Skoči na vsebino

Pohvalite se,...

Ustvari kratki URL


Allyssa

Priporočeno sporočilo

pred 19 urami je FuManchu napisal:

Mal gledam diske na Fordu in ugotovim da so samo za 10mm manjši od saabovih:zvizga:

Dobro primejo uglavnem.

 

 

IMG_20240601_201900.jpg

Zavore so pri Fordu tradicionalno dobre....ne neki presežki,a so dobre.

Sem že pisal o tem...ženi zmeraj rečem..."ti se boš že še ustavila...drugi se ne bodo...in bo zadaj počilo..."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 30 minutami je Mraušk Mčk napisal:

Sam sebe nimam kaj hvalit. Je pa zato naš mulc ena glavnih zvezd v oddaji Avtomobilnost.


Sem ravno danes gledal… pa predvidevam, da je eden od teh mulcev na biciklih ;) 

 

 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 10 urami je Jest napisal:


Sem ravno danes gledal… pa predvidevam, da je eden od teh mulcev na biciklih ;) 

 

 

Tisti v oranžni čeladi ki razlaga o kolescih v glavi.

 

pred 8 urami je Boss napisal:

Kolesarjenje v takih skupinah na splošno ni varno po prometnih cestah.

 

Tudi obiskovanje hribov v velikih skupinah ni varno.

 

Na sploh glede na vozniško kulturo tako enih kot drugih, je kolesarjenje pri nas nevarno. 

Pač ne živimo v Nemčiji. Tam potekajo prave ceste za kolesarje med kraji izven prometnic, pri nas "gradijo" kolesarske steze tako, da malajo modro črto na cestišče.

Popravljeno od Mraušk Mčk

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

post-1420-0-86929800-1443681846.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ampak se vseeno izboljšuje situacija... čedalje več pravih kolesarskih se odpira, kar je za pohvalit.

 

Sam osebno pa vedno delam take ture, da je minimalno prometnic oziroma, če so, da na njih ni prometa. Bojim sa namreč napak, ki so nehotne in že parkrat se mi je zgodilo, da me je rešilo na kolesu to, da sem voznik, ker razumem promet iz obeh koncev. Me je pa vseeno tudi ena obilna teta pred leti skupaj s kolesom naložila na havbo v Slovenj Gradcu. Ja kljub vsej previdnosti, na kolesarski, se ti lahko to zgodi. Ampak, manj ko po cestah voziš, manj je možnosti. Čista statistika in verjetnost.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Z muko preživel 3 dni predčasnih volitev, zdajle grem pa kabrio stroja sprehodit. :)

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Čaka me sanacija kotička za picnic🫕🥩 in uživanje🍺, roba je že tu samo voljo še najdem pa gasa...:danzoman:

Aja, pa vreme naj ne bo prevroče in brez dežja, če se da.....🙏😉

IMG_20240606_083313.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pedalastično osvojil GOLTE in sicer iz Mozirja. Fotke bom pa prilepil v rubriko "kolesarji", da jih boste lahko smatrali kot vabilo za zanimiv kolesarski vzpon. POZOR; Ni primeren za DeSUS! :)

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 1 uro je godlike napisal:

Pripeljal 2.5m kole:

20240607_190446.jpg

 

In to se je za hvalit?

 

Jaz sem prevažal 6-meterske cevi, pa ni bil noben podvig.

 

 

 

Ja, zdaj mi je užgalo: jaz imam avto, ti pa muti-funkcijski zabaviščni park z bluetoothom, plazmo in ne vem še čim na štirih kolesih...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 11 urami je Slivka napisal:

Ja, zdaj mi je užgalo: jaz imam avto, ti pa muti-funkcijski zabaviščni park z bluetoothom, plazmo in ne vem še čim na štirih kolesih...

Hmmm. V katerem avtu si vozil 6m cevi? Mazdi5 ali Fucksu?

 

Ker tolko ponavljaš, da sem si zapomnil:

BT ni avto ampak je tovorno vozilo.

Al nekaj podobnega.....

 

Pa tudi če si vozil s tovornim vozilom, jih nisi v kabini. Drži?

Jaz tudi lahko dam prečke gor in zvežem. Poanta je v notranjosti, z vsemi vrati zaprtimi.

Popravljeno od godlike
  • Všeč 1
  • Ljubim 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pred davnimi leti sem take 6m cevi vozil kamot z yugecem, se ve kako.... :nevem:

pred 11 urami je Z M A J napisal:

Pedalastično osvojil GOLTE in sicer iz Mozirja. Fotke bom pa prilepil v rubriko "kolesarji", da jih boste lahko smatrali kot vabilo za zanimiv kolesarski vzpon. POZOR; Ni primeren za DeSUS! :)

Kat dobra tura, bravo.... :jupiii:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 20 urami je Slivka napisal:

 

In to se je za hvalit?

 

Jaz sem prevažal 6-meterske cevi, pa ni bil noben podvig.

 

 

 

Ja, zdaj mi je užgalo: jaz imam avto, ti pa muti-funkcijski zabaviščni park z bluetoothom, plazmo in ne vem še čim na štirih kolesih...

Bom pa še jaz dodal svoje....davnega leta 2014 sem komplet material za otroško igralo (2,6m dolgi kosi nordijske smreke) in 3m tobogan peljal z C-Maxom...v C-Maxu!!!...nič odprtih oken,vrat itd...vse v avtu.

Zadnje sedeže sem dal ven (gre vsak posebaj 40-20-40),sovoznikov sedež spustil nazaj,na armaturo dal en Gled-Ring gumi predpražnik,da nisem poškodoval plastiko...in je šel not tudi 3m tobogan.

Seveda sem za vsak slučaj imel zraven tudi nosilce za streho,a v avtu je varneje.

17072012393.jpg

17072012394.jpg

  • Všeč 3
  • Zmeden 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 35 minutami je Boss napisal:

Si pa oreng not tlaču.. tobogan je še danes ves zvit. 😜

So otroci zrastli,tobogan razžagan,nekaj lesa še imam...ma ne zdrži to dolgo...mora biti kak macesen,pol je ok...smreka pa...tudi nordijska...toliko,da zrastejo,pol je pa že nevarno🤔.

Vsaj moja izkušnja je taka...pa je bil zelo dober komplet...enih 10 let,in fertg🙄

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 21 urami je godlike napisal:

Hmmm. V katerem avtu si vozil 6m cevi? Mazdi5 ali Fucksu?

 

Ker tolko ponavljaš, da sem si zapomnil:

BT ni avto ampak je tovorno vozilo.

Al nekaj podobnega.....

 

Pa tudi če si vozil s tovornim vozilom, jih nisi v kabini. Drži?

Jaz tudi lahko dam prečke gor in zvežem. Poanta je v notranjosti, z vsemi vrati zaprtimi.

 

Ravno danes je sovaščan vozil police dolžine 2480 mm. Sem se spomnil slikat čisto na koncu, ko je ostala samo še "zaščitna" iz OSBjke. V glavnem, te police je vozil v Čigumiju (Fiat Cinquecento). To je za dve številke manjši od tvojega. In kakšni dve desetletji starejši... Ja, in vozil jih je z vsemi zaprtimi vrati (prav kaj dosti jih itak nima). Saj to je poanta, kajne?

 

 

IMG_20240608_172621548.jpg

IMG_20240608_172634246.jpg

IMG_20240608_172648008.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Žal sem samo 2.5 rabil. Sem meril 2.85 do amaturke in potem še 30cm komot naprej. In to je linija brez poleženih sedežev, ker mi je pasalo, da so vodoravno.

 

Moji avto so negovani z ljubeznijo, s tako OSB plato si pol avta uničim => sem kar na psihiatriji lahko.

 

Drugače pa ja. Nismo šli kdo ma daljšega. Pač moral sem 9 kolov spravit domov in sem jih. Pa sem se malo pohvalil.

Vseeno je pa to pohvalno, ker večina mladine danes, jih še not ne bi znala zložit.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Smo imeli danes odličen pica party pri frendu. Krušna peč in Napoli velemojster. :)

 

Pohvaliti moram pa tudi Bridgestone Potenza gume, ki se odlično obnesejo tako na suhem kot mokrem cestišču. Pa sem imel prej nameščene; Michelin pilot sport, ne kakšne Yangkang. :)

IMG_20240608_145902.jpg

IMG_20240608_113016.jpg

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.