Skoči na vsebino

Jamralnik v2


Ninja

Priporočeno sporočilo

Te?a nima veze, ti se dosti ve? s ?portom ukvarja?, jaz ?e saniram bom moral na tem delat, da oja?am mi?ice hrbtnega dela. Sem se zapustu... :closedeyes:

 

Blah, ?port gor al dol... sem se ?poral ko nor (fitnes, airsoft, laufanje, ko?arka, aikdido) zmer sem se ustajal, tako kot si rekel, kot s prisilnom jopi?em. Sploh po vajah aikida, sem se naslednje jutro dan po vseh 4-ih plazil do kopalnice.

 

Zdej ko sem se popolnoma zapustil, pa je nekako popustilo :D

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

@Boss - mel si ?e kako prav da mi zadaj (zlasti levo kolo) nekaj fajn ne ?tima, no danes je Simon, ko je ?el na optiko ugotovil, da imam na spodnjem delu kolo (v bistvu obe) privija?eno zgolj ?e kake 3 obrate vijaka, potem bi pa ?lo vse skupaj k vragu (verjetno v kakem hitro odpeljanem ovinku). :blush:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

@Boss - mel si ?e kako prav da mi zadaj (zlasti levo kolo) nekaj fajn ne ?tima, no danes je Simon, ko je ?el na optiko ugotovil, da imam na spodnjem delu kolo (v bistvu obe) privija?eno zgolj ?e kake 3 obrate vijaka, potem bi pa ?lo vse skupaj k vragu (verjetno v kakem hitro odpeljanem ovinku). :blush:

 

?aki, ?aki ne re?t da je bila samo feltna od?ravfana, ker ?e tega med vo?njo nisi opazil, pol pa ne vem - a misli? ti sedaj celotna roka?

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kaka gnila tekma z Italijani, na koncu pa ?e padel nek tragi-komi?ni gol in to je to. Privo??im Estoncem, da gredo na EP, ker so res pokazali karakter in dobro igro na zadnjih tekmah! :danzoman::bravo:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ally? Ma? ti tut bedn dan danes? Ker mama o?itno vedno na isti dan oba bedarije...

 

Zvem da sem izpit (ki sicer ni pogoj in sem se ?e tak naprej v 2. letnik vpisal) pisal 3 in da noben ni naredil... Vse ostalo mi je ?ude?no v prvo ratalo... Pol grem SPET na bankomat in ne dela zaradi tehni?nih te?av, zgubil se je paket ki bi mogel iz UK pridet... Pol grem na pumpo pa kartice ni zagrabl ker banka mela tehni?ne te?ave <_< In sm ?akal ko butl... No to je za en dan... V?eraj mi je telefon zbluzil in sem pol imenika zgubil... Na kolesarskih ?evljih sem zjebal podplat ta vikend...

 

?e dober da sem zdej vse uredil kon?no... Pa da so vsa nakazila od ?tudenta pri?la... Zdej pa v knji?nco po eno dobro knjigo pa brat ker mam po?as ?e pouno taspodno klobaso vsega...

If in doubt, flat out... 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mah hrbtenica oz. kri? je kriza, no sej meni se isto ne pi?e dobro (8 ur sedenja vsak dan), zato je treba ?im ve? gibat v prostem ?asu! :blush:

 

 

Zato pa je treba it ven na cikpavzo :bravo::punk: da malo razmigas telo ... :party0035:

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zato pa je treba it ven na cikpavzo :bravo::punk: da malo razmigas telo ... :party0035:

 

to dobi? samo eno roko ve?jo od druge... :blush:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ally? Ma? ti tut bedn dan danes?

 

ker mam po?as ?e pouno taspodno klobaso vsega...

 

Lepo ti nagovarja? Ally Objavljena slikaObjavljena slika

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

  34419_1.png  33631_1.png 34319_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pri ?rtju bureka sem se 4X ugriznil v ustnico, to je ziher zatoo ker sem jedu sirovega. :angry2:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pri ?rtju bureka sem se 4X ugriznil v ustnico, to je ziher zatoo ker sem jedu sirovega. :angry2:

 

fant po?asi treba jest ne pa po?irat kot nebi ?e 1teden dobil zajest :) sirov je pa itak bljak

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mah,..brezveze use skp,..V pondelk sm zvedla, da je dala sodelovka odpoved, enga so pa skenslal prej?n teden,..tko da smo zdj trije za 11 oz. 12 lokacij. Zve?er sm ?la na koncert v CD in morm re?t, da ni blo lih pametno porabljenih 39?.

 

U?er sm bla frej, sm se lepo naspala, zve?er je pa Stella spizdila pitaj boga kam in sm jo iskala do polno?i. Kar pomen, da sem bla dons zombi, pa itak mamo ful gu?vo tko da sm bla skor do petih v slu?bi, pol sm ?la v Kranj v nabavo, zdle me pa ?aka miljon biskvitov za poro?no torto, kar pomen da bom jutr ?e ve?ji zombi, pa ?e 2x ve? dela mam k dons, ker morm nardit vse dekoracije pa nafilat torte, v petek morm pa sestavt torto in jo dostavt, kar bo pomojem lih do ene polno?i ratal, v soboto bi mogla pa za?et dopust, ampak ga ne in bom spet lepo ob 5h zjutri lahko v slu?bi.

 

Aja pa ?e stojala za torto nisem dobila, ?eprou naj bi bil narjen ?e nasledn dan (to je blo hm,..10 dni nazaj?) u?er ga grem iskat,..niso ble nogice nalimane, dons je ?la mt mim,..so ugotovil da ni pobru?en tko k bi mogu bit,..enga bom zadavla :)

NiKoLi Ne ReCi NiKoLi!
 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

petek kiropraktik

petek LJ-Rovinj

Nedelja Rovinj - PIT STOP LJ - Budimpe?ta

Nedelja 23:00 Budimpe?ta - Bukare?ta flug

Sreda Bukare?ta - Budimpe?ta

Petek Budimpe?ta - LJ

 

doma pa

post-2637-1315481313_thumb.jpg

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

petek kiropraktik

petek LJ-Rovinj

Nedelja Rovinj - PIT STOP LJ - Budimpe?ta

Nedelja 23:00 Budimpe?ta - Bukare?ta flug

Sreda Bukare?ta - Budimpe?ta

Petek Budimpe?ta - LJ

 

doma pa

 

Pa kaj ?e? bolj?ega ti se fijaka? okoli doma pa majstri rihtajo :danzoman:

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

  34419_1.png  33631_1.png 34319_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pa kaj ?e? bolj?ega ti se fijaka? okoli doma pa majstri rihtajo :danzoman:

 

pa da spet pridem kripel, travo je treba zalivat pa otroke in pse dol odganat :angry2:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ti jamra? zato da smo ti mi loh fou? ;)

 

hrbet ti takoj posodim :D

 

v bistvu bi moral jamrati: Mazda servisna trata je uradno zaprta :hudicek:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Bil sem pri kolegu (biv?em sodelavcu) na obisku, matr bolj zanikrnega stanovanja ?e nisem videl (50 let stara hi?a, prvotno stanje - nevzdr?evano, zatohli zrak, grozno)! <_< :ne vem:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No money - no license - no car. :D

so ble pa zato fajn po?itnice. :bravo:

 

Aja, 5mesecev (od aprila do ponedeljka) sem se vozil s poteklim vozni?kim :bravo::bravo::bravo:

 

ma? pa jajca sramezljiv

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

petek kiropraktik

petek LJ-Rovinj

Nedelja Rovinj - PIT STOP LJ - Budimpe?ta

Nedelja 23:00 Budimpe?ta - Bukare?ta flug

Sreda Bukare?ta - Budimpe?ta

Petek Budimpe?ta - LJ

 

doma pa

 

Doma bod pa se cajti na pa okol flankirat.... bemu du? ti pa res ho?e? kripl ratat. :angry:

 

Aja, kolk ?asa pa si iskal izvajalca, da je imel opremo v barvni kombinaciji s fasado :harhar:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.