Skoči na vsebino

Reklama za novo Mazdo6

Ustvari kratki URL


jures

Priporočeno sporočilo

Kero misli?, ker jih je ve?... je pa res malo provokativna samo ni direktno ?aljiva, ker ne omenja za koga ni, ampak pove, da je zate... igra besed :ne vem:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

na vseh radijih...

 

primer, ni za tiste, ki mislijo da je iPod trgovina s tapisoni in podobno...je za vas?

 

Mazda 6 - ni za vsakogar

:ne vem:

 

men je neumno, ker je usmerjena v obstoje?e mazda?e, oz. kupce ki poznajo avto, ostali ne odnesejo kaj dosti

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Reklama je DEBILNA in totalno posmehljiva, o?itno so sam hotl prtegnt pozornost folka (so tut jo, ampak negativno vrjetno). :angry2:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sem jo sli?al ?e na radiju ... ?e mislite, da je "Check in" mesto na Kitajskem ... :D

 

Sem se kar nasmehnil saj gre v uho ... ?e pa malo globje razmislim pa je verjetno bolj trkanje na tiste kupce, ki so malo bolj razgledani in ne ozko uniformirani:

 

?e ostanemo pri avtih je verjetno mi?ljeno, da ?e poznate samo Golfa, VW, Audi in Mercedes itak ne boste ?li gledat Mazde, ker za vas niti ne obstaja ni? drugega kot prej omenjeni. Za tiste z malo ?ir?im nazorom in ne strogo omejenostjo pa je Mazda lepa opcija za nakup in na te trkajo s to reklamo saj se zavedajo, da une prve grupe ne premakne? pa ?e se svet zru?i bodo obstajali samo Golfi, VW, Audi in Mercedes.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sem jo sli?al ?e na radiju ... ?e mislite, da je "Check in" mesto na Kitajskem ... :D

 

Sem se kar nasmehnil saj gre v uho ... ?e pa malo globje razmislim pa je verjetno bolj trkanje na tiste kupce, ki so malo bolj razgledani in ne ozko uniformirani:

 

?e ostanemo pri avtih je verjetno mi?ljeno, da ?e poznate samo Golfa, VW, Audi in Mercedes itak ne boste ?li gledat Mazde, ker za vas niti ne obstaja ni? drugega kot prej omenjeni. Za tiste z malo ?ir?im nazorom in ne strogo omejenostjo pa je Mazda lepa opcija za nakup in na te trkajo s to reklamo saj se zavedajo, da une prve grupe ne premakne? pa ?e se svet zru?i bodo obstajali samo Golfi, VW, Audi in Mercedes.

 

Primer, kakemu starej?emu gospodu je nova mazda v?e?, pa pa? ne potuje po svetu. In ko sli?i to reklamo si re?e, ja ?e pa mislite da sem preneumen za vas, pol se pa j.....

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sem jo sli?al ?e na radiju ... ?e mislite, da je "Check in" mesto na Kitajskem ... :D

 

Sem se kar nasmehnil saj gre v uho ... ?e pa malo globje razmislim pa je verjetno bolj trkanje na tiste kupce, ki so malo bolj razgledani in ne ozko uniformirani:

 

?e ostanemo pri avtih je verjetno mi?ljeno, da ?e poznate samo Golfa, VW, Audi in Mercedes itak ne boste ?li gledat Mazde, ker za vas niti ne obstaja ni? drugega kot prej omenjeni. Za tiste z malo ?ir?im nazorom in ne strogo omejenostjo pa je Mazda lepa opcija za nakup in na te trkajo s to reklamo saj se zavedajo, da une prve grupe ne premakne? pa ?e se svet zru?i bodo obstajali samo Golfi, VW, Audi in Mercedes.

 

Jaz sem pa dosedaj ze veckrat slisal samo to z mestom Check-In na Kitajskem ... :)

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sej je bil isti ?morn ?e pred ?asom na tv-ju za renoja...pripelje? h mehankarju pa debil?ek sam gleda, pa ne ve kaj nardit. Mislim, da je bilo tut kar diskriminatorno do preostalih znamk avtomobilov... ko da je bog in batina med vozili... <_<

 

(Lahko da se motim, sm ?e mal pozabu)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sem jo sli?al ?e na radiju ... ?e mislite, da je "Check in" mesto na Kitajskem ... :D

 

Sem se kar nasmehnil saj gre v uho ... ?e pa malo globje razmislim pa je verjetno bolj trkanje na tiste kupce, ki so malo bolj razgledani in ne ozko uniformirani:

 

?e ostanemo pri avtih je verjetno mi?ljeno, da ?e poznate samo Golfa, VW, Audi in Mercedes itak ne boste ?li gledat Mazde, ker za vas niti ne obstaja ni? drugega kot prej omenjeni. Za tiste z malo ?ir?im nazorom in ne strogo omejenostjo pa je Mazda lepa opcija za nakup in na te trkajo s to reklamo saj se zavedajo, da une prve grupe ne premakne? pa ?e se svet zru?i bodo obstajali samo Golfi, VW, Audi in Mercedes.

 

tak, ko sm jes omejen na japonce :P pa na skandinavce

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.