Skoči na vsebino

Prijavi

  • Zadnja sporočila

    • Ja-to je pa lepo👍...ni k "ringelšpil"😄   ...ne vem,a je Slivka tud v tej temi...on hitro z lopato...tako,da si pol čist🤪   Jaz sem z Supernova P2 650W zelo zadovoljen👍...v Family-PCju dela od leta 2017 BP...ne 24/7,a kar pogosto...čez vikende pa ziher nonstop. Osnova je SuperFlower👍...pohvaliti moram celo ventilator...ni najboljši,a ima k sreči krogljično ležajenje,kar je bolje za varnost,k ne "škripne"kar naenkrat,ampak se začne že prej oglašati...drsni pa sam neha in "kliči gasilce"🚒   Drugače pa si mogoče pogruntal,da prisegam na Seasonic...vprašanje,če bodo še kdaj naredili tako serijo kot je X-serija (jaz imam v HTPCju X-650😍)...kvaliteta res vsepovsod+San Ace ventilator...to,tudi rabljeno-če dobiš za mali cvenk...samo ne boš dobil😕
    • jaz imam tudi isti ram g.skill trident z
    • Top GPU pa evga itq top firma. Rami so pa tridentz? Imam iste hehe Menda so nehal delat gpuje so se skregali neki z nvideo,ce sem prav slisal. EVGA ima isto top napajalnike.
    • ...Slim   Leti kot ura. Res tiha zadevščina. Kupil sem jo samo zaradi vehunskega hlajenja. Kom iz red light districta?   Ne me tepst, moral sem....
    • Takole imam pa osvetlitev. Je Glih tolk da malo sveti pa se to temne barve    
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.