Skoči na vsebino

Pohvalite se,...

Ustvari kratki URL


Allyssa

Priporočeno sporočilo

Danes kupil svoj naslednji Wagen, pod zaporedno st. 17

 

6 valjev, ni dizel, niti turbodizel, klasik NA in lepo hrumi ter pospesuje :)

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja, in sicer ni Gospodar prstanov oz. Podloskar oz. Paraolimpijec kot jih klicejo tiste iz VAG-a :)

 

Neka kista iz zacetka tisocletja, ko se ni bilo EKO bedarij, hehe

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

E46 touring, ampak tokrat s tapravim motorjem, ker tisti 318i je bilo bolj lenobno, no pa vsaj varcno z LPG-jem :)

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 3 tedne kasneje...

Zdele s pomo?jo odli?ne ekipe re?il eno precej zapleteno slu?beno zadevo in je ob?utek odli?en. ?elim vam super wikend, zame vem da bo! :jupiii:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Juhu, pre?ivel ?e en teden v prvih bojnih linijah.:)

Moram pa zopet pizdit, da sem besen, ker je danes zopet kup Lj in drugih tablic dol pri nas.A je res tako te?ko bit doma? A so nam res tako fou?, da je na Primorskem najmanj oku?enih, a smo najbli?je ku?ni coni?

Nekateri ljudje so bumbarji in jim ni pomo?i.

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Juhu, pre?ivel ?e en teden v prvih bojnih linijah.:)

Moram pa zopet pizdit, da sem besen, ker je danes zopet kup Lj in drugih tablic dol pri nas.A je res tako te?ko bit doma? A so nam res tako fou?, da je na Primorskem najmanj oku?enih, a smo najbli?je ku?ni coni?

Nekateri ljudje so bumbarji in jim ni pomo?i.

Vsi kupljeni avti v Lj.imajo Lj.tablice,tako da ni nujno da so mo?virniki! Tudi pri nas je nekaj Lj.pa tudi nekaj mon.....
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ja sej ze v nedeljo bomo 1 uro vec doma :P

Ne zastopim tega, kar vsi sirijo po socialnih omrezjih... Kolkor mi je znano, bo dan za eno uro krajsi, ker se ob 2:00 prestavijo kazalci na 3:00 ... 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne zastopim tega, kar vsi sirijo po socialnih omrezjih... Kolkor mi je znano, bo dan za eno uro krajsi, ker se ob 2:00 prestavijo kazalci na 3:00 ... 

heh pac fora, sploh pa mi z majhnimi otroci tega razumemo :)...oziroma :(

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V kateri trgovini? Jaz vidim ?e najmanj panike v Me?katorjevih trgovinah, kjer sem opazil samo ene par FB smrkelj, ki so navlekle nase maske, kape s ?ildom (na FB-ju je napisano, da kapa s ?ildom za 50% bolj prepre?i vdor virusa v o?i in nos), dvojne rokavice. O?ala na nosu, dvignjen ovratnik in nervozno gledanje naokrog, da se ji ne bo kdo preve? pribli?al. Verjetno ima v ?epu tudi meter, da ga opozori in da mu z meritvijo doka?e, da je bli?je kot meter in pol.

 

Nejc, ja kolk pa ti wc papirja porabi?? Men je 10 pack dovolj za dva meseca, al si eden od tistih, ki se takoj userje, ko nekdo kihne?

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.