Skoči na vsebino

Pohvalite se,...

Ustvari kratki URL


Allyssa

Priporočeno sporočilo

Še zmeraj sem vesel in ponosen na naše nogometaše včeraj, edini ostajajo iz ex YUge (bez tuge), hehe

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

dne 24. 6. 2024 ob 8:48 je Jest napisal:


To so ti “na ključ” postavili? Koliko € te je to olajšalo, če ni skrivnost?

Oprosti, šele danes sem videl tvoje vprašanje🥴

To sem vse sam izdelal, markiza iz Bauhausa je 3x3,cena s prevozom iz MB je 2.400€,plošče pri fontani in robniki okoli klopi ter malta v vrečah cca 200€,stranska markiza, ki je na teh slikah še ni je 90€,nekaj dodatnega materjala cca 20€ in to je to.... :nevem:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 11 minutami je Bini napisal:

markiza iz Bauhausa je 3x3,cena s prevozom iz MB je 2.400€


To je pa izredno poceni … Sem sedajle pogledal, pa pride nekaj podobnega skoraj 8 jurjev…

 

WWW.BAUHAUS.SI

Paviljon St. Tropez je absolutna paša za oči na vrtu ali terasi. Inovativni paviljon, izdelan iz prašno obarvanega aluminija in prašno obarvanih aluminijastih strešnih panel, bo pričaral...

 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 30 minutami je Jest napisal:


To je pa izredno poceni … Sem sedajle pogledal, pa pride nekaj podobnega skoraj 8 jurjev…

 

WWW.BAUHAUS.SI

Paviljon St. Tropez je absolutna paša za oči na vrtu ali terasi. Inovativni paviljon, izdelan iz prašno obarvanega aluminija in prašno obarvanih aluminijastih strešnih panel, bo pričaral...

 

Moja je Lucca, ki jo očitno ni več na zalogi je pa enako kompaktna kot tale samo, da nima el. obračanja lamel in  led osvetlitve! 

Sem tudi sam gledal podobne ampak 10k€ ne dam za to, da sedim v senci s pirom in čevapi na mizi... 🍺🍕🥩Aja, še alu. raztegljivo mizo sem kupil 90x230-270cm v akciji iz 650€ na 350€.... 😊

  • Všeč 2
  • Ljubim 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 9 urami je Z M A J napisal:

Še zmeraj sem vesel in ponosen na naše nogometaše včeraj, edini ostajajo iz ex YUge (bez tuge), hehe

 

Brez tuge. Tako kot so pa angleži zanič špilal.  A resno da naj bi bila njihova reprezentanca kandidat za naslov? Pa saj jih moravški mladinci nabrišejo glede na to, kako zanič špilajo. 

  • Všeč 1
  • Haha 1
  • Začuden 1
  • Hvala 1

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

post-1420-0-86929800-1443681846.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 4 urami je Scr3am napisal:

Vrjetno je to samo okvircek, kateri pokrije vijake.

Točno tako. Previjačeno je s 4mi vijaki fi 10 in pokrito z okvirčkom. 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 5 urami je Bini napisal:

Kar nekaj, odvisno od kilaže... 😉

Odvisno od katere kilaže? Čevapčičev 🤣

it's better to let someone think you're an idiot then to open your mouth and prove it

32888_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

SLOVENIJAAAA GRE NAPREEEEJ (ups, Španija gre naprej), Nemci pa Auf Wiedersehen! :)

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.