Skoči na vsebino

Pojamrajte no malo, ...


ReDevil

Priporočeno sporočilo

premal kilometrov mas ti :)

je pa res, da sem delno sam kriv, ker ocitno zavore mazde 6 ne zdrzijo zaviranj iz 200+ na 130km/h...

 

Ja,to sem pa ?e sli?al,da niso kakovostne,?e posebej po de?ju je ka?in,ko jih pegreje? in jih mrzla voda na hitro stisne. :(

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • Odgovori 1,4k
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Naložene slike

?e je tukaj tema za jamranje pol pa naj...

 

sem ravnokar gledal poro?ila, in spet po zobeh vla?ijo tole diskoteko Lipa...

 

nikakor mi ne gre v glavo, zakaj naj bi zdaj en ?lovek sodno odgovarjal zaradi neodgovornosti stotine mladih, ki so brezglavo bezljali in rinili v diskoteko, pri tem pa brezobzirno poteptali svoje vrstnice !

 

Kdaj enkrat se bomo vsi za?eli zavedati svojih dejanj ?

 

pa saj pred diskoteko niso bli otroci, ampak najstniki, ki naj bi imeli toliko zdrave pameti in zavesti, da ne bi rinili z glavo v zid... me prav zanima, kdo bo to?il tiste, ki jim ni bilo niti pod svoje noge za pogledat, da bi videli, da stopajo po svojih soljudeh !

 

saj ne zagovarjam lastnika, verjetno je kriv za kake prekr?ke in podobno, pa vendar !

 

so?ustvujem s star?i in svojci umrlih, pa vendar se bojim, da jim morebitno kaznovanje lastnika diskoteke ne bo prineslo zado??enja, po moje je krivih preve? faktorjev, vklju?no s samimi umrlimi, s tistimi, ki so rinili ?ez njih, in nenazadnje tudi s star?i vseh udele?enih, ki svojih otrok niso nau?ili vsaj kan?ka zdrave pameti !

 

eto... mogu sem...

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kaalman bolj se ne bi mogel strinjati s tabo... ?e od za?etka procesa ta zadeva smrdi do neba a ?al je javno mnenje zaslepljeno s podatki, ki jih medijem po?iljata policija in to?ilstvo. Ljudje pa v ve?ini nasedajo tem zgodbicam.

 

Lastnik lipe je v tej zgodbi le ?rtveno jagnje vsaj kar se ti?e teh treh umrlih deklet. Pa saj ni on porival mno?ice in skakal po njih. Policija je ?e v samem za?etku zanemarila svojo osnovno dol?nost in ni popisala vse udele?ence tako, da so enostavno odkorakali domov. Ko so videli, da so zamo?ili na celi ?rti so vso gnojnico zvalili na eno osebo in kdo bi bil bolj pripraven kot lastnik diskoteke.

 

Sramotno od star?ev teh deklet je tudi to, da sploh ne i??ejo resnice in pravih krivcev zaradi katerih so njihovi otroci umrli.

 

Zakaj je tako - lastnik je najbolj pripraven za cuzanje od?kodnine saj je edini znani obto?enec a ?e on ni kriv so ob pomanjkanju drugih krivcev delno krivi tudi sami star?i, ki so odgovorni za svoje otroke tako glede vzgoje kot do tega kje se otroci potikajo v no?nih urah.

 

V?asih so imeli uvedeno horo legalis in so vsi vedeli zakaj je tako, danes se pa mularija zdolgo?aseno potika od lokala do lokala kot kak?ni pretepeni potepu?ki psi. Vsak ta drug je ?e emo, razo?aran nad svojim ?ivljenjem in edina zabava jim je da u?pi?ijo kak?no pizdarijo in kaj je lep?ega za njihovo zabavo, da malo porivajo mno?ico. Sem ?e neko? bil pred halo Tivoli, ko so eni kreteni za?eli porivati in vseh deset varnostnikov ni bilo dovolj, ko so posku?ali narediti red. ?e bi takrat nekdo padel bi ga drugi pohodili. ?e si 1x v sredi take mno?ice ?al lahko re?uje? le svoje ?ivljenje in tudi 110 kil ti takrat ne pomaga. :(

 

V glavnem epilog tega procesa bo, da lastniku ne bodo mogli naprtiti krivde zaradi pomanjkanja dokazov (ki jih ?e zdaj ni) in cle ta sodni proces bo ?el rakom ?vi?gat kot ?e ne?teti pred tem.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Se v ve?ini kar strinjam z Boss-om. Za smrt je po veliki ve?ini kriva pijana in nevzgojena mladina. Po ve?ini mislijo da boga z jajca dr?ijo, z nekaj piri v riti mislijo, da jim "tic zrase" ce nastopajo in porivajo ljudi. V vsaki gu?vi, pa naj bo iz tega ali onega razloga, se najde nek kreten, ki mora rint naprej, ko je ve? kot o?itno da ne gre. In ?e se tak naceja se par flas pira.....

 

Lastnik je kriv, da ni bilo za tako maso ljudi primerno stevilo usposobljenih redarjev/varnostnikov. Kot je znano lastnik ni imel obratovalnega dovoljenja za no?ni klub. V Lipi nisem bil nikoli, sem pa sli?al da je bojda bil tam en sam redar, ra?unica je jasna.

 

Moji pogledi in definicija zura so v veliki ve?ini rezli?ni od ve?ine, nek lep dan sem bil celo o?igosan med "prijatelji", da nimam ?ivljenja, ker se ga ne napijem do mrtvega ob vikendih. Ko grem ven plesat, ne rabim alkohola v rit, "babysitting" in razvazanje pijanih kolegov mi je hitro presedelo. Raje se zamotim s sportom cez dan in zvecer lagano pred TV-jem oz. z druzabnimi igrami ali cajem s prijatelji v bliznjem kaficu, kjer debatiramo o aktualnih temah. Sej ne recem, sem bil tudi ze jast kdaj (bi lahko prestel na prste) mal nasekan, sam se ni delal bedarij pa zgage.

 

To sum up moje nakladanje:

-star?ev noben ni? ne vpra?a, kje so bli pa kaj vse svoji mulariji pusti da po?nejo (za bo?jo voljo danes ze 10-letnice skacejo ponoc po Ljubljani z mini?i in ve? fasade kot na?a bajta)

-Lastnik je odgovoren za neprimerno in nezakonito obratovanje no?nega kluba, definitovno pa ni kriv ce mualrija nima pameti v glav in rine tam kjer ni treba

-na koncu nebo nihce nic kriv, se bolj zalostno je to, da se na tem podrocju ni in ne bo nic premaknilo

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

neki vam povem kot gostinc:

 

lastnik je idiot!!!!!! Zakaj?

 

raje v lokal spusti zastonj 100 ze pijanih 15 letnikov ki bo vsak od njih spil notri najvec 2 pira, kot pa 50 polnoletnih za npr. 5 in mu bodo spili vsak za vsaj 20?.

 

100 15letnikov X 2? = 200? ki mu ostane prbl. 100?, ali pa

50 polnoletnih X 20? pijace + 50 X 5? = 1250? mu pa ostane vsaj 500?

 

kje je tukaj vidu racunico ne vem :vskalo:

smrt je dokaz da zivlenje cloveku skodi

 

5398_1.png

 

trevian

tribal wars

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

4. dan invalidnosti :(

 

 

Dr?i se Labi, saj bo... :)

Success is getting what U want, happiness is wanting what U get.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V Lipi sem pre?ivel ?e pa ?e pa ?e pa ?e pa ?e ve?erov, cca. 3-4leta skoraj vsak vikend, od. 60-90h do dj time-a do partyev. Vhod je bil res narejen tako da ?e bi se kaj zgodilo nima? kam odsko?it ker je na obeh straneh zid. Nekajkrat so tudi naredili tako da si karto kupil na drugem koncu parkiri??a potem so pa imeli do vhoda tako da si kot po labirintu hodil do vhoda, se pravi levo pa do konca in desno pa do konca pa spet levo ipd. npr. tako ima? v kak?nih zabavi??nih parkih, koncertih ipd. da ne pritiskajo vsi naprej in se rinejo. Sem bil pa ?e tudi v tak?ni gu?vi in rinjenju kot je bilo tisti ve?er, tista ograja ob zidu bi se lahko polomila kadarkoli in ?al tisti ve?er se je. Morate pa vedeti da ?e zadaj porinejo npr. ?tirje naprej se vsak nasloni na tistega pred sabo in tako naprej, pritisk postane ogromen. 100% so pa tudi zadr?evali na vhodu zaradi vstopnine, tudi to sem ?e mariskje do?ivel. Varnostnikov nikoli nisem videl ve? kot 5-6, je bila pa diskoteka velikokrat prenapolnjena, da se nisi mogel niti premikati, vro?e tako da se mi je s steba barva na majco prenesla. Res grdo kar se je zgodilo, lastnik res da ni imel dovoljenj, glavni krivci so pa in?pektorji ipd. ?e ne drugega bi oni lahko lepo zaplombirali vrata in to je to, ampak zakaj niso?? Lipa ni bila beznica lih tolk da je skupaj stala ampak ornk diskoteka.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Vidu sm eno total zapu??eno in zanemarjeno temno plavo BAF, v bli?ini Labijevga bivali??a, recmo nasprot Gospodarskega razstavi??a, avto stoji ?e lep lep cajt tm, pomoje tut ?e ga kdo pajsne in razmontira, lep cajt neb porajtal! Dando, sej ne da te na karkol napeljujem! <_<:hohoho:

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Vidu sm eno total zapu??eno in zanemarjeno temno plavo BAF, v bli?ini Labijevga bivali??a, recmo nasprot Gospodarskega razstavi??a, avto stoji ?e lep lep cajt tm, pomoje tut ?e ga kdo pajsne in razmontira, lep cajt neb porajtal! Dando, sej ne da te na karkol napeljujem! <_<:hohoho:

 

Tut jest vidu to :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tut jest vidu to :)

 

Vidm to vsak dan... :whatever:

Success is getting what U want, happiness is wanting what U get.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Vidu sm eno total zapu??eno in zanemarjeno temno plavo BAF, v bli?ini Labijevga bivali??a, recmo nasprot Gospodarskega razstavi??a, avto stoji ?e lep lep cajt tm, pomoje tut ?e ga kdo pajsne in razmontira, lep cajt neb porajtal! Dando, sej ne da te na karkol napeljujem! <_<:hohoho:

 

Do pred dvema mescema je bila ?e vo?ena. Ker je bila vsako jutro na drugem mestu parkirana.

Se vsak dan peljem mimo v ?olo :)

Sem mela ?e prebliske, da bi ji na sprednjo ?ipo napisala sporo?ilce, kako lahko tko zanemarja mazdico. Ker men se res smili :( pa ?e tok umazana je.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Uf. Rezultat v?eraj?njega pogovora o Hondah je bil izgleda to, da sem sanjal, da vozim CFX Del Sol ESi. :hohoho: Avto ni nikamor ?el, edino ko je VTEC zagrabil so obrati postali malo bolj ?ivahni samo so se kolesa za?ela v prazno vrteti. :hohoho: Jebemti kake sanje. :D

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Uf. Rezultat v?eraj?njega pogovora o Hondah je bil izgleda to, da sem sanjal, da vozim CFX Del Sol ESi. :hohoho: Avto ni nikamor ?el, edino ko je VTEC zagrabil so obrati postali malo bolj ?ivahni samo so se kolesa za?ela v prazno vrteti. :hohoho: Jebemti kake sanje. :D

 

:hohoho::hohoho:

If in doubt, flat out... 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

En zaj?ek manj...kri na ma?ini in del?ki ko?e pri jermenu, stol?ena mre?a na odbija?u...

 

post-940-1204529271_thumb.jpg post-940-1204529297_thumb.jpg

 

Kako je zaj?ka povleklo v ma?ino? AJA...ni ?e za??ita montirana...itak.

 

"Pa tako lep dan je bil, preve? lep za smrt!"

 

Tko je pa odpadu tud "meet" v LJ. Po prvem kilometru poti!

Mister polizman...go get a DONUT!!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Bogi zaj?ek... :(

Success is getting what U want, happiness is wanting what U get.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Bogi zaj?ek... :(

 

kaj ubogi zaj?ek - samomorilec je bil... tega bi slej kot prej nekdo zgazil - neke vrste naravna selekcija saj pre?ivijo le tisti, ki ne ska?ejo pred avtomobile. :unsure:

 

Mally vidim, da je kar nekaj ?kode ... upam, da ne bo predrago za popravit.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Gost
Ta tema je zdaj zaprta za nadaljnje odgovore.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.