Skoči na vsebino

Pohvalite se,...

Ustvari kratki URL


Allyssa

Priporočeno sporočilo

Rendy ?estitke pa mimogrede, kaj bo za ohcet mobil? Zadnji? sem ene fural z EVO X in EVO IX, zih bi lahko ?e kdaj zrihtali. :hohoho:

 

:aaaaa: ?imprej se morm o?ent :P

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?estitke dec, je pa res da sem ti vse prej kot fov?, zlasti pri tvojih letih. :D:dudek:

 

 

ne bit fou?:) tud men je maja v franciji rekla ja:).. ampak je bol rezervacija to:)..buahaha

A je to vse kar znate? :) Lepo je u?ivati v va?i otro?ki nesposobnosti:) Bravo

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ne bit fou?:) tud men je maja v franciji rekla ja:).. ampak je bol rezervacija to:)..buahaha

 

'Rezervacija' :D

 

 

Tko v smislu, kot si rezervira? rent-a-kamper za ?ez vikend? :bravo::hudicek:

miataviperfinal.png

"It's better to be a lion for a day, than a sheep all your life."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

tko ko k zaara? avto predn ga kup?..:)..hehe

 

Ampak lahko se ti zgodi, da pride kdo z ve?jim vlo?kom in ti ga prekupi :hudicek:

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

  34419_1.png  33631_1.png 34319_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ne bit fou?:) tud men je maja v franciji rekla ja:).. ampak je bol rezervacija to:)..buahaha

 

Bistvo je vpra?anje...

a te zmasiram, a mo? mal breeja, a bo? per???

 

internacionalen dan...

 

03:00 Bukare?ta

08:00 Benetke

10:30 Rovinj

14:00 Ljubljana

15:00 pokosu travo

16:00 pospravu prikolo na svoj zimski plac

?aka pa ?e trampolin za razdretje in nabava :huh:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pelko si je omislu eno zanimivo Mazdo (skoraj starodobnik, da ne bo pomote), ?estitke. :jupiii::cheers:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

po operativnem posegu mi je dr.Pelko stabiliziral mazdo ,tako da sedaj spet brez pokanja dr?i cestno linijo! :P

 

Hvala

 

Kar se pa ti?e nove pridobitve-se strinjam :)

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sej tut 7 je ?e lepa ?tevilka.. :P

 

Ko grem na ?iht jih mam js vedno cca 10 sabo, sicer vseh vedno ne rabim, je pa pametno imet rezervo.

 

?e bi pa vse skupaj pre?tel, bi pa se znala ?tevilka ustavit nekje med 15 in 20, najman?i po kapaciteti pa bi bil 64MB :bravo: (ko so pri?li USB klju?ki ven, je bila to ?e kar lepa ?tevilka)

miataviperfinal.png

"It's better to be a lion for a day, than a sheep all your life."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sej tut 7 je ?e lepa ?tevilka.. :P

 

Ko grem na ?iht jih mam js vedno cca 10 sabo, sicer vseh vedno ne rabim, je pa pametno imet rezervo.

 

?e bi pa vse skupaj pre?tel, bi pa se znala ?tevilka ustavit nekje med 15 in 20, najman?i po kapaciteti pa bi bil 64MB :bravo: (ko so pri?li USB klju?ki ven, je bila to ?e kar lepa ?tevilka)

 

Enga sem ti ?e jaz dal z avtom 16GB :jezicek:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pre?iveu kolegovo poroko in ohcet ... :mi pijemoo: :mi pijemoo: :mi pijemoo:

Wait ... Think ... Breathe ... Concentrate ... Put the car in gear ... Floor the throttle ... Burn the rubber ... ZooM-ZooM !!

?e bi nekateri ljudje padli z vi?ine svojega ega, na vi?ino svoje inteligence, padca zagotovo ne bi pre?iveli ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pre?iveu kolegovo poroko in ohcet ... :mi pijemoo: :mi pijemoo: :mi pijemoo:

 

A nista to sinonima? :ne vem:

 

Jaz pa se bolj? naspal kot sm mislu. :ouje:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A nista to sinonima? :ne vem:

 

Jaz pa se bolj? naspal kot sm mislu. :ouje:

 

pr nm je poroka ta uradni del ohcet je pa pol ?urka po uradnem delu ... sam tko mamo mi tla gor

Wait ... Think ... Breathe ... Concentrate ... Put the car in gear ... Floor the throttle ... Burn the rubber ... ZooM-ZooM !!

?e bi nekateri ljudje padli z vi?ine svojega ega, na vi?ino svoje inteligence, padca zagotovo ne bi pre?iveli ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ravnokar sem podpisu ?e 30.pogodbo za na? klub, z na?im ?lanom, ki ima en ORNG frizerski salon in je priznani frizerski mojster z 20-letnimi izku?njami. No pa tudi popusta doslej ?e v nobeni pogodbi nismo dobili 40%, tako da je mo?ko stri?enje za ?lane kluba le 12?, kar je super za strogi center LJ. :jupiii::prstgor:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Cao druscina

 

No pa je prisel dan ko sem izvedel gdaj koncam rehabilitacijo in gdaj bom odpuscen, toraj ta teden bo zadnji na Soci in kmalu bom po treh mesecih spet doma in v polni aktivnosti.

 

LP

!!! Adrenalin is our food, speed is our drug, DOWNHILL is our life,... =) !!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Cao druscina

 

No pa je prisel dan ko sem izvedel gdaj koncam rehabilitacijo in gdaj bom odpuscen, toraj ta teden bo zadnji na Soci in kmalu bom po treh mesecih spet doma in v polni aktivnosti.

 

LP

 

:jupiii:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.