Skoči na vsebino

Nagradna Igra

Ustvari kratki URL


qwerty

Priporočeno sporočilo

Radio FANTASY ima zanimivo nagradno igro :bravo::bravo:

 

BREZPLA?NE VINJETE SAMO NA RADIU FANTASY

traja od 17.06.2008 do vklju?no 26.06.2008

 

 

RADIO FANTASY - VE? NAGRADNIH IGER, ?E VE? NAGRAJENCEV!

 

Kon?no ali na ?alost, tu so, VINJETE!

Na radiu Fantasy smo se odlo?ili, da bomo PETIM (5) izbranim avtorjem, podarili BREZPLA?NO VINJETO!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Navodila za sodelovanje: (ZGODBE VPI?ITE SPODAJ)

 

Napi?ite ZANIMIVO ZGODBO, ki se vam je zgodila na CESTI, AVTOCESTI....Ste do?iveli kako nepozabno avanturo, videli kaj posebnega, ste se izgubili, ....

PI?ITE, lahko dodate tudi kako fotografijo.

Pet (5) izbranih avtorjev bomo nagradili z BREZPLA?NO VINJETO!

 

PRAVILA:

 

Nagradna igra poteka v ?asu od 17.06.2008 do 25.06.2008.

5 zmagovalcev bomo objavili 26.06.2008 na spletnih straneh RF

Sodelujejo lahko le osebe s slovenskim dr?avljanstvom.

Vsak lahko sodeluje samo (1) enkrat

V primeru, da ugotovimo, da je sodelujo?i sodeloval ve?krat pod razli?nimi "imeni", sledi diskvalifikacija

Nagrade ni mo?no izpla?ati v denarju oz. je zamenjati.

V nagradni igri ne smejo sodelovati zaposleni na Radiu Fantasy

Skladno s 5. ?lenom Zakona o dohodnini, je pri prevzemu nagrade potrebno sporo?iti in prdlo?iti kopijo svoje dav?ne ?tevilke

Ste seznanjeni s SPLO?NIMI PRAVILI!

Upo?tevamo samo zgodbe, ki so vpisane preko spletne strani (NE UPO?TEVAJO se zgodbe prejete preko maila)

 

 

pa ?e vzor?ki kok zgleda tole:

 

mvrecar

 

18.06.08 07:28

Pozdravljeni! Imel sem zanimiv dogodek na cesti. Pono?i, ko sem se peljal od punce domov. Iz ?alca do Celja. Sem na mojem delu cesti??a videl dve ma?ki, ki sta se gonili. Avto sem popolnoma ustavil. Nikamor se jima ni mudilo. Pri?gal sem dolge lu?i, in ma?ki sta me v istem polo?aju kot prej pogledali. Nato sem zatrobil in ma?ki sta zbe?ali. Lp, Matej

 

 

 

pikolopoko

 

18.06.08 07:44

LP Nujno sem moral v ljubljano, ker sem imel na faxu izpit in precej sem ?e bil pozen! Kako do ljubljane...tisti trenutek nisem imel izpita, pa sem se vseeno odlo?il da grem z avtom! In to starim zjah.nim golfom. In seveda...pred dom?alim avto crkne...jaz ob cesti, brez trikotnika, brezrokavnika ki je obvezen, brez izpita!!! Nevem zakaj, ampak tist trenutek sem nekaj pogledal v prometno dovoljenje in ugotovil....AVTO NI REGISTRIRAN! :) ...nisem vedel kaj naredit, zato sem pobral vse kar sem imel nujnega, splezal ?ez ograjo od avtoceste in zbe?al v gozd :)! nekaj ?asa sem tam klicaru da bi na?el koga ki mi bo avto povlekel iz avtoceste! ne dolgo za tem pride AMZS, (na sre?o policije ni bilo) ...(delavec mi naro?i naj poskusim avto pri?gat) vsedem se v avto, vstavim klju?, in poskusim avto pri?gat! toooo mi deli, ?e ?ez nekaj trenutkov sem se peljal naprej! Ampak tu se zgodba ne kon?a! Ponoven poskus se zgodi ?ez kak?en teden! Isti avto, ista pot, drug izpit, avto pa je bil registriran! zato ker sem imel slab ob?utek sem vzel sabo nekoga ki izpit za avto ima! Malo pred odcepom za dom?ale :) nekaj po?i, zaropota, prestave se ne premaknejo! pa smo pustil na cesti skor komplet getribe :) ..... nadaljevanje zgodbe si zamislite sami! Lep Pozdrav

 

 

 

katjam

 

18.06.08 09:02

S prijateljico greva po avtocesti od morja proti Celju….zunaj 40 stopinj, veselo se zabavava in naenkrat BUM TRESK…pod avtom naenkrat hrumi kot noro. OK, greva na odstavni pas, pogledam pod avtomobil. AUSPUH na dveh delih veselo praska po tleh….kako naj ga popravim? In s ?im, ko pa vsi vemo, da dve bejbi, ki gresta na morje nimata s sabo ni? tak?nega s ?imer bi to lahko popravili. Medtem ko jaz izza ograje v gozdi?ku i??em kaj uporabnega….moja prijateljica vsa lepa in nemo?na stoji ob avtu in upa na pomo?. Naj jo opi?em….cca 25 let, odli?ne postave, oble?ena ? morsko, blond dolgi lasje in na?obljene ustnice. Mislim, ?e bi iskala bolj za mo?ke mamljivo, bi jo te?ko na?la…..in koliko se jih je ustavilo in ponudilo pomo?? No res se je eden celo ustavil, a popihal takoj, ko je ugotovil, da ona ne bo od?la z njim, ker rabi pomo? in ne zmenka. So pa vsi trobili, svetili, mahali….in to nama je res zelo pomagalo...  Dobro pa je to, da sva uspeli prerezati gumico, ki je na eni strani dr?ala izpu?no cev, dali vse skupaj v prtlja?nik in pri?le v Celje brez izpu?ne cevi. SRE?NO torej, pa ?e z dobro izku?njo.

 

 

 

jakica*

 

18.06.08 09:16

Tega je ?e davno…Je sestra pravkar naredila izpit za avto. In ker smo takrat imeli doma eno »?pi?ko« oran?no-rumene barve, takrat zelo popularen opel kadet, smo komaj naprosili o?eta, da nama ga posodi za v trgovino. Po dolgih pro?njah pa ga le da. In grema midve. Do trgovine, nakupima in potem nazaj…Ravno v kri?i??u pa ko je bilo treba po?akati in speljati pa ?eli ta »raketa« poleteti. Kar plaval si v njem. Nazaj in naprej, se je avto kar dvigoval…In potem kon?no je sestri uspelo ukrotiti to marcino in uspe?no prevoziti kri?i??e.

 

.

.

.

ITD

 

If in doubt, flat out... 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.