Skoči na vsebino

Jamralnik v2


Ninja

Priporočeno sporočilo

pred 9 urami je jacques33 napisal:

A to so ti majstri iz pralnice sčaral ali ti ga je nekdo na parkingu pobožal. 

 

Sicer pa najbolj važno je, da ga boš dal dobremu ličarju v delo.

parking, tako bom tudi urejal, ampak zopet papirji, zguba časa, brez avta 3dni, nadomestni avto....ahhh

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz se grem rudi menit z izvajalcem, da mi popravi eno vdolbino od vrat iz parkinga, pa nekaj vdolbinic od toče imam, pa še to se jih vidi le, če res dobro pogledaš.  Ampak imam vse zavarovano in nisem dobrodelna ustanova za zavarovalnice, da bi to spregledal. 

Dobra stran je, da bo šlo za suha popravila in da bom lahko počakal zraven, ko bodo popravljali.

Mazda6 Sport CD 129 TE Plus-ex

Mazda6 SPC CD 150 Revolution

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Danes odigral prvo pravo partijo odbojke na mivki, z nekimi poskočnimi mulci in sem ugotovil da je precej težje kot igrati jo v dvorani, kjer sem ponavadi glavni na terenu. :)

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V cerkev boš kaj moral.

 

Na Noetovi barki je bil od vsake vrste živali par.

Od ljudi pa Noe, žena, trije sinovi z ženami.

 

Torej 2 živali od vsake vrste in 8 ljudi. Česa je v zdaj vzel več? Če gledaš generalno živali, potem ja, če pa gledaš po vrsti, pa jih ljudje krepko šijejo.

Popravljeno od godlike
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pa zakaj zmeraj jaz?

 

PA ZAKAJ ZMERAJ JAZ?

 

Grem v trgovino in naročim:

- 20 čim širših podložk

- 10 samozateznih matic M6

- 10 vijakov M6x16

 

Prodajalez odide, se kmalu vrne s papirnato vrečko in mi zaračuna naročeno.

Plačam, poberem račun in grem domov. Doma se lotim delat, odprem vrečko in me obide slabost. V vrečki je:

- 20 res širokih podložk

- 10 samozateznih matic M6

- 10 vijakov M6x35

 

 

IMG_20240702_185602106.jpg

 

 

Pa zakaj vedno jaz?

 

In na računu so M6x16. Tako da niti reklamirat ne bi mogel. In ker se mudi in ker je zdaj trgovina že zaprta (in tudi če bi bila odprta imam dobre pol ure vožnje v eno smer) mi ne preostane drugega kot zgubljat čas z žaganjem...

  • Haha 2
  • Žalosten 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Slivka, vseeno je to sreča v nesreči, ker po eni strani si dobil daljše oz. dražje vijake za ceno cenejših, AMPAK kar naj ti bo pa resnično v tolažbo; je lažje predolg vijak odrezati, kot prekratkega variti in podaljševati. :)

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pred eno uro je Bini napisal:

V trgovini bi pogledal kaj ti dajo.. :nevem:

Res je. Ponavadi so v železninah prodajalci cukrpeki in se spoznajo en k***c na zadeve, ki jih prodajajo. 

N7rRRL1.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 urama je Bini napisal:

V trgovini bi pogledal kaj ti dajo.. :nevem:

Merkur pakira v prozorne vrečkice pred tabo. V Bauhausu si pa tak vedno sam za vse kriv. Tam je prodajalec kot Dodo ptič -> izumrla vrsta.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Glede na to, da nisem kupoval neke vesoljske tehnologije, sem se zanesel, da možakar ve, kaj je dal. Pa saj do zdaj je bilo vedno v redu, ne vem, kaj je pa danes skadil...

In ne, ni Merkur.

Bauhausa pa v Novi Gorici sploh nimamo...

Je neka privat trgovina z okovjem za pohištvo (ročaji, panti, vodila predalov, ..., ..., ...,), vijaki - samoreznimi in metričnimi, ključavnicami in podobnim.

 

In vijaki so upasani in obdelani. Zdaj se sprednji odbijač hladi in strjuje (ni se dalo vsega priviti, pa smo lepili in zalivali) jutri ga pobarvam, pojutrišnjem bo mogoče BTjka spet na cesti...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Nov je 19 eur. Vzamem za 15eur z dostavo oz poštnino. 
    • Bolna je tista država, kjer parkirišče pred bolnico plačaš a tista pred nakupovalnimi centri so pa zastonj...             Hja, hvalil se je, da je bil z motorjem v Švici in da je šel na počitnice v Novo Zelandijo. In zagotovo je v Sloveniji, ker ima pisarno dve nadstropji nad menoj.    Za Indijo in Severno Korejo ga pa lahko še vprašam...
    • Situacije so se dogajale nekaj let, tako da zunanje temperature nisem tako podrobno spremljal. Dejstvo pa je, da preden sem zaprl tisto luknjo spodaj, je vsakič temperatura narasla do te mere, da sem bil že hudo v skrbeh in sem premišljeval, kaj naj naredim. Ko sem tisto luknjo zaprl, pa se je vsakič izšlo precej lažje in brez premišljevanja a naj ustavim al še vztrajam... To ni tezultat ene vožnje, to je rezultat večih voženj...   In, verjemi, ko vlečeš počitniško prikolico v Rebrnice, motor ima obrate...    Zato pa imajo pri meni vsa vozila že tovarniško vgrajeno kljuko. Ker baje pri FuksWagnu to pomeni tudi močnejšo sklopko in močnejše zadnje amortizerje.   No, pa dovolj o tem, da ne zaidemo s teme o okvirjih tablic...
    • Jaz imam izkušnje z ate, zimmerman in textar. In je bili ok glede cviljenja. Z brembo sem imel tezave glede cviljenja. Glede pokanja pa preveri stabilizator stangico, mogoce ima zracnost.
    • Meni se gre najvec zaradi tega, ker imam obcutek da mi moja mazda ne da dovolj moci za svojih 175 konjov... Res je odkar mi je Pelko ocistil sesalni kolektor so se performansi obcutno poboljsali, zdaj pa bi rad se ocistil intercooler, povecal odprtino zraka ki hladi intercooler s tem da odstranim okvir in zmanjsam tablico, ce bo obstajala legalna moznost pa da vidimo kaj bo.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.