Skoči na vsebino

Aktualni dogodki!

Ustvari kratki URL


ReDevil

Priporočeno sporočilo

pred 3 minutami je Tilen5 napisal:

jaz upam, da bo še kaj toplo lets tja do 25-27 stopinj, da še malo pokolesarim v kratkih :D

Takšne tenperature bi bile v redu. Ne pa čez dan 34, 35, ponoči pa 26,27.

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 3 urami je Tilen5 napisal:

jaz upam, da bo še kaj toplo lets tja do 25-27 stopinj, da še malo pokolesarim v kratkih :D

Ja, sem se prav veselil septembra, da mal več prekolesarim pa mi je uspel le dva dni izkoristit. Srčno upam, da bo še kakšen dan vsaj tam nekje 21 stopinj ali več, ker če ne bo bo to najbolj klavren konec poletja in zgodnja jesen. Mi je pa smešno, da so prej za vsako desetinko stopinje celzija nad rekordom le to napovedaovali s takšnim bumom, zdaj, k je pa verjetno rekord v kontra smeri so pa vsi tiho k riti.... aja seveda, ne sklada se z agendo CO2 nevtralne družbe.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 15 minutami je Tilen5 napisal:

Lani smo se že novembra kopali na slovenski obali :D

Res je. Saj bo letos še toplih dni. Morje ima še vedno prijetnih 23,2°C. Samo, da je sparine konec. 

  • Všeč 5
  • Ljubim 1

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 4 urami je Boss napisal:

Mi je pa smešno, da so prej za vsako desetinko stopinje celzija nad rekordom le to napovedaovali s takšnim bumom, zdaj, k je pa verjetno rekord v kontra smeri so pa vsi tiho k riti.... aja seveda, ne sklada se z agendo CO2 nevtralne družbe.

Bom očitno moral še en ICE avto kupiti,če bom hotel še kaj domačih paradajzov😂🤣...ha,ha ha,kakšni bukselji,kateri nasedajo prbijanju🧐

  • Všeč 1
  • Haha 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ekološko bi bilo recimo, če bi spodbujali uporabo javnih prevoznih sredstev, ne pa da ovirajo avtobuse.

 

Ekološko tudi ni, da letos otrokom iz naše vasi ne pripada prevoz z Arivo do šole ( 2 km po zelo nevarni moravški cesti).

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

post-1420-0-86929800-1443681846.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 urama je Mraušk Mčk napisal:

Ekološko bi bilo recimo, če bi spodbujali uporabo javnih prevoznih sredstev, ne pa da ovirajo avtobuse.

 

Ekološko tudi ni, da letos otrokom iz naše vasi ne pripada prevoz z Arivo do šole ( 2 km po zelo nevarni moravški cesti).

Mišljeno je bilo, da sploh ne greš od hiše in je tako ekološko.

 

Ja letos so menjavali Arivo z IJP. Na srečo smo mi dobli novo.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 5 urami je Mraušk Mčk napisal:

Ekološko tudi ni, da letos otrokom iz naše vasi ne pripada prevoz z Arivo do šole ( 2 km po zelo nevarni moravški cesti).

 

To je navajanje na to, da se bo peš hodilo v prihodnje. Tko kot je nekoč rekel en steel dick (jekleni kaco) - uživajte dokler lahko.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Počasi se pripravljam na "nočno izmeno"...

 

Če še koga zanima:

 

 

 

THESKYLIVE.COM

Complete observing guide and realtime information about Comet C/2023 A3 (Tsuchinshan-ATLAS) for astronomy and science enthusiasts at all levels.

 

 

STARWALK.SPACE

The next bright comet, C/2023 A3, is less than a month away! ☄️ Will it be visible to the naked eye? When and how is it best to observe? Find out here!

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.