Skoči na vsebino

Pohvalite se,...

Ustvari kratki URL


Allyssa

Priporočeno sporočilo

Popolnoma sem navdušen in tudi kar dobro izmučen. Danes osvojil PRISANK po HANZOVI plezalni poti, pred tem sem bil gor že po vseh ostalih, ampak ta je kraljevska; s cepinom, prek ledenika, itd.

 

Prvič sem bil sicer gor 8-letnik, s fotrom in starim fotrom, po grebenski poti in preko znamenitega okna. Zelo lepi spomini na oba2 mentorja in veliko skupnih vzponov. :)

 

Pretekle poškodbe očitno sanirane, saj ne po vseh teh urah hoje nič ne boli, juhuhu. :)

  • Všeč 3
  • Ljubim 1

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Roglič zelo dobro odpeljal današnjo etapo in konkretno zmanjšal zaostanek za prvim. :)

  • Všeč 2
  • Ljubim 1

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Danes z minimalnimi stroški popravil WC kotliček v kletni etaži, zdaj pa se lotim temeljitega pospravljanja. :) Rogliča pa seveda spremljati tudi danes, navijamoooo. :)

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Včeraj sem  malo spihal 6-ko od Kopra do Ljubljane in nazaj. Moram pohvaliti prazno avtocesto (začudujoč dohodek), tako, da sem za gor in dol prišel v manj kot uri. Res ni bilo prometa. 

  • Všeč 3
  • Začuden 1
  • Ljubim 1

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Po treh letih dočakal zmago 93, pred mesecem pa 44, po skoraj treh letih. Dobra sta moja DeSUS dirkača, hohoho 

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Že skoraj mesec ne pijem nobene alkoholne pijače, AMPAK tokrat, glede na prejšnje brezalkoholne kure, hkrati tudi nisem preklopil na alternativne: klinčev Monster, Pepsi in podobna strupena sranja. Skratka; zdravo življenje in tudi športna forma ter telesna teža sta precej bolj primerni. :)))

  • Všeč 2
  • Ljubim 1

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Po 15 in pol letih zamenjal avto . Bye Xsara, hello Fiat Tipo (letnik 2020). Naj dela vsaj pol tako dobro kot je Pixna. Priznam da se je bilo težko peljati h kupcu Xsare... Nekdo bo kupil top avto za drobiž.

IMG20240904085306_00.jpg

  • Všeč 7
  • Začuden 1
  • Ljubim 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

dne 20. 7. 2024 ob 9:06 je godlike napisal:

Po vseh letih dopustov v Italiji, je že bil čas, da kaj fašem.

Parkiral sem vse povsod, a na najbolj mirnem, hotelskem parkingu, je se en biser naslonil na avto. Hotel kamer nima, tako da je šlo na parking.

20240717_152523.jpg

 

20240717_152042.jpg

Končno popravljeno 😎

20240905_115359.jpg

  • Všeč 7
  • Ljubim 2
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Danes me je navdušil podvig med vožnjo, ko sem stal na semaforju. Pred tem me je gnjavil nek neumorni tigrasti komar, potem pa hitro zgrabim po zraku in stisnem pest ter po nekem srečnem naključju, zdrobim hudiča, bilo je veliko krvi v pesti (zelo verjetno moje). Skratka zmagoviti občutek, heh. :)

  • Haha 2
  • Začuden 1
  • Zmeden 1

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

dne 4. 9. 2024 ob 16:14 je Nejc1986 napisal:

Po 15 in pol letih zamenjal avto . Bye Xsara, hello Fiat Tipo (letnik 2020). Naj dela vsaj pol tako dobro kot je Pixna. Priznam da se je bilo težko peljati h kupcu Xsare... Nekdo bo kupil top avto za drobiž.

IMG20240904085306_00.jpg

Cestitke in welcome to club. Zadnjic sem prav pogledal v cem se vozim (taxi) tih in uglajen dizl, super zvocna izolacija v mestu (Barca ni tiha) pa zgledna armatura in stevci. Bil je tipo, velik avta za to ceno danes

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 13 urami je jures napisal:

Cestitke in welcome to club. Zadnjic sem prav pogledal v cem se vozim (taxi) tih in uglajen dizl, super zvocna izolacija v mestu (Barca ni tiha) pa zgledna armatura in stevci. Bil je tipo, velik avta za to ceno danes

Hvala.... Tole je sicer osnovna oprema in ima povsem drugačno obliko  armaturke, drugačne stevce ter slabše materiale kot tisti z boljšimi paketi opreme. Ampak,ja... so sicer 3stvari ki me kar precej motijo ,ampak ko pogledaš ceno, jih sprejemes.... Napišem kaj več ko naredim vsaj kakšnih 1000km. Fotr je z njim naredil 92t km v štirih letih in pol in vmes zamenjal 2žarnici.... Avto dela. Nov je pa bil 12200eur leta 2020

  • Všeč 2
  • Ljubim 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Danes s tamalo najprej obiskala tole jezero, v nadaljevanju pa še Bloškega. Lušten popoldan s kopanjem in sončenjem. :)

 

MOJAJEZERA.SI

Jezero v kamnolomu je zagotovo nekaj posebnega. Poglejte slike!

 

  • Všeč 5
  • Ljubim 2

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Danes (petek 13-i) pri zobarju, kot pravi dec, zavrnil injekcijo pred posegom, me čudno gleda in po posegu pohvali, da se pa res ne spomni kdaj bi nekdo zavrnil injekcijo in raje trpel k zmaj, hehe

  • Všeč 1
  • Haha 2
  • Začuden 1
  • Zmeden 1

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 3 minutami je Alex napisal:

Letos je bilo nekaj manj plavanja, zaradi deževnega junija na začetku. 

Screenshot_2024-09-14-11-17-06-87_d9aa206de00b4b7c29deeb8e9ccbd9e7.jpg

Sam bi bilo pa mal čudno,če primorc nebi znal plavati😂😉 

 

Priden si bil...ne premalo in ne preveč🧐

  • Všeč 1
  • Haha 2
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 16 urami je Z M A J napisal:

Danes (petek 13-i) pri zobarju, kot pravi dec, zavrnil injekcijo pred posegom, me čudno gleda in po posegu pohvali, da se pa res ne spomni kdaj bi nekdo zavrnil injekcijo in raje trpel k zmaj, hehe

Moj tudi mene vedno vpraša, pa zavrnem.

Pa sem mu reko, da menda ve, da delama brez. In je rekel, za to vprašam, drugim samo stisnem.

  • Začuden 2
  • Ljubim 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.