Skoči na vsebino

Jamralnik v2


Ninja

Priporočeno sporočilo

Kaj rabi?, js mam dost te robe da lahko na fu? delam.

 

thx,sem nabavil kle??e in naredil zadevo v 10 min.Delaaaa. :bravo:

 

Ta vikend na morju prijetnih 31C, morje prijetnih 22C (presenetljivo hladna voda, otroc se niso hotel kopat ta vikend).

 

e ja,ga je burja malo zme?ala in je sedaj strupeno mrzlih 22°C.

Me ne vidi nekaj ?asa... :aaaaa:

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hehe, Alex - strupeno mrzlih 22, kaj bi dal za njih, ko sem bil v Alanyji, pa je mela voda cca. 30C (katastrofa)! :blush::angry2:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hehe, Alex - strupeno mrzlih 22, kaj bi dal za njih, ko sem bil v Alanyji, pa je mela voda cca. 30C (katastrofa)! :blush::angry2:

 

Ce pa gres avgusta...tja se hodi marca in oktobra...:)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kok ma marca, k?ne dobre 20 vrjetno? :ne vem:

 

mal vec poglej na netu povprecne, sem bil februarja pa je blo 20

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

borut, skoda ker nisi prej vprasal, bi te poslal v eno najlepsih plaz na svetu...moras it gor po gorah potem prides dol (dost hoje) ampak se splaca...si cist sam, voda je super cista, in je kar nekaj skal za skakat...

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Labi, sli? se super (ma? mogo?e kako slikco), sam te?ava je bla v tem, da je deklina v 5. mescu nose?nosti, pa skale in neka dal?a hoja, ne bi lih v po?tev pri?le, same pa je tut ne bi glih hotu nekje pu??at in sam okrog lazit! :blush:

 

Labi, a kej ve? kje pribli?no sva bla nastanjena - kok ti je kej poznan ta konec? :P

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Dans sm zaspal in zamudu na ?iht ve? kot eno urco, bemti telefon zjahan, ki crkne lih ko ni niti mal potrebe po tem! :whatever:sramezljiv

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kok so vremenarji eni butli; sprva je blo napovedano za soboto da bo malodane vesoljni potop, zdej pa ful sonce, tko da mi ?ist plane ru?i, itak pa se bo vrjetno do sobote ?e ene parkat obrnila napoved! :angry2:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zdaj bom pa ?e jaz tukaj pojamral.

Mazda forumu se moram zahvalit, da mi bodo v slu?bi skenslal internet. Hvala mazda forum!

Zdaj bom v svoji pisarni igral duraka, al pa se ?el gumitvist...

Hvala vam ?e enkrat!

 

Pateti?en izgovor za umik...

 

IP se ?e vedno lahko pinga.... :harhar:

Objavljena slika

 

Kako ?e gre, you can run, but you can't hide.....

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jures, ta ip je od ..., njemu so lahhko, ?e so blikirali notranji ip, da ne more ve? do neta.

Tako da ip od firme .... lahko pinga? vedno.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jures, ta ip je od ..., njemu so lahhko, ?e so blikirali notranji ip, da ne more ve? do neta.

Tako da ip od firme .... lahko pinga? vedno.

 

njet 0.2 je 2 kompjuter na netu...so od 0 do 255

 

in ja to je javno.....

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Proklete nevihte, zdele je ?e plaz zasul cesto Bled - Bohinj, bemumast! :angry2:

 

Ja jeba za nas ki gremo v Bohinj. :angry2:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

U?er sva bla kao na kopanju v Strunjanu, pa je bil tak veter, da kljub vodi 23 pa zraku 27C ni blo ve? kot dvakrat za notr sko?it, bemumast! :blush:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pateti?en izgovor za umik...

 

IP se ?e vedno lahko pinga.... :harhar:

Objavljena slika

 

Kako ?e gre, you can run, but you can't hide.....

 

Dvomim, da imajo tam "samo" 254 IPjev ... Tudi jaz mislim, da je to le externi IP enega od routerjev... Notranje stevilcenje je interno in se navzven ne vidi ...

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Dvomim, da imajo tam "samo" 254 IPjev ... Tudi jaz mislim, da je to le externi IP enega od routerjev... Notranje stevilcenje je interno in se navzven ne vidi ...

 

Tud to je mozno, kakorkoli pa ze, zgodba je zakljucena, dejmo naprej zivet....

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kaka svinarija, najdu plesn v nekem 100 % jabol?nem soku, ?ist se mi je zagnuslo vse skupej! :angry:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.