Skoči na vsebino

Prijavi

  • Zadnja sporočila

    • sam že nekaj let lovim AIO grafo, samo so dost dražje in težko je sploh kako dobit ker jih kar hitro poberejo. Kar se tiče pa CPU, sem menjal nhd15 cromax black z EK AIO 360 elete pa imam temperature cca 10-15C° nižje pri višji frekvenci. Je pa zelo veliko odvisno od ohišja in konfiguracije. noctuo še vedno imam če bi mi zatajil AIO in je še vedno top hladilnik, težava je samo ker zraven vleče vroč zrak zaradi grafične in je potem hlajenje manj uspešno. Za AIO imam pa konfiguriran kot intake. Predno se nekdo vžge ima grafična svoj intake spodaj na ohiišju (3x120mm + 3 svoje ventilatorje) Glede na razvoj ohišji ki imajo napajalnik v ločeni komori, čakam nato še da bo imela grafična tudi ločeno komoro :).   Kot si že rekel je Grafična tista ki glede na trenutno situacijo, če gledamo gaming pc najbolj greje in je najbolj glasna. Tako da če že kdo dela custom loop mora bit grafa zraven, pa čeprav to pomeni cca 300€ dodanih stroškov (tu je dodaten hladilnik (če bi bil potreben), cevi, fitingi, cold plate,...)   drugače nima smisla.  ko sem pri sebi računal kolk pride custom loop sem bil kr hitro na 1000€. 2x360mm hladilnika, distro plate, cevi, fitingi, CPU+GPU block,...
    • V naseljih še najboljše naštimat tempomat, na recimo 56 in potem naj se jebejo razna medobčinska redarstva, v mojem primeru Cerknica, hehe
    • Neki dan u temi: "Sajla kuplunga pukla u garatnom roku"   napisao sam 65.000. Ali zmotal sam se. U stvari ima 62.000. Kuku nemam. Vozim se uglavnom sam bez putnika i tereta. E sad. Kaj se ustvari događa moram ponovo analizirat. Resetirao sam mazda entertainment (kroz koj se poštelava sigurnost vozila). I sada, vjerovali ili ne, kod naglog ubrzavanja po mokrij cesti, pali se lampica proklizavanja. Prije dan ili dva nikako nisam mogao dobiti da se upali. Još nisam radi gužve u gradskoj vožnji mogao ispitati kaj se događa u situaciji kao na video snimci. Dok vozim kontinuiranom brzinom i naglo stisnem gas. Gume su original Yokohama Geolander dobivene sa mazdim prije 5 godina. U grubo imaju 35.000  do 40.000 km. Pol godine se peljam s zimskim gumama
    • To so na hrvaškem delali. Set speed ti je kazal in ne izmerjeno.   Jaz pa sem vozil 94 km/h, kjer je 70km/h omejitev. S -5km/h tolerance, sem imel 89km/h. Torej tik pod mejo 10-20 prekoračitve. Ker je bilo izven naselja, ni bilo pik. No vsaj takrat ne.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.