Skoči na vsebino

Jamralnik v2


Ninja

Priporočeno sporočilo

pred 10 urami je Slivka napisal:

 

To bo pa @Tilen5 povedal, če se mu je kaj prikotalilo na dvorišče...

aja to je šviginlo včeraj mimo?,..sm mislil da se kune gonijo

 

image.jpeg

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 13 urami je Janez007 napisal:

da se nista 2 gumi odkotalili v dolino? 😀

 

Ne nista se odkotalili v dolino. Odkotalili sta se ... ... ...

 

Torej, danes so ugotovili, da sta bila k meni poslana dva paketa, vsak po 22 kg. Pošiljatelj naj bi bil isti. Ampak...

En paket je prišel iz Španije in ga vodijo kot dostavljenega na moj naslov (čeprav nisem podpisal prevzema).

Drugi paket je danes prišel iz Slovaške v Ljubljano in bo jutri dopoldan pri meni.

 

Glej, sm kmet an s hribu doma an ne zastopm, ki se j dogajalo s tem gumam... Pa sej bojo nardile več kilometru, predn pridejo do mene kt pa pole na našem FucksWagnu...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 urama je Slivka napisal:

Pa glej, da ne bova midva prišla skup, da ne bi ti potem šel malo počez...

 

Lopata pa to...

Tolk, kolk si jo @Boss-u obljubo, te lopate več ne bo.... 😋😉

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mislim, da se nismo razumeli...

 

Z omembo vozička sem hotel povedat, da imajo igralci golfa več palic s seboj. Tako imam tudi jaz več lopat. Torej se ne preveč zanašat na to, da @Bossa lovim z lopato za sneg. Imam jaz še druge lopate.

 

Kar se pa FucksWagna tiče, pa zdaj stoji bos v domači garaži...

  • Všeč 1
  • Haha 2
  • Začuden 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 9 urami je Slivka napisal:

 

Torej, danes so ugotovili, da sta bila k meni poslana dva paketa, vsak po 22 kg. Pošiljatelj naj bi bil isti. Ampak...

En paket je prišel iz Španije in ga vodijo kot dostavljenega na moj naslov (čeprav nisem podpisal prevzema).

Drugi paket je danes prišel iz Slovaške v Ljubljano in bo jutri dopoldan pri meni.

 

Stari, pa a ti sploh veš kaj si kupil? ?zmeden? To je neki strašno redkega očitno in so izbrskali neke stare zaloge al kako? Tole ne bo dobro. A si kej DOT preveril na tistih dveh, ki ju že imaš?

 

Da ne bo na koncu še tvoja najstarejša lopata imela novejši DOT.

  • Všeč 1
  • Haha 3
  • Žalosten 1

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 10 urami je Slivka napisal:

 

Ne nista se odkotalili v dolino. Odkotalili sta se ... ... ...

 

Torej, danes so ugotovili, da sta bila k meni poslana dva paketa, vsak po 22 kg. Pošiljatelj naj bi bil isti. Ampak...

En paket je prišel iz Španije in ga vodijo kot dostavljenega na moj naslov (čeprav nisem podpisal prevzema).

Drugi paket je danes prišel iz Slovaške v Ljubljano in bo jutri dopoldan pri meni.

 

Glej, sm kmet an s hribu doma an ne zastopm, ki se j dogajalo s tem gumam... Pa sej bojo nardile več kilometru, predn pridejo do mene kt pa pole na našem FucksWagnu...

Kje si pa narocil gume?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 23 urami je Boss napisal:

 

Stari, pa a ti sploh veš kaj si kupil? ?zmeden? To je neki strašno redkega očitno in so izbrskali neke stare zaloge al kako? Tole ne bo dobro. A si kej DOT preveril na tistih dveh, ki ju že imaš?

 

Da ne bo na koncu še tvoja najstarejša lopata imela novejši DOT.

 

Na eni sem preveril DOT in piše 1924. Upam, da to ne pomeni, da so stare 100 let...

 

Na ostalih še nisem preveril, ker še nisem odprl paketov...

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

To je OK... ta je frišna. Kaj pa ostale? Zanimivo je namreč to, da ti kompletirajo zadevo celo v različnnih državah. To dvomom, da je že kdo doživel. :nevem:

  • Všeč 2
  • Haha 1

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 11 minutami je Boss napisal:

To je OK... ta je frišna. Kaj pa ostale? Zanimivo je namreč to, da ti kompletirajo zadevo celo v različnnih državah. To dvomom, da je že kdo doživel. :nevem:

Leve delajo na zahodu, desne pa na vzhodu. 

  • Všeč 1
  • Haha 2
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ta naš @Slivka ima pa res same neke čudne dogodivščine: čuden avto, čudne hribe, kup otrok, sedaj gume itd.... in da ne omenim še ono lopato, ki je vedno na čakanju.... 😊😉

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 17 urami je Boss napisal:

To je OK... ta je frišna. Kaj pa ostale? Zanimivo je namreč to, da ti kompletirajo zadevo celo v različnnih državah. To dvomom, da je že kdo doživel. :nevem:

 

Če bi jaz to razumel...

 

Vse štiri imajo enak DOT, vse štiri narejene v Koreji, dve sta prišli iz Španije, dve pa dva dni kasneje iz Slovaške...

V glavnem, vse štiri so okrogle, črne, drage (107€ po kosu) in naslednje leto bodo vse štiri za za v kanto...

  • Všeč 1
  • Začuden 1
  • Zmeden 1
  • Žalosten 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pred eno uro je Slivka napisal:

 

Če bi jaz to razumel...

 

Vse štiri imajo enak DOT, vse štiri narejene v Koreji, dve sta prišli iz Španije, dve pa dva dni kasneje iz Slovaške...

V glavnem, vse štiri so okrogle, črne, drage (107€ po kosu) in naslednje leto bodo vse štiri za za v kanto...

Verjetno je iz Koreje prišel kontejner.

Torej letošnji dot se te, če bi imel lanski dot bi imel drugi dot.

 

Sem tak vozil na Mazdi 195/40R16 Yokohame. To pride en kontejner na leto v Evropo.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Včeraj oz. danes, smo šteli predčasne glasove, do 1.55 ure. Ekipa neposlušna, dela pa ogromno. Groza na celi črti! :(

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pozabil si napisat za uvod, da si kmet in s hribou doma, ne razumeš prouw neč, itd. :)

 

(upam imaš za kopirati, ne tipkaš vedno) :)

  • Haha 2
  • Začuden 1

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.