Skoči na vsebino

Izdelava letvic za lu?i


PeW

Priporočeno sporočilo

Lep pozdrav!!

kot vsi drugi sem se tudi jaz odlo?il malo zrihtat mojo mazdico :D nisem se lih potil ampak rezultati pa so le vidni :D na za?etku sem lu? oblimal z avtoli?arskim selotejpom da sem jo za??itil pred trdilcem... iz poliestra sem naredil letvice za lu?i!!! malo poliestra, trdilca in dobil podlogo za kit!!! nato sem obrezal, pokital ter orbusil in tako ?e 2x naredil dokler niso vse luknjice zginile!!! in sevede na koncu pobarval :D

Objavljena slika

Nana?anje poliestra in trdilca(podlaga za kit)

Objavljena slika

tako je zgledalo na za?etku

Objavljena slika

osnovna oblika

Objavljena slika

Nana?anje kita

Objavljena slika

2. roka kita

Objavljena slika

bru?enje 3. roke kita

Objavljena slika

letvica pred barvanjem

Objavljena slika

letvica po barvanju

Objavljena slika

1.liga so rekli :D

ZOOM-ZOOM
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

:P kaj pa pravijo policaji

 

Kdo pa je to :D

 

 

lepo!!!

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ti tud verjetno (posledi?no) njih ne, ampak s telim neb smel bit te?av! :)

 

 

ja upam da nebom mel te?ave!!!! ker to vidim da ma dost folka na svoji avtih!!! sam najbr? majo papirje za tiste letvice ker so tovarni?ko narejene!! moje pa so doma?e izdelave :D

ZOOM-ZOOM
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ja upam da nebom mel te?ave!!!! ker to vidim da ma dost folka na svoji avtih!!! sam najbr? majo papirje za tiste letvice ker so tovarni?ko narejene!! moje pa so doma?e izdelave :D

 

?zmeden? a ti misli?,da ima folk za vse namontirano gor papirje?

 

...sej ne ?ivimo v kaki skandinavski dr?avi. ;)

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ampak vidi?, za "doma?i" ksenon te pa znajo mili?niki zahaklat :P so total alergi?ni na te zadevce! :)

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ampak vidi?, za "doma?i" ksenon te pa znajo mili?niki zahaklat :P so total alergi?ni na te zadevce! :)

 

ja vrjamm!! ma saj jst am H4!!! in xenon kit H4 je avtomatcko bi-xenon!!! in montiru bom ?e pranje ?arometov!! nevem ?e ali samo provizori?no montiru ali bi zares zrihtal da bi ?pricalo!!! ?e bi zrihtal za spiranje bi naredil tako da bi potegnu majhno cevko iz pranja vetrobranskega stekla!!!

ZOOM-ZOOM
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Majstr, a bi ti lahko dal gor manj?e slike, recimo v 1024X768 pik ?

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Huhu, zdej si me pa zrajcu, ko zaklju?im z ispiti bom tud jaz naredil letvice :danzoman:

 

mogo?e ti tole kj prov pride :D

http://www.mazda-si.net/index.php?showtopic=3327&st=0

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja bi prov pr?lo, ?e bi ble rde?e barve... hehe hec :P sem si pogledal ?e neki ?asa nazaj :D zanima me edinole za kam sta 2 manj?a kosa od tega 4 delnega kompleta :huh:

panoramska.jpg
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

no sej to je za BA model mi?ljeno!!

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.