Skoči na vsebino

Prijavi

  • Zadnja sporočila

    • Take stvari menjaš sam. Zavore zaupam sebi. In tudi sebe krivim potem, če grem zaradi tega v maline. Z fibrco 
    • Točno tako.   In to je bistvena lastnost dobrega politika: vedno pove resnico - nikoli pa ne govori o bistvu.   Oni me zdaj prepričujejo, da ni njihova napaka, ker čeljusti niso razdirali. In jaz jim ne morem oporekat, ker čeljusti res niso razdirali. Kar so odstranili, so pa narobe sestavili - pa če priznajo ali ne... So zapisali še, da so me opozorili, da so zavorne ploščice izrabljene, da pa se jaz za menjavo nisem odločil. Bom popoldan poslikal, pa vam pokažem in sami presodite, če so res tako hudo zrabljene ali pa je to samo: "itak bi jih moral menjat, torej ni nobene škode"... Ko se majhni otroci sprenevedajo in iščejo izgovore, je simpatično in zabavno. Pri odraslih pa to ni ne simpatično ne zabavno...
    • Sam sej teoretično čeljusti ne razdreš, ampak samo odstraniš z diska. Ali sem kaj spregledal?
    • Jst mam tako srečo u življenju, da če bi gole ženske padale z neba bi meni u naročje ziher prletela taka z menstruacijo al pa z migreno...
    • Srečam nekdanjega soseda, ki ga nisem videl že 19 let. Malo poklepetava in ga vprašam: - "Si poročen?" - "Ne." - "Pa saj jih imaš skoraj 50. Kaj pa čakaš?" - "Ah, glej, zdaj se mi že ne splača več, za to, kar je še ostalo življenja..."
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.