Skoči na vsebino

Jamralnik v2

Ustvari kratki URL


Ninja

Priporočeno sporočilo

Mestni redar mi je zatezu da lahko dobim kazen zaradi tega ker mi avto laufa vec kot 3 min na mestu... pa ne glede na to da je folk v avtu.. in kazen za tak prekrsek je 200 ojrov :aaaaa:

 

Sj ne da brzdam v osje gnezdo sam me zanima na kak na?in mi bo dokazou da je ve? k 3 minute laufou dejansko bi te mogu snemat 3 minute kr tko da je mal na uro gledou mi je mal wtf :D
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mestni redar mi je zatezu da lahko dobim kazen zaradi tega ker mi avto laufa vec kot 3 min na mestu... pa ne glede na to da je folk v avtu.. in kazen za tak prekrsek je 200 ojrov :aaaaa:

 

 

To glede treh minut je res... le predpisana kazen je precej nizja od te, ki ti jo je natvezil redar :)

 

Glej 113. clen >> http://www.varnostvprometu.org/ZVCP-1-UPB5.pdf

 

Objavljena slika

 

ZCVP

 

Varstvo cest in okolja

 

113. ?len

 

(1) Z uporabo vozila se ne sme povzro?ati ?ezmernega hrupa oziroma ropota ali kako druga?e onesna?iti okolja.

 

(2) Ko voznik na cesti vozilo ustavi za ve? kot tri minute ali ga parkira, mora takoj ugasniti motor. Ta dolo?ba se ne uporablja za vozila, pri katerih motor poganja naprave za opravljanje dolo?enih del (vozilo za zbiranje in odvoz odpadkov, vozilo za ?i??enje kanalov, avtomobilsko dvigalo ipd.).

 

(7) Z globo 80 eurov se kaznuje za prekr?ek voznik, ki ravna v nasprotju z dolo?bo prvega ali drugega odstavka tega ?lena.

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Dolgo ?asa sem vztrajal, da sem si na ?ihtu sam ?alco za ?aj opral. Ve?ina jih je pustila po celi firmi pa je sne?a to pobirala in oprala. Prvo zato, ker znam ?also sam oprat, kot drugo pa ker no?em, da se znajde v kaki omarici in mi jo bo kdo spizdil in pil iz nje.

Anway, potem je je enkrat prepri?ala, da bo ?e oprala in da bo dala v omarico, kjer so privat ?alce. Zdej je bla pa nasre?a in jo je razbila... moja lepa ?alca, ki mi je slu?ila n-let. Ve?ja kriza je pa to, da sem brez jutranjega ?aja ?e par dni.

 

Se mi pozna na vo?nji, v teh dneh sem se ?e skor 4x zaletel (pre kako uro, sem se za las zmazal, ko sem izsiil kamijon), spozabljam se na omejitve, in ?rne luknje so vse pogostej?e.... :ne vem:

 

Sem pa ?el ?e prekinit zavarovanja, in so komliciral k sto mater in sem mogu navest zakaj. Malo bolj vljudno sem napisal, ker ste lagali, pi**a vam ..... Pa zdej, ?e ne bojo smatrali to kot dober razlog me bojo ?e kar naprej odirali. Ne vejo pa, da je men glih dost ravno, da grem koga na peso vsekat, zgubit nimam itak n?... no 12 let staro mazdo kve?jemu...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sej ?al?k za ?aj je tok na svetu, da jih clo prodajajo :P

 

 

Midva z Gregom sva bla pa dons na seminarju in sva potihem 3 ure umirala od smeha,..nakonc nama je blo itak obema slabo od ?okolade in sladic,..no pol sva ?la ?e mal v ?oping v ?ito v ?rnu?e, pol pa nazaj v slu?bo, po slu?bi obvezno ?e na drink in me je genij polil z vinom,..in to enim res fuj?kastim,..zdj mam pa ?e toliko delaaaaa,..pa prou n? se mi ne da.

 

 

U?er sm bla pa pr zdravnici ker mam eno bulo na nogi in sm zdj dobila en gel in se morm 4x na dan mazat, ?e pa nau zginla morm it pa na ultrazvok,..itak obstaja samo samopla?ni?ka varianta, in se spet mal spra?ujem wtf vsak mesec pla?ujemo ve? k 40? za zavarovanje ?e pa itak n? ne krije,.... :jupiii:

Aja pa itak gel je tud za pla?at,..sam je tok prjazna da mi je sama od sebe vrgla recept na mojo mt k ma nadstandard tko da sm dobila bel recept...

NiKoLi Ne ReCi NiKoLi!
 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kok mi Siol spet veselo trokira, niti LP ne morem gledat pa to je katastrofa! <_<:hudicek:

 

Poznam, minimalno 2x mese?no treba router resetirat <_<

 

?altej na T2, dela BP, pa zdej so ponovno sportklub dal v shemo programov ;)

Va?n je da piha - na morju al pa na motorju.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zdejle kon?no dam pr?u.

 

Smo pr stranki menjal dva switcha pa wireles postavl, in zato ker so bli indijci ali malezijci vme?an v to postavitev, je trajal od 3-eh pa do 11-ih. :vskalo:

 

Za vse ki nismo ?ist 100% ?alabaski, se to spedena v eni uri. Magar kake 2 za kak bolj zajeban wireless setup.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e zju3 me je takoj (namest kafeta) ustrahoval nekdo v Dostavniku, jaz pa ?e total neogreto ?rnozmajko, mah nisem se dal motit, naj pa? prehiti ?e se tako faking mudi! :hudicek:<_<

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pizde, ?alabajzarske, ciganske, ?elatinaste, ?pagetarske...... :vskalo:

 

A nisi nekaj omenjal, da ti je AC listek odpihnil veter. O?itno ti ga je preden si ga dal v od?itavanje. ?koda, da jim nisi takoj poslal nek dopis in pojasnil zadevo ter navedel dejansko relacijo, ki si jo odpeljal, v nasprotnem ra?unajo (kot v slu?aju izgube listka) najdalj?o mo?no relacijo, ki zna?a 65?.

?e je tako je ?al nekaj malega krivice tudi na tvoji strani.

Nikoli ne bom imel toliko znanja, da se tudi od tebe ne bi nekaj nau?il.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Gre za v?eraj?nji dogodek - pridem na cestninsko postajo Treviso EST - vstop, na ticket kot vedno, rampa zaprta, listka za vzeti ni, zato pritisnem rde?i gumb bilgetto - ni?. pritiskam in pritiskam ni?....

 

Nato pritisnem gumb assistenca - nekaj ?umi, povem v angl in pol Italijan??ini da ni listka in da ne odpre rampe.

 

assistenca odpre rampo, jaz pa tulim notri, ali potrebujejo tablico ali karkoli, da me zabele?i, ker listka ni...

 

Lahko si predstavljate trobljenje zadaj, zato speljem...

 

Zaradi tega grem na Gorico - Vilesse, da se tam v miru pomenim, ker ni gu?ve. Teta no?e sli?ati ni?, ni listka - polna cena....bolj kot sem ji kazal ra?un parkirnine na letali??u pred 1 uro in kaj se je zgodilo jo ne zanima, stopi ven pogleda tablico in izda tole...

 

V 15 dneh za pla?ati, ampak bom ?el na punto blu izre?t par vafankulotov, zdej grem pa na dopust.

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kaka sramota, v kakmu stanju je Ple?nikova mojstrovina, pa to je noro; :(:hudicek::whatever:

 

http://www.delo.si/novice/slovenija/razpad...sok-plevel.html

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kaka sramota, v kakmu stanju je Ple?nikova mojstrovina, pa to je noro; :(:hudicek::whatever:

 

http://www.delo.si/novice/slovenija/razpad...sok-plevel.html

 

Itak...banana republika pa?....na zavodu za varstvo kulturne dedi??ine al kaj je ?e so pa vsi pohotni ko vidijo ta plevel...svaka jim ?as....debili.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Itak...banana republika pa?....na zavodu za varstvo kulturne dedi??ine al kaj je ?e so pa vsi pohotni ko vidijo ta plevel...svaka jim ?as....debili.

 

Zgleda ?e kot neapeljski pompeji oz. anti?ni ostanki Rima v Rimu....

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Nenavadna scena - zdele sm biv v Zme?katorju, pa je plove?inka piva Staropramen 0,5litra, samo 0,96 ?, a neko ubogo Jelen pivo je cena 1,2?. Mislim da je jasno katero od obeh piv pozna prakti?no cel svet, pa dejansko je tudi krepko druga?nega okusa kot tale neki lokalni Jelen, skratka ?udna scena! <_<:whatever:

 

P.S. - pa ne da podcenjujem bra?o Srbine, namre? kadar sem v njihovi republiki ponavadi pijem Jelen, Lav ali pa Nektar pivo (slednje mi je v bistvu najljub?e od njihovih, mislim da sicer ga proizvajajo v Banjaluki). :jupiii:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e vedfno nimam re?itve za ?kripajo?o armaturko v predelu pod vetrobranskim steklom, ko se segreje...

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Blagor tebi, ki ti armaturka ?kriplje. Meni ?kriplje kri?, a zamenja??

Matr, parkrat v slu?bi delal na mal bolj fri?nem luftu, pa imam kri? ?ist sesut. Saj ne da bi se staral, ampak ?e par let nazaj nobenih problemov.

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

post-1420-0-86929800-1443681846.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Blagor tebi, ki ti armaturka ?kriplje. Meni ?kriplje kri?, a zamenja??

Matr, parkrat v slu?bi delal na mal bolj fri?nem luftu, pa imam kri? ?ist sesut. Saj ne da bi se staral, ampak ?e par let nazaj nobenih problemov.

 

Telovadit pa te?t je malo treba. :P Jaz se lahko pohvalim, da sem ?e vedno hitrej?i na 60 m od sina, ki hodi v

?esti razred in se ukvarja s ?portom. :P:danzoman:

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e vedfno nimam re?itve za ?kripajo?o armaturko v predelu pod vetrobranskim steklom, ko se segreje...

 

purpen?

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.