Skoči na vsebino

Jamralnik v2

Ustvari kratki URL


Ninja

Priporočeno sporočilo

Matr, v?eraj na fizioterapiji za hrbtenico (kjer je fizioterapevtka ugotovila, da imam eno nogo kraj? kot drugi dve), danes me boli cel hrbet.

 

pol dobra tale fizioterapevtka :D bo pogledala se moje noge? :D

Insured by mazda mafia you hit me,we hit you ...

 

 

qxMGjr2.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sem mislil, da jutri bi bilo pa fajn tamale v Postojnsko peljat....pa zagledam tole..

 

 

Ogled Postojnske jame

22,90 EUR odrasli

1,00 EUR otroci do 5 let

13,70 EUR otroci

18,30 EUR ?tudenti

 

ogled jame: 22,9+22,9+13,7+1 = 60,5?

WTF?

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

:wacko: Kolk je pa konzumacije?

 

kaka konzumacija bre...samo dopla?ilo za grad ma? ?e

 

tako da bo treba denar spet nesti avstijcem - noro kaj vse je v na?i bli?ini, mi smo redno tam

http://www.austria.info/si/avstrija-aktivn...ki-1301619.html

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sem mislil, da jutri bi bilo pa fajn tamale v Postojnsko peljat....pa zagledam tole..

Ogled Postojnske jame

22,90 EUR odrasli

1,00 EUR otroci do 5 let

13,70 EUR otroci

18,30 EUR ?tudenti

 

ja kaj si pa ti mislu :D

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

kaka konzumacija bre...samo dopla?ilo za grad ma? ?e

 

tako da bo treba denar spet nesti avstijcem - noro kaj vse je v na?i bli?ini, mi smo redno tam

http://www.austria.info/si/avstrija-aktivn...ki-1301619.html

 

Jures ?aki na dan odprtih vrat, mislim da so enkrat februarja in je celo zastonj al pa fuulll cenej, se ne spomnim, sem pa bil 1x...res da je gu?va ampak sej je skos....so pa tudi meni bolane te cene...za faking kamne gledat v eni lukni...itak je ?e vse tolk skomercializiran, osvetljen na polno, vse shojeno pa ?udn, da sploh ni unga pravga feelinga da si v eni naravni jami.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz ne vem kako je pri vas , ko prodajate avto. Mene kli?ejo sami mutni tipi z nekimi ?udnimi predlogi. :angry2:

Sem ga prodal (po moje pod ceno) ker se mi ni dalo ve? po telefonu (in v ?ivo) ve?no razpravljati o

slabem stanju avta, pa da mu manjka to, pa tisto, pa da mi bodo poslali dokumente po po?ti...

Ja, pa kaj ?e.Takoj prepis, pla?at zavarovanje in cestnino in potem ga lahko odpelje.

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

moja vcerajsnja kronika:

 

- sm pogruntal da mi steka sprednja celjujs- majster pelko ze popravlja

- naredu okoli 800 km od tega 550 prosto 250 prisiljen

- vozu 5 razlicnih avtov

- Renault kangoo 1999 1.4 l

- Mazda 6 2008 2.0 l

- Mazda cx-5 2012 2.2 l

- Nissan murano 2011 3.5 l

- Audi A5 2012 2.0 l

 

-moja druzba kasirala 2x odvem izpita

- 2x 1200ojrov kazni pa se sodnika

 

prevec pester dan, glede na to da je bil dezevn

www.trziskisladoled.si

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e po? guma najbr? ni dober znak :dudek::zvizga::wacko:

 

A si kako teto flikal? :aaaaa::cheers:

 

Tale BG 323 HB je ?e tako totalno redek avto, tale je bila kot ka?e ?e lepo ohranjena, no zdej ni ve?;

 

http://www.kamnican.si/prometna-nesreca-pr...kranjski-cesti/

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A si kako teto flikal? :aaaaa::cheers:

 

:zvizga:

 

Tale BG 323 HB je ?e tako totalno redek avto, tale je bila kot ka?e ?e lepo ohranjena, no zdej ni ve?;

 

http://www.kamnican.si/prometna-nesreca-pr...kranjski-cesti/

 

pa zgleda je bla ?e kr dober ohranjena :blush:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ali pa samo sentimentalna, ker je o?itno pisec strokovno ocenu da je tak avto vreden malo ali 0. <_<:hudicek:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

o fak kak?en stavek

 

 

a pri drugem je pa negmotna ?koda?

 

ne ne oseba je pred dogodkom izstopila in tako se je po?kodovala brez gmotne ?kode

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jajca od Mazda. Pele prav da mi je ?el prednj le?aj.

 

zakva jajca ?? le?aj ti je ?e potro?en materjal ... lih tko k bremz plo??ice, diski, man?ete, bilo kej tazga ...

Wait ... Think ... Breathe ... Concentrate ... Put the car in gear ... Floor the throttle ... Burn the rubber ... ZooM-ZooM !!

?e bi nekateri ljudje padli z vi?ine svojega ega, na vi?ino svoje inteligence, padca zagotovo ne bi pre?iveli ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pri meni je verjetno vzrok ?prtno vzmetenje prej?njega lastnika.

Ah jebi ga. ?e dober da ni zadnji....

 

To ima? pa prav ker zadnji so pa pri ve?ini Japoncev svinjsko dragi.

 

Pravkar sem v iskanju Le?aja za amortizer za mojo Joto pa sta mi ?e dve trgovini zavrnili naro?ilo za le?aje, ke jih je te?ko dobiti. :vskalo:

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

  34419_1.png  33631_1.png 34319_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Aloha! Vprašanje o skritem porabniku, ki v mirovanju pokuri 400mA. Kaj hudiča bi lahko bilo to? Mazda 6 gh 2008 2.0 dizel Lp
    • Kamere z GPS-jem verjetno nimaš? Ma to so skos take sumljive cifre, da je z upoštevanjem tolerance točno čez najnižjo kazen. Jaz imam v zadnjih 20 letih natančno tri kazni in vse so mi izmerili točno 68km/h. Sodelavcu pa ravno 14 dni nazaj na službenem tudi točno 68km/h. To so te famozne cifre, ki si jih verjetno da celo naštimat na radarju, ker čist prevečkrat so točno enake številke - le kako jim to rata? 😂
    • Kolk ima prevoženih? Voziš pogosto kakšno težjo prikolico?
    • Ne, niso vse 184KM AWD, ampak bolj redke so AWD, Je pa res, da so vse AWD s tamočnejšim dizlom. Ta sklop dizla z vsemi popravki, AdBlue sistemom in drugačnim DPF je šele od konca leta 2018 oziroma od zadnjega FL-ja. Tko, da kej dost velik uporabnikov v tem času ni naredilo več kot 150.000km in tako ni odgovora ali bo motor zdržal 300kkm. Načeloma bi moral.   Je pa en velik minus pri tem avtu in to je močnejši motor, avtomatik in še v kombinaciji z AWD. Žal tole pač ni šparovček in verjetno se vozi nekje nad 7 litrov/100km. Recimo 150KM FWD z MT pa pod 6 litrov.
  • Kdo je trenutno prisoten (Poglej celoten seznam)

    • Ni prijavljenih registriranih uporabnikov
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.