Skoči na vsebino

Aktualni dogodki!

Ustvari kratki URL


ReDevil

Priporočeno sporočilo

pred 10 minutami je Mraušk Mčk napisal:

Sem vedno trdil, da za njegovo uspešno infiltracijo v vsako slovensko vlado stoji KGB. Še dobro da so ga na Siolu razkrinkal.

Se že tresejo hlače slo politikom bivšim partijskim funkcionarjem. S KGB so zagotovo sodelovali sicer nebi prišli do mesta vodij strank.

 

SIOL.NET

Nekdanji predsednik stranke DeSUS in minister v šestih slovenskih vladah Karl Erjavec je pred časom napovedal vrnitev v politiko in že...

 

Aha...in pristopili bodo tisti,ki morajo...plačanci...fino,bomo takoj vedeli,kateri so.

Mah,saj ne rečem,samo biti tako zabit...to so lahko samo levaki.

Žalostno pa je,k mnogo folka po tem takim foram naseda...ovce pač...in ovce so za...."beeee means MO"😂🤣

  • Všeč 1
  • Zmeden 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 1 uro je skritikrt napisal:

Žalostno pa je,k mnogo folka po tem takim foram naseda...ovce pač...

 

Kakšna ironija je, ko desničarji take stavke skupi klanfajo :) 

Popravljeno od g.Wankel

Podpis.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

dne 14. 10. 2024 ob 20:17 je g.Wankel napisal:

 

Kakšna ironija je, ko desničarji take stavke skupi klanfajo :) 

Kaj...a ti si tudi plačan...?🙄 

 

Al samo še en od levih pisunov.

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 6 minutami je skritikrt napisal:

Kaj...a ti si tudi plačan...?🙄 

 

Ej, zdej pa še povejta kolk pa kej vama plačajo... mislim, mal me honorarno zanima, da bi popoldne še sam imel tak postranski zaslužek. Keri pa dajo več... desni al levi?

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 38 minutami je Boss napisal:

 

Ej, zdej pa še povejta kolk pa kej vama plačajo... mislim, mal me honorarno zanima, da bi popoldne še sam imel tak postranski zaslužek. Keri pa dajo več... desni al levi?

Odvisno,kdo je pri koritu...trenutno so levi...sam tisti so bolj skopuhi,moraš biti resen aktivist,k ostalem folku ne dajo nič...sam vzamejo...

Vprašaj Niko,kako to gre,in kako se najlažje "zraven pristuliš"...ona ve😉

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jebat ga... rabim, ker v teh bogatih časih jedva servis bicikla še zmorem. A ne pridejo zdej desni gor? tako, da bi rabil info z desne strani kolk plačajo. Ker kaj naj se zdaj s taubijevimi pomagam, če pravijo da bo volitve spušil. So še Tatjanco dali v boj za predčasne volitve, Logar je že šel po svoje do volitev pol je pa nazaj. Tko da ja -- kolk pol plačajo ta desni?

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 urama je g.Wankel napisal:

Če se prov spomnim, dajo sendvič pa sok 😀

Hja sok mogoče, sendvič bi pa moral plačat ;)

  • Všeč 1
  • Haha 1
  • Zmeden 1

it's better to let someone think you're an idiot then to open your mouth and prove it

32888_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 urama je Slivka napisal:

Ja, glej, @Boss, če bodo desni prišli gor, ti bodo levi brezplačno servisirali kolo, tako da... Ti se kar pozanimaj, koliko ti dajo levi...

Adijo stari😂🤣-ti si legenda za humor na tem forumu...

 

Sam zna biti po resničnih dogodkih🙄

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 urama je g.Wankel napisal:

Če se prov spomnim, dajo sendvič pa sok 😀

Nebi rekel...se meni zdi,da talajo frišno skotene mucke...😂🤣 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 3 urami je Slivka napisal:

Ja, glej, @Boss, če bodo desni prišli gor, ti bodo levi brezplačno servisirali kolo, tako da... Ti se kar pozanimaj, koliko ti dajo levi...

 

To ni res, sem bil parkrat na tem ciklokrosu pa nikjer ni bilo nobenih serviserjev al pa vsaj postaj za popravilo koles. :nevem: Je bil pa velik plus, ker je blo delo na svežem zraku (ok, takrat, ko so zaplinjali Ljubljano je bilo bolj pekoče), kar je veliko bolje kot pa v neki kleti s slabo oziroma nikakršno naravno svetlobo. Same mračnjaške misli ti takrat rojijo po glavi tako, da tud sendvišč s Poli in Pingo sok ne odtehtata.

 

Tko, da jaz bi bil desni politkolesar na svobodi z socialnodemokratsko miselnostjo levega krila skrajne desnice.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • To aplikacijo jaz uporabljam že več kot 1 leto, dela b.p. In to tudi v brezžični kombinaciji
    • Zdravo. Še ni bilo omenjene zelo zanimivo koristne funkcije za lastnike AWD pogonov. gre se za funkcijo spremljanja razmerja prenosa moči med sprednjo in zadnjo osjo. Na cx5 2018 awd mi PID deluje v Torque pro. Pa še kdor uporablja Android Auto s kablom, je od tega emseca naprej možno s povabilom testne aplikacije spet uporabljati AA Torque monitor - samo pošljite prošnjo z email naslovom v spodnji debati AA-Torque Android 14 debati.  Installing AA-Torque on Android 14 · agronick/aa-torque · Discussion #31 GITHUB.COM Using Google Pixel 6a on Android 14 stable release, non-rooted. Installing from KingInstaller doesn't work as it returns "App installed from KingInstaller". I managed to get AA-Torque installed as ...     Tu je pa PID za AWD:   PID = 221e7a Coupling Solenoid Duty Cycle (long name) CUP SOL (short name) min value =0 max value =100 Scale = x1 Units = % Equation = A*100/255 OBD Header = 761   Podroben info pa na https://mazdas247.com/forum/t/2016-cx-5-awd-system-questions.123878840/  
    • To ni res, sem bil parkrat na tem ciklokrosu pa nikjer ni bilo nobenih serviserjev al pa vsaj postaj za popravilo koles. Je bil pa velik plus, ker je blo delo na svežem zraku (ok, takrat, ko so zaplinjali Ljubljano je bilo bolj pekoče), kar je veliko bolje kot pa v neki kleti s slabo oziroma nikakršno naravno svetlobo. Same mračnjaške misli ti takrat rojijo po glavi tako, da tud sendvišč s Poli in Pingo sok ne odtehtata.   Tko, da jaz bi bil desni politkolesar na svobodi z socialnodemokratsko miselnostjo levega krila skrajne desnice.
    • Ne bo držalo.   Vedno vgasnem quick boot. In podobna sranja. Ko Windows odleti, pa je jok, ko ni interuptov. Tudi moja plata ima možnost bios zapečt in prideš noter samo s clesr cmos. Pa je potem res hitro. Ampak nisem nor, da ne imel par sekund več za zagon.   Underwolting je za mene no go.  Upam da si Mazde tudi nisi "undervoltat" oziroma 10 konjev odvzel, da manj gre. Zadeva vedno najlepše in najbolj dolgo dela na stock. Čr je preveč glasno => bolj močn hladilnik, napajalnik, zvočno izolirano ohišje itd....
    • @Agerg no jaz sem pa to celo še doživljal in celo še bil na obveznem služenju vojaškega roka še v jugoslovanski vojski. Tako, da sem marsikej spoznal iz prve roke, Marsikej je bilo drugače, ampak nikoli v jugi ni bilo nekega groznega terorja kot so ga doživljali v državah vzhodnega bloka. Lahko si šel kamorkoli, pasoš je bil en izmed najmočnejših in najboljzaželenih na svetu. Ja je kej primanjkovalo in ni bilo neskončne izbire ampak to je le privid, ker dandanes več ali manj itak opažamo, da posameznik sploh ne rabi neskončne izbire, ker večinoma vsi kupujemo enake izdelke na katere smo navajeni.   To, da imajo nekateri velik povedat čez jugo je pa več ali manj stvar prercepcije. Nisi mogel odpreti podjetja, si pa imel registrirano obrt in tudi marsikdo je bil res premožen. Dva naša soseda sta tekmovala kdo bo pripeljal boljši avto in dokazovala komu boljše gre. Ja vse živo smo mulci v 80-ih gledali tam, od BMW-jev, Mečk, Ford Capri, Chevrolette Corvette Stingray, Porsche 911.   Tko, da kdor je imel poslovno žilico se je dalo. V glavnem juga ni bila idealna sigurno pa ni bila "hell on earth" kot jo nekateri danes prikazujejo. Največkrat taki, ki jim lopovluk ni bil tuj in taki so v jugi imeli res težave, danes so pa taki cenjeni prebivalci, ki se pač znajdejo.🙃
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.