Skoči na vsebino

Jamralnik v2


Ninja

Priporočeno sporočilo

Jst sm ?e pr svojih rosnih 23 ugotovu da nima smisla vlagat v ta pleh, skrbi? pa? da je tehni?no brezhiben, pa kar lahko sam okol njega postorim, to mi ni sile, ampak drga? pa ko jebe ta pleh, raj seb kj prvo?m.

POZOR!

 

Kredibilnost mojih izjav in nasvetov je lahko vpra?ljiva.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ne ti?e se mene osebno ampak ja je za jamrat, dana?nji joy ride se je kmalu po za?etku kon?al katastrofalno saj so prijatelju pri cca 80-90 kmh v ovinku odpovedale letne gume in je kon?al v ovinku,na strehi. Njemu ni ni? resnega, avto je totalka ampak res, ne sam za zavarovalnico, da pa je zgodba ?e bol?a je ravno v?eraj zaklju?il z obnovo tega 15 let starega konji?ka, bila je res brezhibna, nova barva ni? rje, motor obnovljen res tiptop in sedaj je z lepotico konec ?zmeden? za zjokat

 

Predvidevam, da je avto kar nekaj ?asa stal in je imel dokaj stare oz. "zale?ane" gume. Glavno da ni bilo komu kaj huj?ega, je pa tole zelo draga ?ola :(

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Predvidevam, da je avto kar nekaj ?asa stal in je imel dokaj stare oz. "zale?ane" gume. Glavno da ni bilo komu kaj huj?ega, je pa tole zelo draga ?ola :(

 

Tole bi tud jaz rad vedel... kolk so bile stare te nesre?ne gume in katera znamka in model so. Ker tole, da je zletu ven sam zaradi tega ker je mel letne gume je kr mal lovska :ne vem:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Vse jasno. "Saj so imele dovolj profila". <_<

 

Vseeno so?alje upam, da se je kaj nau?il iz tega in, da se bo hitro pobral.

 

itak, guma pa trda ko keramika

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

itak, guma pa trda ko keramika

 

Ponavadi uporabnika taka guma zavede saj v suhem ?e nekak gre ampak, ko je pa fajhtno je pa to katastrofa od katastrofe. Pa zelo pomembno je tud ker cenovni razred je taka guma saj je med premium klaso in lowbudget gumami je razlika astronomska sploh v mokrih razmerah.

 

Lahek avto, mo?an motor, slabe gume, moker asfalt je pa? recept za nesre?o in Gorjup13 ta tvoj kolega bi se zlemal tudi, z zimskimi gumami, kjer je pa treba bit ?e dodatno previden ampak so vsaj gume konsistente - se pravi enako slabe v suhem in mokrem. Pri slabih letnih pa je ponavadi v suhem ?e nekako in to voznika zavede, ker je taka razlika potem v mokrem.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ponavadi uporabnika taka guma zavede saj v suhem ?e nekak gre ampak, ko je pa fajhtno je pa to katastrofa od katastrofe. Pa zelo pomembno je tud ker cenovni razred je taka guma saj je med premium klaso in lowbudget gumami je razlika astronomska sploh v mokrih razmerah.

 

Lahek avto, mo?an motor, slabe gume, moker asfalt je pa? recept za nesre?o in Gorjup13 ta tvoj kolega bi se zlemal tudi, z zimskimi gumami, kjer je pa treba bit ?e dodatno previden ampak so vsaj gume konsistente - se pravi enako slabe v suhem in mokrem. Pri slabih letnih pa je ponavadi v suhem ?e nekako in to voznika zavede, ker je taka razlika potem v mokrem.

 

Zato sem jaz na MX-5 se pred zimo zamenjal letne!

 

Saker pa dan ali dva prepozno na ?alost.... :glare:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Niti nisem prepri?an, da so ble res krive gume, ker tut najbolj superduper gume, majo neko mejo, kako brzino ?e dr?ijo, kje se pa za?nejo poleti in izleti! <_<

 

Honda? 200-konjskega avta garant ni ?paral, ?e se motim, se pa posipam s pepelom! :blush:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ma hondasi so neumni.

bom kar direkten, drugac ne znam

 

Labi ?eprou se osebno ne poznamo, upam da se spoznamo na prvm sre?anju ti tole izjavo rahlo zamerim <_<

?e se ne motim bo sre?anje kmalu :D (upam da je vsem jasno da sem v tem delu totalno neresn)

 

 

Kar se pa ti??anja avta ti?e loh pa povem da kolega ni tak da bi ga ti??ou do meje, tm kjer to ne gre, in v nepreglednem ovinku to ne gre za to zagotovo lahko trdim, da ?ez omejitev ni ?ou, je pa o?itno ?el ?ez zmo?nost avta v tem ovinku (cesta je bila suha, mrzla k svinja)kriv je sigurno sam sj avto redko kjer sam zapelje s ceste ker bi se hotel odpo?iti :D .Vem da ni meu lowbudget gum, so bile pa 5 let stare ?e ne 6 pa? kar se tega ti?e je neumnost kr jst k sm kupu avto sm vedu da so gor krepi gume sm sam na pla?o pa ?e mal ?akou predn sm dau zimske gor, takoj polet pridejo pa nove letne.Men se zdijo gume zlo pomembne in mi ni ?koda dnarja za njih, njemu je pa bilo.no mal sm hotu pojmrat pa se mi zdi da bi bilo bol?e ?e nebi.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

OK slovenske ceste in vozniki SO kvalitetne!

 

Skoraj smo zamudili trajekt! Pi*** taljanske, Bologna - odcep Pisa kod Firence (cca 100km) 3 ure, 5 min gas 130 na uro, 5 minut stali, 5 minut gas, 5 min stali......2 nesreci, 1 x crknjena Yariska, 1 x crknjena Alfa...!!!!!!

 

Nato sem moral kompenzirati od Firenc do Livorna do daske, in 2x tudi po desnem zaradi dveh dodatnih kretenov.

 

Pohvalil bi pa svoja otroka - brez solze, ko dva odrasla sprejela vso situacijo, tud to da znamo zamudit tezko pricakovan trajekt (bistvo za njiju)

 

no in porabo...z vsem na?tetim polnim avtom (ki je po?rl vse + prikolico za kolo brez truge) + 2 kolesa na kljuki = 7.1 :huh:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Danes je mal mraz 24C..... :P

 

A je to Coda`di cavallo (nekje blizu San Teodoro) ali ?e ni?je dol?

Ker jaz ponavadi vidim ta otok zadaj (Tavolara in zadaj je ?e Molara)) bolj z sprednje strani?

 

OK slovenske ceste in vozniki SO kvalitetne!

 

Skoraj smo zamudili trajekt! Pi*** taljanske, Bologna - odcep Pisa kod Firence (cca 100km) 3 ure, 5 min gas 130 na uro, 5 minut stali, 5 minut gas, 5 min stali......2 nesreci, 1 x crknjena Yariska, 1 x crknjena Alfa...!!!!!!

 

Nato sem moral kompenzirati od Firenc do Livorna do daske, in 2x tudi po desnem zaradi dveh dodatnih kretenov.

 

Pohvalil bi pa svoja otroka - brez solze, ko dva odrasla sprejela vso situacijo, tud to da znamo zamudit tezko pricakovan trajekt (bistvo za njiju)

 

no in porabo...z vsem na?tetim polnim avtom (ki je po?rl vse + prikolico za kolo brez truge) + 2 kolesa na kljuki = 7.1 :huh:

 

 

Glede poti do Livorna je pa res ka?in it mimo Firenc in dol.Mi smo se tudi parkrat zafrknili in smo ?li po tej

"adrenalinski" cesti ,ki je polna ovinkov,tunelov,divjakov,kamionov in ostalih dogodiv??in.

 

Se ti bolj spla?a it (?e bo? ?e kdaj zalutal dol na Sardegnio) preko Verone,Modene,Parma,La Spezia do Livorna.

Je sicer nekaj dalj?a pot ampak cesta mnogo bolj?a , ful manj prometa in pride? prej dol.

Pa ?e Verono si lahko mimogrede ogleda?.

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A je to Coda`di cavallo (nekje blizu San Teodoro) ali ?e ni?je dol?

Ker jaz ponavadi vidim ta otok zadaj (Tavolara in zadaj je ?e Molara)) bolj z sprednje strani?

Glede poti do Livorna je pa res ka?in it mimo Firenc in dol.Mi smo se tudi parkrat zafrknili in smo ?li po tej

"adrenalinski" cesti ,ki je polna ovinkov,tunelov,divjakov,kamionov in ostalih dogodiv??in.

 

Se ti bolj spla?a it (?e bo? ?e kdaj zalutal dol na Sardegnio) preko Verone,Modene,Parma,La Spezia do Livorna.

Je sicer nekaj dalj?a pot ampak cesta mnogo bolj?a , ful manj prometa in pride? prej dol.

Pa ?e Verono si lahko mimogrede ogleda?.

 

Porto San PAolo pri Tavolari, ja sej me je reseval TMC, sam na tej avtocesti je problem, ker ni alternative gre ?ez rovte....nazaj grede nedelja zjutraj ne bo panike po moje, pa gremo se Pisa, Lucca...:)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Po 5-ih predra?unih za nadstre?ek, sem ?e imel v mislih da bo treba mazdo prodat pa renoja kupit.....

 

No ker nisem odneal sem obdrzal mazdo, doma ze delajo temelje :bravo:

Te obrtniki so katastrofa, isti na?rt dal vsem pa razpon od 4.000 - 11.000? :angry2:

 

No sedaj 'na roko' veliiko manj... :blush:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.