Skoči na vsebino

Prijavi

  • Zadnja sporočila

    • ...vidim,da imajo eni kar orgazme🧐... Kaj me "boli pimpek", da je električen😂🤣    Eden ključnih porschejev: novi začetek v Sloveniji, bencin je zgodovina #foto SIOL.NET Porsche je novo obdobje z macanom, ki bo v novi generaciji v Evropi na voljo le še z električnim pogonom, začel tudi v...  
    • Ja - dizla :), kup mojga hibrida....
    • Tudi sam imam tega.
    • Mah,ko sem pred leeeti iskal,so bile četrte po testu...sprobal in boomba😯😍...in se jih držim,brez da bi vsako leto na frišno raziskoval ...izkušnja je le izkušnja... Sem nekdaj kupil Pirelli P4 Cinturato,k sem mel z P3 dobre izkušnje,in so bile "za en drek"...ne vem več točno...se mi zdi,da sem jih po eni sezoni prodal🤔... Kurc pa testi,pol je pa "poden'🥺  Me res zanima za tiste zimske Semperitke,kako se bodo odnesle...ajd,bo jih žena vozila,k  ni tako "divja"...sam bom vseeno mal preizkusil...k Conti so mi top sam k je fajn minus...pr plusu pa tako-tako🤔
    • Saj ni karavan, je shooting brake. Imajo karavana tudi v ponudbi. 😉   Višine nima. Jaz potegnem mrežo na strop in Focusa naložim....   Poglej si kak review na YouTube-u....
  • Kdo je trenutno prisoten (Poglej celoten seznam)

    • Ni prijavljenih registriranih uporabnikov
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.