Skoči na vsebino

Jamralnik v2

Ustvari kratki URL


Ninja

Priporočeno sporočilo

Glede na to, da je bil hotel, kjer marsikdo prespi, predn gre na trajekt, je bil lahko tudi nemec, španec, grk, avstrijc, zraven italijanov. 😉

kolko sem tabljice spremljal.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mene v roku 14 dni od nakupa nove mazde en potegnil nekje na parkingu. Za znoret. 🤬

 

 

20240721_114843.jpg

  • Žalosten 4
  • Jezen 1
  • Ni všeč 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 36 minutami je Mraušk Mčk napisal:

Celo premoženje sem dal za Red Paddle sup, prvi dan na morju pa z grozo ugotavljam, da se je supu v samo enem letu grez opazno povečal.🤔

Ugrez verjetno ni odvisen samo od supa, ampak tudi od teže tovora ... se je v enem letu spremenila ??? 😀

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 4 urami je Janez007 napisal:

Ugrez verjetno ni odvisen samo od supa, ampak tudi od teže tovora ... se je v enem letu spremenila ??? 😀

Ne tehtam, že dolgo.

To z grezom nima nobene veze s hlačami, ki se jim je samo z visenjem v omari zmanjšal obseg pasu.

  • Haha 4
  • Ljubim 1

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

post-1420-0-86929800-1443681846.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 urama je godlike napisal:

To si tak dvignil z levo roko 😉

Še R4 je imela 145R13

 

Ma ko je sonce v plajbo, zunaj 31°C, asfalt puhti od vročine, je že samo levo roko dvignit velik napor... 

 

Nismo več stari 25 let, si je treba priznat... Me je kar pošteno spotilo...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Obstajata dve vrsti ljudi:

- taki, ki so nasmejani tudi, ko imajo probleme

- taki, ki so na*rk@ni tudi, ko problemov nimajo

 

Druga sorta ljudi mi je celo popoldne "lomila škatle"...

Popravljeno od Slivka
  • Všeč 2
  • Haha 1
  • Ni všeč 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Bil pri zobarci in se ne bi glih hvalil, no so pa vsaj zobje še vsi na svojem mestu, pri 46, hehe

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne vem, a se staram al je ta svet res odblodil nekam v tri ... ... Saj veste, katere...

 

Na šest elektronskih naslovov pošljem povpraševanje, kjer točno definiram, kaj potrebujem in me zanima, kakšno ceno kdo ima.

 

Trije bi radi še mojo telefonsko številko, da me pokličejo. Ni mi jasno, kaj lahko preko telefona rešimo, česar preko e-pošte ne moremo?

Enega zanima, čigav je bil proizvod, ki smo ga uporabljali do sedaj. To mi pa sploh ni jasno, kaj je to pomembno pri pripravi ponudbe...

Eden bi rad, da mu dovolim, da postane moj prijatelj na Facebooku. Malo težje, ker... Sicer sm kmet an s hribu doma, ma fejs bukov pa nisem. Alora, ne morem potrdit prijateljstva...

En sploh ni odgovoril...

 

Skratka, dobil sem vse samo tega ne, za kar sem prosil...

  • Všeč 2
  • Haha 2
  • Ljubim 1
  • Ni všeč 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Bela tehnika?

Tam se obračam samo še na eno firmo. Dobim ugodno in stvari, ki jih večina niti ne trži, ker sem čuden, da recimo želim hladilnik brez skrinje.......

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 53 minutami je godlike napisal:

Bela tehnika?

Tam se obračam samo še na eno firmo. Dobim ugodno in stvari, ki jih večina niti ne trži, ker sem čuden, da recimo želim hladilnik brez skrinje.......

Katera je to, mogoče kdaj prav pride.... 🤔😉

Kot že veste sem kupoval kl.napravo in je bilo podobno kot pri @Slivka.... 🥴Vse jih zanima samo cene ne izveš in me bodo kao kontaktirali, do danes me od 5ih še nihče ni pa je že od tega 10dni🫣 Vmes sem že vse pretuhtal in po dobrem razmisleku kupil Micko in bi se tudi hladil, če nebi bilo take gužve pri monterjih😉. Zdaj pa čakam, da začnejo tečnarit in me prepričevat kako so ugodni in poceni, jaz jim bom pa serviral kar polovično ceno klime, ki jo imam in naj se čudijo kako je to mogoče.... 😁😋🤗😉

  • Všeč 1
  • Haha 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 urama je Slivka napisal:

Ne vem, a se staram al je ta svet res odblodil nekam v tri ... ... Saj veste, katere...

 

Na šest elektronskih naslovov pošljem povpraševanje, kjer točno definiram, kaj potrebujem in me zanima, kakšno ceno kdo ima.

 

Trije bi radi še mojo telefonsko številko, da me pokličejo. Ni mi jasno, kaj lahko preko telefona rešimo, česar preko e-pošte ne moremo?

Enega zanima, čigav je bil proizvod, ki smo ga uporabljali do sedaj. To mi pa sploh ni jasno, kaj je to pomembno pri pripravi ponudbe...

Eden bi rad, da mu dovolim, da postane moj prijatelj na Facebooku. Malo težje, ker... Sicer sm kmet an s hribu doma, ma fejs bukov pa nisem. Alora, ne morem potrdit prijateljstva...

En sploh ni odgovoril...

 

Skratka, dobil sem vse samo tega ne, za kar sem prosil...

 

Tako sem jaz dobil maile na vse, kar sem na hiši delal.

Okna, vrata, žaluzije, senčila, tuš kabino, tuš kad, kuhinjo...

Seveda sem jih kar lepo poslal v 3 pm, ker tudi meni ne gre to v glavo. Zakaj za vraga rabiš telefon, domači naslov in prejšnje nakupe, če rabiš samo en simpl odgovor na mail.

Sicer nisem kmet, sem pa s hribov doma. Ampak očitno se mi s hribov znamo drugače zmenit za posel.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 3 urami je Bini napisal:

Odvisno kaj kupuješ.... :whatever:

Hladilnik, pralni in sušilni stroj.

Po mailu ceneje kot kjer koli drugje v Sloveniji.

 

TV in ostalo seveda drugje. Dosti sem dobil pri e-digital, samo so nehali s tujino poslovati.

Obrneš google, amazon....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.