Skoči na vsebino

Prijavi

  • Zadnja sporočila

    • A ima kdo kak info, kje bi lahko dobil zadnje obrobe blatnika - tista črna plastika? Sestra je zadnjič v en betonski steber zapela in je ornk zdrajsano vse.
    • Ja kaj, ko pa mi Primorci ne uporabljamo dvojine. Tako, da ga je za razumet, ko zabluzi z izjavami. 🤣🤣
    • V kakem smislu? Da ima dinozaver 2.5 motor "celih" 140 konjičev? 😊
    • Pol je tako,kot sem domneval...malenkost je rezerve,ostalo pa "plačaš" pri performance-u. Torej kot zmeraj-ne moreš imeti vsega...še manj pa,če nič ne investiraš-tukaj npr. v hlajenje. Sem malo prebrskal okoli tega... Jaz zase nebi delal kot ti,da nižaš krivuljo tako daleč,tik preden vpliva na vse,ampak tik preden vpliva na eno jedro (običajno je to tisto,ki ima v stock najvišjo frekvenco). Ker jaz že sedaj brez undervoltanja z napori pri hlajenju poizkušam sestaviti sistem z čim manjsim kompromisom med performanceom in glasnostjo sistema. V kompromis grem le pri glasnosti,ko je sistem obremenjen na 100%...v večini primerov pa je skoraj neslišen....torej nikoli ne sprejemam kompromisa pri performance-u...ko ima za delati,naj dela kolikor lahko.   Hvala za odgovor-zanimiva tematika...mogoče se kdaj poigram z Ryzen Masterjem,da vidim koliko je fore brez downklockanja...je sedaj z tem programom na Ryzenih tako početje veliko enostavnejše.
    • v Makedoniji ze reklamirajo ta "novo" masino s 140km
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.