Skoči na vsebino

Jamralnik v2


Ninja

Priporočeno sporočilo

Simon, ni blu hudga - Sutjeska ?e stoji! :danzoman::P

 

Lohk pa pojamram d je tale moja strojepiska usak dan bl zoprna in u vse se vtika, kar je dnevna mooora! <_<:hudicek:

 

S kje pa je, pomo?nica ?

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Grega, raj ne posplo?uj, v tem primeru bi se u jezk ugriznu (?e po king size dimenzijah)! :harhar::P

 

Sm pa odpru novo temo v rubriki te?ave s koreto, konkretno plinom, bemumast! <_<

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Huda je kaj jamrate zaradi ene maj?kene nalepke na avtu. Res groza a ne, da bo zdaj avto gr?i. :hudicek:

 

Objavljena slika

 

 

Hehe tale hello Kitty nalepka je zakon... vse pun?ke in narobe naviti so ?ist vshi?eni

 

post-133-1288978232_thumb.jpg

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sj ne vem kam to sodi. opazil sem, da sem po novem Trotlfahrer, vsaj tako mi pi?e pod nickom, poleg tega pa se dogaja nekaj ?udnega, ?e je nek post na drugi strani kot se nahajam (sem a strani 11 pa se tema nadaljuje na strani 12) klik na naslednjo stran spro?i nekaj ?udnega in sicer se mi posti ?udno prika?ejo, za?enj?i s prvim.

Objavljena slikatakole

 

upam da lahko kdo pomaga.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sj ne vem kam to sodi. opazil sem, da sem po novem Trotlfahrer, vsaj tako mi pi?e pod nickom, poleg tega pa se dogaja nekaj ?udnega, ?e je nek post na drugi strani kot se nahajam (sem a strani 11 pa se tema nadaljuje na strani 12) klik na naslednjo stran spro?i nekaj ?udnega in sicer se mi posti ?udno prika?ejo, za?enj?i s prvim.

Objavljena slikatakole

 

upam da lahko kdo pomaga.

 

Klikni mo?nosti in klikni "switch to obi?ajno" ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sj ne vem kam to sodi. opazil sem, da sem po novem Trotlfahrer, vsaj tako mi pi?e pod nickom, poleg tega pa se dogaja nekaj ?udnega, ?e je nek post na drugi strani kot se nahajam (sem a strani 11 pa se tema nadaljuje na strani 12) klik na naslednjo stran spro?i nekaj ?udnega in sicer se mi posti ?udno prika?ejo, za?enj?i s prvim.

 

 

upam da lahko kdo pomaga.

 

Tam ko ima? gumb mo?nosti, klikni pogled obi?ajno.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pol sem jaz ?e dober. Za dobro jutro prazen akumulator, sem ga zalaufal na kleme (z Mazdo, ki sem ji preden je ?la od mene kupil akumulator :) ) in pridem na ?iht pa ?e vedno ?isto prazen, niti centralno zaklepanje ni zakurblalo izgleda je ?isto hin. :vskalo:

In potem pride? na ?iht pa dobi? ?e ful dela in to takega, da ne more? ni? pohiteti ker pa? vsak proces traja nekaj ?asa. :jupiii::vskalo:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kupil smo otro?ki sede?, pa ko smo ga zmontiral v voz, se ga zdej ne da odmontirat (mo?no da so krivi Reno pasovi :blush: ), neki se zagozdlo, bemumast, pa je kr orng firma, biv drag ko ?afran! :hudicek:<_<

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kupil smo otro?ki sede?, pa ko smo ga zmontiral v voz, se ga zdej ne da odmontirat (mo?no da so krivi Reno pasovi :blush: ), neki se zagozdlo, bemumast, pa je kr orng firma, biv drag ko ?afran! :hudicek:<_<

 

jest pa glih oglas dal..:)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A to je ta znani isofix?

 

isofix pa pasovi so dvoje....on je verjetno stisnu pas s sponko pod zicom pa ne dobi ve? ven

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne vem neki sm zihr u?pilal, dvomim da smo kupli ?kart, aja firma je pa Romer oz. Roemer, ?e kdo pozna! <_<

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne vem neki sm zihr u?pilal, dvomim da smo kupli ?kart, aja firma je pa Romer oz. Roemer, ?e kdo pozna! <_<

 

To je good znamka, sva ga z biv?o biv?o (haha) kupila za njeno tamalo. Isofix je delal ?isto good, malo ga zdrmaj pa potem probaj odhaklati....vid? kaj pa ma? tak avto, v f-ki sem ga lepo na pas privezal pa je blo :):bravo:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.