Skoči na vsebino

Jamralnik v2

Ustvari kratki URL


Ninja

Priporočeno sporočilo

Napačnega?

 

Definitivno! 

 

Napačna prostornina, napačno gorivo, napačna znamka, ... ... ...

 

Kar se pa podhranjenosti tiče... Nek inženir v neki tovarni je presodil, da je to dovolj in neka tovarna jih izdeluje serijsko. Gotovo vedo, kaj delajo, saj so "od foha". Torej je to nekaj normalnega...

  • Všeč 1
  • Zmeden 1
  • Ni všeč 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zdaj pa že bluziš konkretno.

 

Od vedno je obstajal osnovni motor, ki je bil nepremičnina. Še na tvoji zlati Mazdi 5 je ziher bil.

 

In to je ugotovil nek inženir, da bo glih dovolj, da lahko revež kupi v osnovnem paketu opreme.

 

A nimajo ravno za to avti cele palete motorjev z različnimi močmi?

 

Evo dva osnovna rahitična modela:

- Mazda 5 1.8 114 konjev, 165Nm, 182km/h najvišja hitrost, 0-100km/h 11.4s.

 

- Ford Turneo Connect 114 konjev, 220Nm, 181km/h najvišja hitrost, 0-100km/h 11.9s.

 

Torej približno isto sranje.

 

 

Bom kar po tvoje zaključil:

Pustimo stat....

Al pa po moje:

Nima smisla....

Popravljeno od godlike
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zobarka je bila danes precej arogantna in pa "timing" jo je očitno matral, ker se mi je obetala zamenjava stare plombe, z lokalno anestezijo. Mi je pribila injekcijo in čez dobro minuto že pričela s posegom, seveda sem vse čutil, obenem pa nadaljnjih 2 uri, čutil ničesar v levem delu čeljusti. Je očitno tako dobra v načrtovanju, da bi jo lahko Ferrari vzel za pripravo dirkaške strategije, ohohoho

  • Haha 4
  • Začuden 2
  • Žalosten 1

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 urama je Z M A J napisal:

Zobarka je bila danes precej arogantna in pa "timing" jo je očitno matral, ker se mi je obetala zamenjava stare plombe, z lokalno anestezijo. Mi je pribila injekcijo in čez dobro minuto že pričela s posegom, seveda sem vse čutil, obenem pa nadaljnjih 2 uri, čutil ničesar v levem delu čeljusti. Je očitno tako dobra v načrtovanju, da bi jo lahko Ferrari vzel za pripravo dirkaške strategije, ohohoho

Boljše da rečeš da vzame naslednjega, pa počakaš zunaj 15 minut, potem ti pa lahko tako štema da ne čutiš nič :D 

  • Všeč 2
  • Hvala 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Moj zobar (žal samoplačniški, nima koncesije) to kar obvlada. Najprej našpika 2-3 x, potem mi nekaj naslednjih minut, da injekcija prime, čisti zobni kamen. Do sedaj še nikoli težav. Je pa bila zadnja cena plombe 135 € (čiščenja zobnega kamna mi ni računal 😁).

 

Sem pa bil pred 2 leti pri zobnem kirurgu ("zlatarju"). Ta pa mi je nažokal (pre)debele igle brez kakšne milosti, še danes čutim brazgotine. Z bolečinami pa tudi ni bilo težav.

 

@Z M A J, zakaj pa hodiš k zobarki?

 

 

Popravljeno od Janez007
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Moja mlajša zobarca je mela kr precej globok in bujen dekolte.... a me je kej bolel, ko je vrtala se pa čist nič ne spomnim.

  • Všeč 1
  • Haha 4
  • Ljubim 1

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tudi jaz delam vse brez, razen ko pridemo do koreninskega zdravljenja ali čeljustne kirurgije.

 

Ma ja. Če malo žgečka, vsaj vem, da sem še živ.

Popravljeno od godlike
  • Všeč 2
  • Začuden 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Da še mal pojamram... Bosch brisalce so mi prodali zadnjič. Za posuhem so najboljši :zvizga:

Ob prvi priliki jih vržem dol. 

  • Všeč 1
  • Začuden 1
  • Ni všeč 1

N7rRRL1.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 3 urami je FuManchu napisal:

Da še mal pojamram... Bosch brisalce so mi prodali zadnjič. Za posuhem so najboljši :zvizga:

Ob prvi priliki jih vržem dol. 

Bosch orodje raje kupuj... 😁

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Na servisu pravijo, da so homologacijo pisali na tehničnih.

Na tehničnih pravijo, da so homologacijo spisali po deklaraciji uvoznika.

Uvoznik pravi, da je vse dokumente skupaj z vozilom poslal na servis in da so tam urejali homologacijo.

Na servisu pravijo, ... ... ...

 

Sem pa zvedel, da je bilo to prvo vozilo v taki konfiguraciji v Sloveniji. Vsaj z nečim se lahko pohvalim, da ne bo vse tako žalostno...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Saj je vseeno kdo je kaj kam pošiljov, pa kdo je kaj delov, salon ti je prodal avto z napol urejeno homologacijo, naj zj to še zrihtajo.

Če se dobr spomnem, sem jest ko sem šel po tablce za avto, že imel v roki homologacijo, tako da mi jo je salon dal. Torej, če ni to zrihtano, se oni spet s tem ukvarjajo

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 31 minutami je Slivka napisal:

Na servisu pravijo, da so homologacijo pisali na tehničnih.

Na tehničnih pravijo, da so homologacijo spisali po deklaraciji uvoznika.

Uvoznik pravi, da je vse dokumente skupaj z vozilom poslal na servis in da so tam urejali homologacijo.

Na servisu pravijo, ... ... ...

 

Sem pa zvedel, da je bilo to prvo vozilo v taki konfiguraciji v Sloveniji. Vsaj z nečim se lahko pohvalim, da ne bo vse tako žalostno...

S tem se jaz nebi hvalil, avto je zmetan skupa z vseh vetrov zato pa ne znajo skupaj spacat eno preprosto, bogo homologacijo...:nevem:

Verjetno je tudi za tebe to malo čudno "za deca s hribu doma" 🫤🥴😉

Hec🫣

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Danes popoldne bomo postavljali panoje za EU volitve, ki bodo v nedeljo, ampak dež očitno ne misli nehat niti za trenutek, MAMUMUJEBEM! :(

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 1 minuto je Z M A J napisal:

Danes popoldne bomo postavljali panoje za EU volitve, ki bodo v nedeljo, ampak dež očitno ne misli nehat niti za trenutek, MAMUMUJEBEM! :(

 

 

Upam, da jih boste potem za seboj tudi pospravili... ne da se potem valjajo se pol leta okoli :P ... 

 

 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 4 urami je Slivka napisal:

Na servisu pravijo, da so homologacijo pisali na tehničnih.

Na tehničnih pravijo, da so homologacijo spisali po deklaraciji uvoznika.

Uvoznik pravi, da je vse dokumente skupaj z vozilom poslal na servis in da so tam urejali homologacijo.

Na servisu pravijo, ... ... ...

 

Sem pa zvedel, da je bilo to prvo vozilo v taki konfiguraciji v Sloveniji. Vsaj z nečim se lahko pohvalim, da ne bo vse tako žalostno...

 

Najprej sem jaz njih nekaj, potem so nekaj časa ugotavljali, kdo koga kaj in zdaj je rešeno.

 

In, ja, pnevmatike so res brez oznake C...

In indeks nosilnosti ni 98/100 ampak 96...

Zlodej je, ker sem že naročil ene in edine, ki obstajajo v tej dimenziji in z oznako C...

  • Haha 1
  • Zmeden 1
  • Žalosten 1
  • Ni všeč 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 4 urami je Slivka napisal:

 

Najprej sem jaz njih nekaj, potem so nekaj časa ugotavljali, kdo koga kaj in zdaj je rešeno.

 

In, ja, pnevmatike so res brez oznake C...

In indeks nosilnosti ni 98/100 ampak 96...

Zlodej je, ker sem že naročil ene in edine, ki obstajajo v tej dimenziji in z oznako C...

Tako je. Homologacijo dobi prodajalec od uvoznika. Izdana pa je nekje v EU.

 

Jaz tudi imam eno napako pri Fordu. Samo me ne boli. Homologirane imam 16" felne, ki niti fizično ne grejo na 308mm diske. Tudi moj avto je redkost v Sloveniji.

 

Za gume sem pa ti promtno odgovarjal, takoj ko si napisal kaj. In zadeve sem takoj dvojno preverjal po internetu. Se ti je malo preveč mudilo.

Ne moreš imet nekaj homologirano, če ne obstaja v modelu prvovgradnje, saj bi drugače bil avto tehnično neizpraven.

 

Sedaj imaš 2 možnosti. Vrni oz. kliči, če še niso poslali, pa se zmeni za kaj drugega.

 

Drugače pa zvozi te kombi gume. So drug model in se bojo 100% počasneje rable. Edino kako je pa oprijem, pa ne vem. Teh čudes ni na testih.

pred 9 urami je Bini napisal:

S tem se jaz nebi hvalil, avto je zmetan skupa z vseh vetrov zato pa ne znajo skupaj spacat eno preprosto, bogo homologacijo...:nevem:

Pa ne bi reko. Ker kdo kupi tak avto kupi original obliko (VW), ker je pač v Sloveniji VW sinonim za kvaliteto.

 

In redki so taki, ki bi kupli takega Forda. Tudi če ni preoblečen VW.

Ker če že daš tolko dnarja, pa naj bo nemc. 😂

 

In za to imava s Slivko redke avte.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 38 minutami je godlike napisal:

... ... ... ... ... ... ...

... ... ... ... ... ... ...

... ... ... ... ... ... ...

... ... ... ... ... ... ...

In za to imava s Slivko redke avte.

 

Že Ford ni avto, ampak kvečjemu vozilo.

FucksWagen je pa še precej dlje od Forda, tako da niti vozilo ni. Je kvečjemu Š od šare...

Niti cel Š ne...

 

  • Haha 1
  • Začuden 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 8 minutami je godlike napisal:

Če si ga pa kje vsekal, pa si ga tu.

 

Slogan VW je bil leta in leta: Das Auto.

 

Pomoje da ga sploh ni vsekal, ker da moraš nekaj vseskozi ponavljat pomeni, da poskušaš prepričat ljudi, da ta zadeva to je. Če bi to res bilo to kar pravijo s sloganom, da je, sploh ne bi rabili takega slogana. :nevem:

 

Izdelek mora sam prepričat, da je vreden nakupa tudi brez slogana.

  • Všeč 1
  • Ljubim 1

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Se strinjam.

Malo zafrkavam, ker vedno po Fordih udriha. Pa vse kar ima od Forda je logotip. Pa po eni strani ima prav, ker je Ford kriv, da je podpisal s VW-jem. To pa ne pomeni, da so pravi Fordi slabi.

 

Saj sem že 15x povedal, na forumu, mojo izkušnjo s VW-ji.

Izgleda da bo @Slivka šil naš neslavni rekord: 18x garancija v prvem letu.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.