Skoči na vsebino

Jamralnik v2

Ustvari kratki URL


Ninja

Priporočeno sporočilo

pred 2 urama je Boss napisal:

Vsi sami vraževerneži... a, ko se v avtu dnevni števec obrne na 666... kaj naredite?

 

 

Jzt čakam, da na Miati obrnem 666.666, ampak zgleda bo to edini srečen dan v zgodovini tega avta 😛 

 

 

 

EDIT: Evo pa smo jo :D

 

Popravljeno od g.Wankel

Podpis.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pravkar je g.Wankel napisal:

 

 

Jzt čakam, da na Miati obrnem 666.666, ampak zgleda bo to edini srečen dan v zgodovini tega avta 😛 

 

 

 

EDIT: Evo pa smo jo :D

 

Čestite kontaktirajte me v ZS za nagrado!

  • Všeč 1
  • Ljubim 1

 

image.jpeg

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 4 urami je Tilen5 napisal:

Potem ti je moj datum rojstva zelo všeč 😈

 

Hehe, sam da ni letnica v igri, ker s tisto 88 boš zelo čislan pri neonacijih.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 23 urami je Boss napisal:

Vsi sami vraževerneži... a, ko se v avtu dnevni števec obrne na 666... kaj naredite?

 

a.) molim cel kilometer, da pridem na 667

b.) parkiram in prosim ženo, da me pride iskat. Nakar odpeljem njenega ona naj pa mojega.

c.) naredim se neumnega in resetiram števec na 665 pa naprej kot, da se nič ni zgodilo.

d.) boli me kurac in furam dalje oziroma sploh ne vem, da sem na 666

e.) še bolj dam gas, ker ne verjamem v vraže

f.) imam EV in do 666km še nikoli nisem prišel in tudi ne moram - še en plus za EV-je.

g.) 666 je moja srečna številka #satanwannabe

Ne boš verjel, 1x sem prišel domov iz Nemčije, ga parkiral s stanjem na števcu ... in 3x6 na koncu. Sem šel spat, zjutraj pa imel na ameriški borzi totalno katastrofo, je vse padlo v vražjo mater. Trgoval sem namreč z vzvodom in naslednji dan je bil zelo konkreten 5-mestni znesek skoraj prepolovljen. No, od takrat se pač izogibam teh treh številk, očitno imam dober (finančni) razlog, heh

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.