Skoči na vsebino

Jamralnik v2


Ninja

Priporočeno sporočilo

pred 6 urami je Slivka napisal:

 

Najprej sem jaz njih nekaj, potem so nekaj časa ugotavljali, kdo koga kaj in zdaj je rešeno.

 

In, ja, pnevmatike so res brez oznake C...

In indeks nosilnosti ni 98/100 ampak 96...

Zlodej je, ker sem že naročil ene in edine, ki obstajajo v tej dimenziji in z oznako C...

 

Ce si narocu prek neta lahko v 14dneh po prevzemu vrnes, samo postnino bos placov.

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 9 urami je Matick napisal:

 

Ce si narocu prek neta lahko v 14dneh po prevzemu vrnes, samo postnino bos placov.

 

 

 

Glede na to, da so te, ki so zdaj na FucksWagnu, zrabljene do te mere, da se obrablja že indikator in bi jih že moral zamenjati, nimam časa pošiljat nazaj in naročat nove.

 

Malo me je neslo, ker nisem pričakoval, da bodo pnevmatike po vsega 13.000 km zrabljene do konca in čez...

 

In nisem pričakoval, da na pooblaščenem servisu me bodo omenili, da so gume slabe...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sem v komisiji predčasnih volitev, ma to je taaako sranje s papirologijo, obiska pa ogromno. Brez treh POSVETOVALNIH referendumov bi bil pičkin dim, a tole. :(

 

Poleg vsega je zraven neka ostarela mladenka, ki stalno otresa jezik in se ne ugasne, strelja pa taka brezveznjaštva, da je groza. Sem ji parX rekel naj začepi, a kasneje obupal nad ženščino nadležno. :(

  • Haha 2
  • Žalosten 1

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 1 minuto je Z M A J napisal:

Sem v komisiji predčasnih volitev, ma to je taaako sranje s papirologijo, obiska pa ogromno. Brez treh POSVETOVALNIH referendumov bi bil pičkin dim, a tole. :(

 

Poleg vsega je zraven neka ostarela mladenka, ki stalno otresa jezik in se ne ugasne, strelja pa taka brezveznjaštva, da je groza. Sem ji parX rekel naj začepi, a kasneje obupal nad ženščino nadležno. :(

Na koncu vsega hudega bo pa za nekaj pic.... 👌😉

  • Všeč 1
  • Haha 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mah ne bodo mi teknile, sem total zamorjen, če bi biw vsaj vreme zdajle za kak lep krog brez strehe, ampak NE. :(

  • Všeč 1
  • Zmeden 1

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 10 urami je Slivka napisal:

Malo me je neslo, ker nisem pričakoval, da bodo pnevmatike po vsega 13.000 km zrabljene do konca in čez...

 

A vse štiri? Ma to skoraj ne more biti res, ker maš še AWD in je manj stresa na pogonskih kolesih/gumah. Kolk ti je pa prej na Mazdi 5 zdržalo? Ne vem men je tole res čudno, da niso slučajno teb gume ukradli na kakem od toliko garancijskih servisov.

 

Da imaš na 13.000 izrabljene gume... no way. Ko sem imel prvo Mazdo 6 sem 7 let živel v enih takih napol gorskih vukojebcih (Golobinjek pri Mirni Peči) z ogromno ovinki in prvič z navornikom, ki me je skos spodbujal, da sem teral v hrib. Pa še vedno sem uspal narediti dobrih 30.000km. Edino GY Eagle F1 še tiste smrekca profil, mi je pojedlo robove prej, ker sem jih pumpal po navodilih na vratih avta. Ko sem dal na 3.0 je bilo pa OK in avto se je vozil sanjsko dobro in ni več pobiralo robov.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 3 urami je Z M A J napisal:

Sem v komisiji predčasnih volitev, ma to je taaako sranje s papirologijo, obiska pa ogromno. Brez treh POSVETOVALNIH referendumov bi bil pičkin dim, a tole. :(

 

Pol vam pa še Veliki vodja "salting the mind" Jajo pere možgane , da lahko zlorabljate predčasne volitve za krajo. Gologlavi je tako prepričan v to, da bi se celo lahko reklo, da se je takih taktik sam v prejšnjih volitvah posluževal. Preveč podrobno ve, ko razlaga, kako naj bi to potekalo.:nevem:

  • Všeč 2
  • Haha 1

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kakorkoli, bo to kar precej vloženega napora za teh nekih 200€, kaj govorijo Jajo, Pajo in dedek Bedenko mi je pa usen.

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 urama je Boss napisal:

 

A vse štiri? Ma to skoraj ne more biti res, ker maš še AWD in je manj stresa na pogonskih kolesih/gumah. Kolk ti je pa prej na Mazdi 5 zdržalo? Ne vem men je tole res čudno, da niso slučajno teb gume ukradli na kakem od toliko garancijskih servisov.

 

... ... ... ... ... ... ... ...

... ... ... ... ... ... ... ...

 

Mazda 5 je z eno garnituro naredila 25.000 do 30.000. In se ne bi čudil, če bi na katerem od servisov "zamešali" gume. Ampak sem že toliko sit in FucksWagna in servisov in avtovlek, da se res ne grem še s tem ukvarjat.

 

Po drugi strani je pa baje to dokaj redka dimenzija. Da bi se zgodilo, da bi ravno dva z enakim pnevmatikam bila hkrati tam...

 

Baje pa Hankook pnevmatike niso znane po dolgotrajnosti...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 5 urami je Boss napisal:

 

Pol vam pa še Veliki vodja "salting the mind" Jajo pere možgane , da lahko zlorabljate predčasne volitve za krajo. Gologlavi je tako prepričan v to, da bi se celo lahko reklo, da se je takih taktik sam v prejšnjih volitvah posluževal. Preveč podrobno ve, ko razlaga, kako naj bi to potekalo.:nevem:

 

Pa sj še ni v ta dementnih letih... Razen če debil gleda kaj trump dela, pa misl da je to to...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 9 urami je Matick napisal:

 

Pa sj še ni v ta dementnih letih... ... ... ... ... ... ... ...

 

Zdaj pa malo poglej zadnjih 80 let in mi povej, kateri naš politik ni imel težave z "demenco" ne glede na leta?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 23 urami je Boss napisal:

Da imaš na 13.000 izrabljene gume... no way. Ko sem imel prvo Mazdo 6 sem 7 let živel v enih takih napol gorskih vukojebcih (Golobinjek pri Mirni Peči) z ogromno ovinki in prvič z navornikom, ki me je skos spodbujal, da sem teral v hrib. Pa še vedno sem uspal narediti dobrih 30.000km. 

 

Bridgestonke prva vgradnja na moji macdi 6 so v eni sami poletni sezoni ratale čiste čelavstonke. 

 

Mogoče ima Ford istega dilerja gum za prvo vgradnjo kot je imela Macda

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

post-1420-0-86929800-1443681846.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pri prvi vgradnji se mučka. Ker je kriva firma avta in ne proizvajalec gum.

 

Na i20n imajo tovarniško vgrajene Pirellike samo 6mm profila, je pač cenejša guma.

Eni delajo posebne mešance za boljše suhe razmere, ker se tam delajo testi, za dež je vseeno. Tudi delajo take da so tišje in podobne mučke.

 

S tem da mora bit posebna oznaka. Fordove mišelinke so slabše v dežju. Oznaka je pa S1. Hyundai ima HN.

Mazda ima tisti A pri modelu gum.
Če ni posebne oznake, so tovarniške.

 

In na veliko se odsvetuje nakup takih gum. Včasih kaki BMW verniki prisegajo na njih.

pred 4 urami je Slivka napisal:

:vskalo:

 

Danes pride dostava prav pred garažo in možakar zloži ven dve pnevmatiki...

 

In pojma nima, kje sta še dve...

 

In na telefon se nikjer nihče ne oglasi...

 

:vskalo:

Kaj pa je imel na dostavnem listu?

Če si podpisal paket in ne 2x guma, upam da si naredil vsaj z dostavnikom zapisnik o manjkajočem/poškodovanem paketu.

Če ne zna bit zabava.

Popravljeno od godlike
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 1 uro je Slivka napisal:

:vskalo:

 

Danes pride dostava prav pred garažo in možakar zloži ven dve pnevmatiki...

 

In pojma nima, kje sta še dve...

 

In na telefon se nikjer nihče ne oglasi...

 

:vskalo:

Ti pa si rojen pod nesrečno zvezdo še dobro,da imaš lopato......:nevem:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 6 minutami je Bini napisal:

Ti pa si rojen pod nesrečno zvezdo še dobro,da imaš lopato......:nevem:

S tisto lopato bi prvo avto moral pretolčt🤣

N7rRRL1.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 urama je FuManchu napisal:

S tisto lopato bi prvo avto moral pretolčt🤣

Ali pa SEBE, ker ga je kupil. :(

  • Všeč 2
  • Haha 2

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sem že vpraševal, če kdaj lopata do lastnega hrbta segne.

Pa ni bil najbolj zgovoren.

Popravljeno od godlike
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 5 urami je Matick napisal:

A si mu kj lopato predstavu?

 

Ampak samo na daleč. Ni imel časa počakati, da jo prinesem bližje...

 

pred 4 urami je godlike napisal:

Kaj pa je imel na dostavnem listu?

Če si podpisal paket in ne 2x guma, upam da si naredil vsaj z dostavnikom zapisnik o manjkajočem/poškodovanem paketu.

Če ne zna bit zabava.

 

Na Spremnici je imel dva paketa, vsak po 22 kg. V kombiju je imel en paket, ki je vseboval dve pnevmatiki in je imel 22 kg.

 

Podpisal mu nisem čisto nič - niti teh dveh gum, ki ju je pripeljal. Sem mu razložil, da, če mu kaj ni prav, lahko še ti dve naloži in odpelje. Pa ju je pustil tu...

 

pred 1 uro je Z M A J napisal:

Ali pa SEBE, ker ga je kupil. :(

 

Za to imam pa eno kamnito škarpo, pa se z glavo vsak dan zaletavam noter... Se pa bojim, da bo kmalu popustila. Šlarpa, ne glava. Ker pametnejši popušča. In po nekem testu baje tisti, ki kupujejo Fordovega dizla modre barve, niso ravno biser inteligence.

Na zdaj, ne najdem več, kje sem to bral...

  • Všeč 1
  • Haha 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.