Skoči na vsebino

Pohvalite se,...

Ustvari kratki URL


Allyssa

Priporočeno sporočilo

pred 4 urami je godlike napisal:

Moj čistokrvni Ford pa je naredil 2800km na dopustu, brez da bi pomislil, da lahko kako napako javi 😎

Sploh ni debate, da bi blo kej narobe:punk:

N7rRRL1.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A tako nizko smo padli, da se hvalimo s štirimestnimi številkami? Mazde bi morale šele po 2xx.xxx km pojamrati s kakšno okvar(ic)o.

 

Jaz sem včasih 2000+ km prevozil v dnevu ali pa kako uro čez, brez da bi pomislil, da se bo kaka lučka kje prižgala - izjema je tista za tankanje. 😃

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 25 minutami je dvorjan napisal:

A tako nizko smo padli, da se hvalimo s štirimestnimi številkami? Mazde bi morale šele po 2xx.xxx km pojamrati s kakšno okvar(ic)o.

 

Jaz sem včasih 2000+ km prevozil v dnevu ali pa kako uro čez, brez da bi pomislil, da se bo kaka lučka kje prižgala - izjema je tista za tankanje. 😃

 

 

Pri novejsih se vcasih pojavi lucka in opozorilo "It's time for a break" :D

 

 

  • Všeč 3
  • Haha 1

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pr tanovih piska skos. Kolega ma novo Corso, ki jo je dobil1 4 dni nazaj. Model je že čist obupan, ker skos piska za hitrost in podobno. Lahko sicer izklopi a je naslednjič spet ON. Po menijih pa je kr neki klikanja, da se to izklopi. Išče po forumih, če se da kakšne bljižnice naredit al pa izklopit za vedno. Bi bilo to varno, če bi res znalo delat z omejitvami, trenutno pa sistemi ne omogočajo tega in je samo dodaten kaos in motilec med vožnjo.

 

Res se trudijo, da bi nam avte zagravžali.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 1 uro je dvorjan napisal:

A tako nizko smo padli, da se hvalimo s štirimestnimi številkami? Mazde bi morale šele po 2xx.xxx km pojamrati s kakšno okvar(ic)o.

 

Jaz sem včasih 2000+ km prevozil v dnevu ali pa kako uro čez, brez da bi pomislil, da se bo kaka lučka kje prižgala - izjema je tista za tankanje. 😃

@Slivka malo dražim.

 

Seveda dela kot urca že 50k km.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pa judoistka Andreja Leški si je priborila prvo slovensko medaljo v Parizu... in to celo zlato :cheers: ...

 

 

  • Všeč 3
  • Ljubim 3

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Vesel ko pujsek pred polnim koritom!

 

Včeraj smo šli 480 km daleč k stricu na 88. rojstni dan.

 

FucksWagen je na celi poti javil samo eno napako, ampak zmogel pa celo pot tja in nazaj. In celo pot je opravil z enim rezervoarjem nafte. Bom pa danes šel tankat, pa povem, koliko je dejansko res bila poraba...

  • Všeč 4
  • Ljubim 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Temu možakarju gremo pa ju3 voščit za STOTICO, med drugim sem bil z njim pred 30-imi leti, prvič na Triglav, ko mi je dedek obljubil, pa potem preminul, s Francljem sta bila pa odlična prijatelja.

 

WWW.24UR.COM

S poskočnim korakom in širokim nasmehom Franc Primožič, ki bo jutri napolnil častitljivih 100 let, premaguje stopnice Parka vojaške...

 

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Smo mu pripravili praznovanje. Kako je vitalen in poskočen, bolj kot večina od nas, pa nimamo niti polovice starosti. :)

IMG_20240808_190009.jpg

  • Všeč 4
  • Ljubim 2

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 5 urami je kacnje napisal:

Franc je faca. V sredo sem ga srečal na kolesu 🤣

Pozimi ima pa sezonsko karto na Krvavcu in le redko kateri dan izpusti za smučanje. No danes je njegov dan, STOTKA, noro! Um ima še tako bister, da se spomni veliko zadev prav v detajle, procesor s hitrostjo najmodernejšega računalnika, kapo dol! :)

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

WWW.24UR.COM

Janja Garnbret je Sloveniji priplezala tretjo medaljo na letošnjim olimpijskih igrah. V finalu športnega plezanja je upravičila vlogo...

 

  • Všeč 5
  • Ljubim 2

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.