Skoči na vsebino

Jamralnik v2

Ustvari kratki URL


Ninja

Priporočeno sporočilo

:angry2: evo sn se malo spilal z nalaganjem nadgradnje za garmina adriaroute 2.30 in sedaj ko vklopim mi ne odklene zemljevidov kdo bi mi lahko to odklenil ali pa najrajsi pobrisal in nalozil vse najnovejse kaj je trenutno na razpolago ker to mi ne gre od rok tak kot sraufanje :P s tehniko sn skregan malo :blush:

 

 

mazdamaf311474.jpg

MAZDA POWER

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

:angry2: evo sn se malo spilal z nalaganjem nadgradnje za garmina adriaroute 2.30 in sedaj ko vklopim mi ne odklene zemljevidov kdo bi mi lahko to odklenil ali pa najrajsi pobrisal in nalozil vse najnovejse kaj je trenutno na razpolago ker to mi ne gre od rok tak kot sraufanje :P s tehniko sn skregan malo :blush:

 

pred upgradeom si mel unlock kodo? Ce ja uporabi isto

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Katastrofa, spet ni blo skor ni? spanja, pa ?e ?enska te?na k zmaj, jutri pa grem ?e nazaj v slu?bo, total izmu?en! <_<:blush:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

:angry2: evo sn se malo spilal z nalaganjem nadgradnje za garmina adriaroute 2.30 in sedaj ko vklopim mi ne odklene zemljevidov kdo bi mi lahko to odklenil ali pa najrajsi pobrisal in nalozil vse najnovejse kaj je trenutno na razpolago ker to mi ne gre od rok tak kot sraufanje :P s tehniko sn skregan malo :blush:

 

Rabi? ID naprave in ID mape katero ?eli? nalo?iti ampak od kle naprej bi blo bolje, da greva na ZS.

 

meni je v bistvu vseeno, sem pa tukaj do cetrtka, pol grem spet v KS/MK

 

sreda npr. ob 17:00 ? jures, se kdo drug?

 

Mal mi bo ?lo na tesno ker mam ob 19:00 rekreacijo. Zdej je opcija al da smo res ?ist to?ni al pa da se zmenmo recimo za jutri.

 

Katastrofa, spet ni blo skor ni? spanja, pa ?e ?enska te?na k zmaj, jutri pa grem ?e nazaj v slu?bo, total izmu?en! <_<:blush:

 

bogi :P

 

Na konc bo? ?e ugotovu, da je slu?ba sploh ?ist cool in pravi mir.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ok jutri - 17:00 Napoli al gremo v Trzinko?

 

Jaz sem pa sreda- cetrtek brez avta, veste zakaj... :whatever:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Potrjeno, se tajnica zapi?e in prekli?e vse klice.

 

Dobr se sli?, mogo?e jo bom imel kak dan....

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

@Boss - tut jz mam ?edalje bolj tak ob?utek (?e se mi le ni tuma? nujnih zadev nabral v preteklih dveh tednih)! :blush:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ne nisem sn ga kupo z nalozenim adriarutom takrat predlani ze novembra 2008

 

ene papirje si moral dobiti poleg.

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Priklopi Garmina na ra?unalnik in odpri mapo z imenom garmin (lahko tudi na vstavljeni kartici, ?e jo ma?). Poi??i datoteko z imenom mapsupp.img, ki mora biti dolga od 80-110MB (odvisno od verzije AR). ?e je poleg te ?e datoteka z imenom mapsupp.unl potem ima? piratski AR in ne rabi? drugga kot, da skopira? image nove verzije preko tega in bi moralo delovati.

 

?e mapsupp.unl datoteke ni potem je velika verjetnost, da ima? legalen AR in rabi? le 25 mestno kodo, ki bi ti jo moral dati prodajalec. ?e ti jo ni potem se bo? spet moral zate?i v svet gusarjev in si zgenerirati to kodo.

 

Ampak od tu naprej pa res ne bi na javnem forumu razlagali.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Fantje po?akajte ?e par dni, vsak ?as bi naj pri?el ven AdriaRoute 3.0. Sicer so napisali, da bi naj dal nadgradnjo gor konec decembra, ampak zgleda da ?e nekaj ?trikajo. Malo ?e po?akajte, da nebo Boss 2x ?evape jedel :P

it's better to let someone think you're an idiot then to open your mouth and prove it

32888_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Fantje po?akajte ?e par dni, vsak ?as bi naj pri?el ven AdriaRoute 3.0. Sicer so napisali, da bi naj dal nadgradnjo gor konec decembra, ampak zgleda da ?e nekaj ?trikajo. Malo ?e po?akajte, da nebo Boss 2x ?evape jedel :P

 

Upam da so nasli istarski ipsilon v celoti, pri rovinju - Bale stekal k svina

 

preracunavam, preracunavam....pa med izvozom rovinj in pula (ki ga ni) me je hotel dol peljat, bil je pa samo nadvoz lokalne ceste :bravo:

 

Katastrofa, spet ni blo skor ni? spanja, pa ?e ?enska te?na k zmaj, jutri pa grem ?e nazaj v slu?bo, total izmu?en! <_<:blush:

 

Read my lips:

 

majhni otroci majhni problemi, veliki otroci veliki problemi.

 

sam nisem preprican, ce ti cez otroka jamras.... :whatever:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Fantje po?akajte ?e par dni, vsak ?as bi naj pri?el ven AdriaRoute 3.0. Sicer so napisali, da bi naj dal nadgradnjo gor konec decembra, ampak zgleda da ?e nekaj ?trikajo. Malo ?e po?akajte, da nebo Boss 2x ?evape jedel :P

 

AR 3.0 obljubljajo ze od oktobra dalje :) ...

 

Je pa od 15.1. dalje mozno tudi v Sloveniji uporabljati TMC (porocila o stanju na cestah in izogibanje zastojem) >> http://www.garmin.si/press.php?news_id=8B89YUOP

 

Do konca aprila je aktivacija TMC zastonj, potem pa bo placljiva ...

 

Navodila za aktivacijo na tistih napravah, ki imajo TMC sprejemnik >> http://garmin.g-server.com/Navodila%20za%2...informacije.pdf

 

Priklopi Garmina na ra?unalnik in odpri mapo z imenom garmin (lahko tudi na vstavljeni kartici, ?e jo ma?). Poi??i datoteko z imenom mapsupp.img, ki mora biti dolga od 80-110MB (odvisno od verzije AR). ?e je poleg te ?e datoteka z imenom mapsupp.unl potem ima? piratski AR in ne rabi? drugga kot, da skopira? image nove verzije preko tega in bi moralo delovati.

 

?e mapsupp.unl datoteke ni potem je velika verjetnost, da ima? legalen AR in rabi? le 25 mestno kodo, ki bi ti jo moral dati prodajalec. ?e ti jo ni potem se bo? spet moral zate?i v svet gusarjev in si zgenerirati to kodo.

 

Ampak od tu naprej pa res ne bi na javnem forumu razlagali.

 

Pravilno ime datoteke je gmapsupp.img in gmapsupp.unl :)

 

Ce je vec map pa je zadnje mesto lahko drugacno (gmapsup2, gmapprom,..)

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

 

Pravilno ime datoteke je gmapsupp.img in gmapsupp.unl :)

 

Ce je vec map pa je zadnje mesto lahko drugacno (gmapsup2, gmapprom,..)

 

ups... dr?i, ne vem kako mi je ?rka g u?la iz glave :blush:

 

men sicer nikol ni ratal narest delujo? img z imenom gmapsup2 tko, da ne vem v ?em je fora sam po moje dolo?eni imageji imajo lahko tak ime, drugi pa? ne. Isto velja z uporabo gmapprom, ki deluje samo na enoti na kartici pa ne.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V avto?oli sem dobil 'das auto' z navorom.... :whatever:

 

kar mi je logi?no saj bom vlekel eno ogromno prikolico zadaj :D

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.