Skoči na vsebino

Pojamrajte no malo, ...


ReDevil

Priporočeno sporočilo

  • Odgovori 1,4k
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Naložene slike

Boss, sam d nav? pol spet isku novga sprednga dela ?ez kak dan! <_<:P

 

dobro so te preparirali, ?ez vsa ta leta konstantnega ponavljanja, da ?e ima? letne gor na snegu si pa kr takoj mrtu ali pa vsaj v grabnu.

 

Prmejdu?, do leta 1998 (uvedba zimske opreme) smo se pa vsi vozili samo z enimi gumami celo leto in to niso bile zimske. Kljub temu, da so bili slab?i materiali pa manj dodelani profili pa smo vseeno kar pre?iveli brez trkov in nesre?.

 

Kamioni pa Avtobusi pa itak nimajo zimskih gum pa ve?ino ?ibajo ?ist lepo po snegu. Problem je le pri nalo?enih kamionih, ki za sabo vle?ejo prklopnik ali polpriklopnik.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Na, pa je ?el ?e en kitarist - Jeff Healey, smrk. :rispekt:

 

41-letni slepi rocker je podlegel redki obliki raka, s katero se je bojeval od rojstva. Redka bolezen, imenovana retino blastom, je tudi povzro?iteljica njegove slepote ?e od prvega leta starosti.

Vir

Pa ?e dva Youtube posnetka:

See the Light (live)

While My Guitar Gently Weeps

Kjer je um vedno zaseden, je srce mirno in tiho; kjer um analizira in deli, srce usklajuje, zdru?uje in ?uti enost z vsem; in kjer um omahuje in dvomi, je srce mogo?no in samozavestno ter ve dobro kaj storiti.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tale deklina je pa pr nas u fikmezzu obe?ena na steni, pa mi povejte kako nej pol k?no ute? dvignem??? :ne vem: :P

 

http://victoriasilvstedt.com/Biography/tabid/53/Default.aspx

 

Huda zadeva :bravo:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tale deklina je pa pr nas u fikmezzu obe?ena na steni, pa mi povejte kako nej pol k?no ute? dvignem??? :ne vem: :P

 

http://victoriasilvstedt.com/Biography/tabid/53/Default.aspx

 

YEAAAAAAAAAAAA :rispekt:

 

P.S. kam hodi? na fikmezz?

Sex, V6 and Rock 'N' Roll

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ti bo? porival..................js pa pritiskala (na plin)......pa hop.......pa boma ?e! :jupiii:

 

?zmeden? hahahahahahaha :hohoho:

:rozico:

Success is getting what U want, happiness is wanting what U get.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

men so pa ukradl celo peresnco z dvem parkerjim, pilotovimi kuliji, USB klju?em, 15centim, dva brisalca,... in ?e in ?e krame :( jz ga prbijem na zid pa ?mirglam po prstih z ?mirgl papirjem, pol pa z limoninim sokom polijem :hudicek: bo vsaj videl bole?ino :punk: sam ko ga nau nikol najdel <_<:(

If in doubt, flat out... 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Na, pa je ?el ?e en kitarist - Jeff Healey, smrk. :rispekt:

Pa ?e dva Youtube posnetka:

See the Light (live)

While My Guitar Gently Weeps

 

Uf,res ga je ?koda.Tako dobro je "?ibal" blues-rock na kitari. :(

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pa feltne tui.....GY F1 (mal rabljene) :D

 

 

Opa, Uklopko bi rekel "jeba?ki profil". So pa dobre gume. :bravo:

Success is getting what U want, happiness is wanting what U get.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kje?

 

 

Ja samo za vzorec ga je, toliko da se vidi kaj zaena guma je bila :P

 

 

:hohoho::hohoho::hohoho:

 

 

Smejem se,ker poznam profil na tvojih gumah. :D

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Prokleti brisalci, se mi je zadnji del plastike ki dr?i gumo odtrgal, scalo je ko iz ?kafa, guma se je premaknila ven in z njo en kovinski ?it ki je cca. 5 min drgnil po ?ipi in delal ?rto. Itak sem kovino opazil ?ele ko sem ustavil in JA, ?ipa je sedaj zrajsanja v smeri delovanja brisalca. Prav to?u bom Champiom mamicu jim. :whatever:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ka se ne opazi to ?e med vo?njo, da drsa po ?ipi?

 

Just asking

 

..ta zadeva je tanj?a kot drat in drajsanja se ni sli?alo, potem ko sem ustavil sem videl da je guma in dratek rajsalo po ?ipi, prvo sem mislil da je samo guma, na obvoznici pa ne more? ugasniti brisalcev.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Grega ?koda da nis meu X-raina, men noro slu?i v de?evnih dneh, sploh ne vem a vouku delajo brisalci al ne? <_<:D

 

:bravo: pa ?e ceneje je saj druga?e sem moral 1x letno menjati brisalce tako imam pa iste ?e tretje leto saj jih rabim samo pri nizkih hitrostih.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Gost
Ta tema je zdaj zaprta za nadaljnje odgovore.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.