo 5. ?len ZPrCP, ki prepoveduje, da bi motor tekel pri motornih vozilih, ki so ustavljena ve? kot 3 minute. Kazen je 100? - a jim bodo novinarke FDV-ja morebitno kazen pla?ale, ?e bodo lepo ?i?ali v avtih na vro?em soncu s pri?ganim motorjem, da bo laufalo klimo. Al bi rade, da koga kap rukne pa bodo spet imele o ?em pisat.

 

5. ?len

(varstvo okolja)

(1) Z uporabo vozila se ne sme povzro?ati ?ezmernega hrupa oziroma ropota ali kako druga?e onesna?iti okolja.

(2) Iz vozila je prepovedano odmetavati kakr?nekoli stvari (cigaretni ogorki, papir, plastenke itd.).

(3) Ko voznik na cesti vozilo ustavi za ve? kot tri minute ali ga parkira, mora takoj ugasniti motor. Ta dolo?ba se ne uporablja za vozila, pri katerih motor poganja naprave za opravljanje dolo?enih del (vozilo za zbiranje in odvoz odpadkov, vozilo za ?i??enje kanalov, avtomobilsko dvigalo ipd.).

(4) Z globo 100 eurov se kaznuje za prekr?ek udele?enec cestnega prometa, ki ravna v nasprotju z dolo?bami tega ?lena.

 

 

Nej bodo mal bolj raziskovalne narave in naj raje preverijo kdo povzro?a stalne nalete in nesre?e v poletnih mesecih. Bo zanimivo pisati o preutrujenih ?vabih, ki te uspejo na 40km AC 2x skoraj zriniti v ograjo (danes recimo na poti iz Bohinja v Lj), jodlarji izpite dobivajo verjetno na razprodajah, Italijani so prvoklasni pacienti, ki jih briga samo njihov lastni ego, vsi ostali udele?enci pa so jim "vaffanculo pezzo di merda". O vzhodnoevropajcih raje sploh ne bom zgubljal besed kot o ex-bra?i prav tako.

 

Da ne bo spet kdo sko?il pokonci, da sem ksenofob ampak samo lani je od skoraj 18.000 nesre? v Slo bilo skoraj v 4000 (22%) udele?eni tuji dr?avljani. Ve? kot polovico tega v juliju in avgustu. Letos bo pa verjetno ?e slab?e.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

'Cezmerni hrup' se mi slisi tako natancno kot 'nevarna voznja'; podvrzeno dobri ali slabi volji policista ki te ustavi. =/

 

O tem da avti sami po sebi hoces noces onesnazujejo okolje ne bomo. Po tej definiciji si vsi razen voznikov Tesel in tistih nagnusnih malih EV-jev zasluzimo 100? globe. (RX Mazde in se par primerkov duplo ;) )

Anyone can give up, it's the easiest thing in the world to do. But to hold it together when everyone else would understand if you fell apart, that's true strength.

 

Casual Gearheads

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?im manj odpirati 24ur pa je dosti bolje. Tile FDVjevci bi prvi jokcali kako je vro?e ?akati v avtu in sko?ili ven, ko bi sedeli v avtu v koloni.

Kar se pa razvr??anja ti?e se mi pa zdi, da ne glede na opozarjanja se bo vedno na?el kreten. V tem mesecu sem stal v koloni na Hrva?kem in Nem?iji, obakrat ko smo zasli?ali re?ilca, smo se umaknili. In obakrat so se na?li nesposobni vozniki, ki so dlje telovadili, kot je normalno.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kaj pa imate vi ki pljuvate po fdvjevcih koncano?

Verjetno sam neko xy srednjo solo.

A je to sploh pomembno, kaksno solo ima kdo koncano? V Sloveniji mogoce res, ker je ponavadi vazno samo to, kaj pise na papirju in ni vazno kaj clovek zna... Predvsem to velja v drzavni upravi in velikih firmah, ki so tajkunsko privatizirane ;)

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja dejmo pol zapret vse fakse, doktorje znanosti pa takoj v zapor ker predstavljajo groznjo...

Nisem tega trdil... Samo v Sloveniji je zal tako, da je najprej vazno, kaksen papir imas... to, ali tudi kaj znas niti ni tako pomembno... :)

 

Saj to se tudi vidi po tem, da danes vecina gre na gimnazijo in potem ene 15 let studirajo na faksu in vlecejo status, da lahko delajo preko napotnic (zadnje case sicer ni vec tako ugodno... Se vedno pa je precej razsirjeno "delo preko napotnice"...

 

Sam nisem nikoli hodil na faks... vem pa da se da do znanja priti tudi na druge nacine... Samo s takim znanjem zal v drzavnih in velikih podjetjih nimam sans... tudi ce bi imel se tako "debelo vezo" ;) ... Ker je dovolj takega kadra, ki imajo "papir" ;)

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

nisi razumel pointa: ne pljuvas po necem/nekomu, sam pa nisi nc boljsga naredil. To je point.

Glede faksa pa se ne strinjam, ker pac vem kako je in vsi v moji okolici (zena je npr. dr znanosti in ze specializirana za njeno podrocje in vse to pri se ne 30 letih) so bolj ali manj v vrhunskih sluzbah in imamo ze nek ugled v tem kar delamo.

Drugace pa ce ima nekdo neko super znanje pac se mal stisne pa naredi tisti faks, sploh zdaj ko je samo 3 leta in je ze smesno enostavno ga narest...pa se ti odprejo vrata, ki so bla prej zaprta...

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Znanje je preseljeno na Yutub....problem slu?b v slo pa ni ali ima? diplomo ali ne, ampak a ima? znanca ali ne...ter ta glup sistem, da se dela do 65 leta, potem pa ?e ni obvezna penzija, normalno da bo vsak delal naprej ?e je pla?a bolj?a od penzije.

 

Za?eti je treba pri osnovah...

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ja slovenija je specificna, ker je tukaj 2 milijona ljudi, ampak ce imas neko znanje in papirje lahko gres v tujino...a je to tak problem v letu 2016? mislim, da ne

V tujino gres lahko tudi brez papirja... Le da imas pravo znanje, in ga znas tudi uporabiti... Se strinjam, da je lazje, ce imas tudi papir... ampak ta ni najbolj pomemben... za visino place pa sploh ni pomemben...

Sicer sam ne razmisljam o odhodu v tujino, ker tujina ni vedno tista obljubljena dezela... V tujini si vedno tujec... Sem rojen v tujini, ker so starsi sli pred mojim rosjtvom s trebuhom za kruhom... Zato tudi malce poznam te zadeve... Foter je recimo ze kasneje, ko smo bili ze v Sloveniji, nasel delo v Avstriji, ceprav je imel koncano samo poklicno solo... Imel pa je znanje, ki so ga potrebovali. Dal je oglas v neko evropsko strokovno revijo za njegovo podrocje (tiskar oz. litograf) in je dobil kar nekaj ponudb... Resda je to bilo pred mnogimi leti... se v casu "bivse juge"... a zadeve se tudi danes niso kaj bistveno spremenile.. To se vidi tudi v privatnem sektorju, kjer papir niti ni toliko pomemben za delovno mesto... sploh pa ne za visino place... V takih firmah je vec vredno specializirano znanje, kot pa papir o dosezeni stopnji splosne izobrazbe....

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ampak se na vsak nacin trudis zanicevati fakulteto :-)

V vsakem primeru si vec vreden , ce ga mas

 

 

Niti ne... Moti me mogoce le v toliko, da je na fakultete vpisanih cel kup studentov, ki nimajo niti namena dostudirati in so vpisani zgolj zato, ker je to dandanes "moderno" in ker imajo vec sans za zasluzek preko napotnice ... s tam pa odzirajo delovna mesta tistim, ki bi mogoce radi delali pa za njih ni prostora, ker nimajo napotnice ... 

 

Ampak se miniti ne ljubi naprej debatirati... Vsak ima pac svoje mnenje glede tega :) ... in prav je tako ...  :cheers:

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Niti ne... Moti me mogoce le v toliko, da je na fakultete vpisanih cel kup studentov, ki nimajo niti namena dostudirati in so vpisani zgolj zato, ker je to dandanes "moderno" in ker imajo vec sans za zasluzek preko napotnice ... s tam pa odzirajo delovna mesta tistim, ki bi mogoce radi delali pa za njih ni prostora, ker nimajo napotnice ... 

 

Ampak se miniti ne ljubi naprej debatirati... Vsak ima pac svoje mnenje glede tega :) ... in prav je tako ...  :cheers:

se ti ne ljubi... meni tudi ne, ampak tezko ostanem tiho, ce napises kr neki..., da te motijo uni ki delajo preko napotnice...od leta 2011 al kako ze, je bolonjski studij, kjer moras diplomirat v dolocenem roku...ce ne naredis tega, placas za vse (izpite, ponavljanje, diplomo, in to sploh ni poceni...)

delo preko napotnice je cisti shit, imas pa bone da lahk jes v meka za 2 eur to pa res

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.