Skoči na vsebino

Jamralnik v2

Ustvari kratki URL


Ninja

Priporočeno sporočilo

pred 3 urami je Shrek napisal:

Vem. Sem na Pašmanu zdaj... 

👍Uživaj, jaz sem komaj dva dni zdržal med temi bukslni.... 😵‍💫

  • Všeč 1
  • Haha 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pred eno uro je Bini napisal:

👍Uživaj, jaz sem komaj dva dni zdržal med temi bukslni.... 😵‍💫

Hvala bogu, da so tudi izjeme...

Kao hude avte hočejo pred teraso lokala ali pred trgovino parkirat... Se z njimi ob plaži vozijo... 

Ma...brez veze. 

Najslabši so pa kadilci na plaži, ko čike v pesek zakopavajo ali pa v škarpe ob vodi tlačijo... Pol se pa otroci v tem pesku igrajo... Groza. 

pred 7 urami je Bini napisal:

Ono zadnje misliš🤔👍

Vem. Sem na Pašmanu zdaj... 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pred eno uro je Shrek napisal:

 

Kao hude avte hočejo pred teraso lokala ali pred trgovino parkirat... Se z njimi ob plaži vozijo... 

 

važno da so avti za 50k eur +......s sabo pa vse kar se da.....še pašteto pa kruh :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 1 uro je Shrek napisal:

Hvala bogu, da so tudi izjeme...

Kao hude avte hočejo pred teraso lokala ali pred trgovino parkirat... Se z njimi ob plaži vozijo... 

Ma...brez veze. 

Najslabši so pa kadilci na plaži, ko čike v pesek zakopavajo ali pa v škarpe ob vodi tlačijo... Pol se pa otroci v tem pesku igrajo... Groza. 

Vem. Sem na Pašmanu zdaj... 

 

Slovenski nacionalni šport, rinete na Hrvaško, da pol jamrate čez druge :)

Skor, k da vas je kdo prisilil 🤔

Podpis.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 9 minutami je g.Wankel napisal:

 

Slovenski nacionalni šport, rinete na Hrvaško, da pol jamrate čez druge :)

Skor, k da vas je kdo prisilil 🤔

Nisi najbolj razumel, vsaj mene ne... :nevem:

Grem zaradi sebe, lepe narave in čiste vode in samo povem kaj me moti oziroma kaj se naj nebi počelo! Delajo pa sramoto vsem nam, groza..... 🥴

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 9 urami je Bini napisal:

Ono zadnje misliš🤔👍

 

pred 33 minutami je g.Wankel napisal:

 

Slovenski nacionalni šport, rinete na Hrvaško, da pol jamrate čez druge :)

Skor, k da vas je kdo prisilil 🤔

To je govor na splošno o idiotih. Saj jih je v Sloveniji še več... 

Tu so Slovencnlji taki...ki mislijo, da so osvobodili Hrvaško. Ponudba je pa definitivno prijaznejša kot v Sloveniji. 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ima kolega v poreču v kampu hiško.....pravi da je za prvi maj adijo pamet (kao otvoritev sezone), slovenceljnji en čez drugega in v vsakem avtu po X platojev pira......obnašanje pa slabše kot na najslabši vaški veselici, bojda jih za prvi maj še tolerirajo, ker ni toliko drugega folka, sicer bi vsem prepovedali vstop.....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sem delal pred uvozom v garažo neko zaščito za primer neurja, da mi meteorna voda ne priteče v garažo in sem naredil previsoko, mi avto rahlo nasede. Bo treba ponovno razkopat in spustit, heh

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 3 urami je sportman333 napisal:

bojda jih za prvi maj še tolerirajo, ker ni toliko drugega folka, sicer bi vsem prepovedali vstop.....

 

To je to.

Hrvatje imajo srečo da jih še toleriramo in hodimo k njim na dopust, čeprav si ne zaslužijo. 

  • Všeč 1
  • Haha 2

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

post-1420-0-86929800-1443681846.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Evo, danes dopoldne v Tkonu...pacient z premium mazdo ustavi sredi ceste in gre v mesnico...Boli ga joli... 66 DBF... 

Ne vem, zakaj pljuvanje po Hrvatih? Pokvarjeni Hrvati so purgerji in istra... Vse ostalo je načeloma ok. 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 47 minutami je Shrek napisal:

Ne vem, zakaj pljuvanje po Hrvatih? Pokvarjeni Hrvati so purgerji in istra... Vse ostalo je načeloma ok. 

Hjaaa.

Lošinj je že Kvarner, pa sem tam imel zanimivih izkušenj za knjigo.

 

Kje sem dobil res prijazne hrvate, je okoli Dubrovnika.

Pač grem drugam, ne pluvam po njih. Komu paše odnos, naj hodi tja, gleda vstran/trpi/spregleda.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pri Zadru se začne...proti jugu je ok... 

Kar se pa kadilcev tiče, je pa druga pesem...pa ni važno, al so slovenceljni al pa hrčki. Je pa tko, da ne kadilcem kadilci niso po godu...Nikoli se pa noben kadilec ne buni, da ga nekadilec moti... 

To je pa že za drugo temo... 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 14 minutami je Shrek napisal:

Je pa tko, da ne kadilcem kadilci niso po godu...Nikoli se pa noben kadilec ne buni, da ga nekadilec moti... 

 

Hmm zelo malo je okoljsko zavednih kadilcev, ki me ne motijo. Naj kadijo. Samo 90% jih je "svinj" oz. največjih oneznaževalcev okolja.

Grem s kadilcem v hribe, na vrhu čik in leti na tla. Kjer koli sem, čiki letijo okoli. Greš po mestu, čik v odtok,...

 

V prejšnji firmi je bil celo sodelavec, ki jih ni metal v odtok, ampak šolsko odnesel, do koša/pepelnika.

 

Če pride kadilec k meni na obisk, lahko kadi zunaj, zbira čike in jih vrže ugasnjene v koš. Žal pepelnikov nimam. Pa sma z lahko na prijatelja. Samo na tleh pri mizi, pa mi ne bo na kup metal in tam pustil, ko bo odšel.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No ja, o celi tej debati bi lahko precej razglabljali, pa bom napisal par besed, ker sem se ravno včeraj vrnil iz dopusta, lokacija Kvarner

 

S seboj pripeljem plato pira, ko ga zmanjka, grem v Spar in kupim novega, cena tam cca 1,3 eur na piksno + računaj da lahko vrneš še nazaj embalažo

 

Kruh kupujem v kempu v lokalni pekarni, velikokrat grem še na burek in sladkarije za ženske in otroke

 

Lokalna gostilna - pivo je laško 3,5 eur, pač se ne grem ke nažirat, spijem enega ali dva... se pač ne pritožujem, džabe da hodimo slovenci dol in se pizdimo na cene..pač nehi hodt al kaj??

 

Čike si vedno prinesem s seboj iz SLO, in to samo zaradi tega, ker mojih ne dobim na HR, drugače bi jih kupil dol

 

Večerje praktično vedno jem zunaj, ker sem na dopustu, naj se baba malo spočije

 

V 9 dnevih sem ugotovil, da sem na plaži za seboj pospravil več smeti od tujih ljudi kot od sebe - večinoma so to enodnevni obiskovalci s tablicami Rijeka, kjer se mamicam ne da lovit plastičnih papirčkov 7 days rogljičkov, fotri pa čike zatlačijo med kamenčke, kot že omenjeno

 

Glede na to da sem v kampu, pospravljam smeti zato, da bo "naša" plaža naslednji dan čista.. takole od oka smo mogoče 3je, ki to počnemo

 

Isto je v sekretih, dnevni obiskovalci pridejo v kamp čez plažo in se grejo tuširat, nikome ništa, noben nič ne reče, o tem da bi za sabo splaknil kdo školjko...ah kje

 

Potem imamo pa tukaj tudi naše slovenske cvetke

 

Nečakinja je razbila kozarec pri tušu, sem ustavu "promet" in smo spucal steklovino s krtačko (!!)... pride ena bejba do mene in reče če sm zmešan, naj pustim, da se bo itak spralo od vode pa da mamo itak vsi papuče...HALO GOSPA, kako se boste počutila če moja/vaša hčerka gor najadra en dan na to steklovino

 

Skupine slovencev, ki pridejo s celo karjolo stvari na plažo, zvočnik na polno, idemo, kot da smo sami...hladilna torba komaj drži količino alkohola, ki se prinese dol

 

Mladina ki nori in kriči vsepovsod, pa noben nič ne reče

 

Otroci ki se obešajo na edina drevesa, ki dajajo senco na plažo, etc

 

Takole ko potegnem črno, sem med boljšimi.... če ga ne bi s sosedi zvečer do 11, 12 žingali, bi tudi jaz lahko vrgel kamen...

 

Sedaj pa nimam drugega za napisat kot samo to da kdor izmed vas je brez greha, naj prvi vrže kamen vanjo

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 32 minutami je NevLado napisal:

No ja, o celi tej debati bi lahko precej razglabljali, pa bom napisal par besed, ker sem se ravno včeraj vrnil iz dopusta, lokacija Kvarner

 

S seboj pripeljem plato pira, ko ga zmanjka, grem v Spar in kupim novega, cena tam cca 1,3 eur na piksno + računaj da lahko vrneš še nazaj embalažo

 

Kruh kupujem v kempu v lokalni pekarni, velikokrat grem še na burek in sladkarije za ženske in otroke

 

Lokalna gostilna - pivo je laško 3,5 eur, pač se ne grem ke nažirat, spijem enega ali dva... se pač ne pritožujem, džabe da hodimo slovenci dol in se pizdimo na cene..pač nehi hodt al kaj??

 

Čike si vedno prinesem s seboj iz SLO, in to samo zaradi tega, ker mojih ne dobim na HR, drugače bi jih kupil dol

 

Večerje praktično vedno jem zunaj, ker sem na dopustu, naj se baba malo spočije

 

V 9 dnevih sem ugotovil, da sem na plaži za seboj pospravil več smeti od tujih ljudi kot od sebe - večinoma so to enodnevni obiskovalci s tablicami Rijeka, kjer se mamicam ne da lovit plastičnih papirčkov 7 days rogljičkov, fotri pa čike zatlačijo med kamenčke, kot že omenjeno

 

Glede na to da sem v kampu, pospravljam smeti zato, da bo "naša" plaža naslednji dan čista.. takole od oka smo mogoče 3je, ki to počnemo

 

Isto je v sekretih, dnevni obiskovalci pridejo v kamp čez plažo in se grejo tuširat, nikome ništa, noben nič ne reče, o tem da bi za sabo splaknil kdo školjko...ah kje

 

Potem imamo pa tukaj tudi naše slovenske cvetke

 

Nečakinja je razbila kozarec pri tušu, sem ustavu "promet" in smo spucal steklovino s krtačko (!!)... pride ena bejba do mene in reče če sm zmešan, naj pustim, da se bo itak spralo od vode pa da mamo itak vsi papuče...HALO GOSPA, kako se boste počutila če moja/vaša hčerka gor najadra en dan na to steklovino

 

Skupine slovencev, ki pridejo s celo karjolo stvari na plažo, zvočnik na polno, idemo, kot da smo sami...hladilna torba komaj drži količino alkohola, ki se prinese dol

 

Mladina ki nori in kriči vsepovsod, pa noben nič ne reče

 

Otroci ki se obešajo na edina drevesa, ki dajajo senco na plažo, etc

 

Takole ko potegnem črno, sem med boljšimi.... če ga ne bi s sosedi zvečer do 11, 12 žingali, bi tudi jaz lahko vrgel kamen...

 

Sedaj pa nimam drugega za napisat kot samo to da kdor izmed vas je brez greha, naj prvi vrže kamen vanjo

 

zaradi vsega tega napisanega jaz nikoli nisem šel in ne grem v kamp....ne glede na vse prednosti ki jih le-ta ponuja, ampak enostavno tega ne morem "prežvečiti" in me tam ni.....(kot sem pisal, kaj mi kolega, ki je v kamp hišici razlaga, mu samo pravim dober si da se ti ne zmeša....cccc), meni se na HR najbolj dopadejo apartamji, ki so mini, torej do max.4 enote, ker ne želim imeti za sosede še 3 SLO, do sedaj v 20 letni zgodovini se mi to še ni zgodilo :), tako da.....to je meni največji plus HR in da si lahko izbiram da pridem v ponedeljek ali torek ko ni gužve, ter grem isto nazaj ko ni gužve.....da bi moral hoditi sob/ned.....ne hvala.....2.leti nazaj sem bi en dan na BOL-u, dovolj za 14.dni, pa tam 14.dni ni za zdržat.....heh, je pa tako 100 ljudi 100 čudi....za moje poje sta s tega vidika udobnosti, gostoljublja GR in IT daleč pred hrčki.....edino kar jih rešuje je da so blizu nas :)

 

 

Popravljeno od sportman333
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Edina prednost hrvaske so blizina in dokaj lepo morje ... ampak v terminih, ko ni se guzve :)  ... Zato grem ponavadi konec junija, ko so dnevi ze dolgi, morje ze toplo in ni se vse polno ... Pa potem v zacetku septembra... samo takrat se pa pozna, da so dnevi ze krajsi... Letos sem ravno zaradi tega, ker se je bivanje v hotelu toliko podrazilo, odlocil za Portoroz ... Je bilo precej ceneje... Ne maram polezavanja na plazi in se greva raje malo razmigat na biciklu... zato mi je bilo vseeno, ce so plaze in morje na slovenski obali zanic ... Popoldan sva se se sla za dve urici naplavat v velik bazen z morsko vodo zraven portoroske plaze, ki je bil v sklopu hotela in samo za hotelske goste ... dopoldan sva pa kot ze receno, kolesarila in tak prekolesarila obalo od Kopra do Secovelj :D ... V Portorozu je bil polpenzion v hotelu podobne kategorije za en teden cca 300€ cenejsi kot v Malem Losinju kjer sva bila zadnji dve leti ... Hrana je bila OK, edino pijace ni bilo pri vecerji zraven... V Malem Losinju je bila... 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mi gremo pa na isto lokacijo kot lani. Paklenica. Samo apartma je štuk nižje.

Plaža slabih 10 min od apartmaja. Velika in ni gužve. 

Za tamalo so igrala na plaži, plitva voda, senca, tuš in tudi bife je 5min stran :bravo:

 

To je to. Pa še v park Paklenica se gremo mal sprehodit v hrib in veliko stvari je za raziskovanje. 

Komaj čakam. Še en dober teden in zaprežemo Fordove konje🤣

N7rRRL1.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Imam ponovno 3 KT na vozniškem kontu in lažji sem za polovično kazen; 60 EUR.
    • Dobil "Le Grand Macho RTja"..."oreng hladilnik"🧐...težek dobro kilo že brez ventilatorja😯... Ne bom več nakladal,ker slike povedo več kot besede-kogar zanima,naj pogleda na net...   Za foro naročil še 3 kom Sanyo Denki-San Ace 109R1212H1011 ventilatorje...legendarni med poznavalci...seveda industrijski...12V/0,52A,nazivno 2600rpm,102,4 cfm 120x120x38mm Da vidim,kakšen vtis bodo pustili🤔...baje,ko jih zabremzaš,zmorejo večji pretok pri isti glasnosti kot klasicni 12cm San Ace ventilatorji.🙄 Glede na to da Phanteks T30 zmore 67cfm pri 2000rpm....po moje se lahko Phanteks samo "skrije v kot"😂🤣    Slabih 40€/3kom.😃👍
    • Vredestein so vredne svojega denarja za moje pojme, nisem pa še probal Nexenk, jih bom pa tudi jaz verjetno mogu enkrat sred decembra menjat.
    • Bmw-jašem dovoljeno🤣
    • Folk je nor, dobesedno. Zaradi take lahkomiselnosti voznika BMW (norca), lahko nekdo izgubi življenje.     ... mimogrede, pred eno uro sem na štajerski avtocesti prehitel Mazdo 3 ...      
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.