Skoči na vsebino

mazda 323F

Ustvari kratki URL


Priporočeno sporočilo

Men se ne zdi lih drago, cca. 130 ? za menjavo menjalnika, na uradnem servisu, tistole olje sicer ni pocen, ampak oni majo pa? tak?ne cene, ne glede na starost vozila v katerga se vliva! :closedeyes:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

evo na a cosmosu so mi menjal menjalnik...

ZLATARJI!!!

delo je ko?talo 112+ddv.

Sedaj pa mene zanima koliko lahko ko?ta olje CASTROL TAF-X 75w-90? men so ga zara?unal po 30,60?!!!! not ga gre 3l :(

razmi?ljam da jih dam nekam na poptv al pa na radio na ?ulje..., kolkor sem na?el se ga dobi za med 15 in 20?

 

cjao, js bi ga raj? sam zamenju :whatever:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Cvetka zaradi katere bi jim pa delavnico zakuril pa je da mi ne dela en cilinder, da je elektrika, kao..

sem sedaj prevzel avto pa opazil da je zvok druga?en in da je snet kabel i 3. cilindra! pol se pa neumne delajo da niso opazli, me prav zanima ce bi me ocolal sam za 200? al 500?.....

:hudicek::hudicek::hudicek::hudicek:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e zna?. Sicer pa niti ni drago za uradni servis, ?e mene vpra?a?. :blush:

 

To sem mel tut sam v mislih, ker dela kokr vem ni lih malo! :whatever:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Cvetka zaradi katere bi jim pa delavnico zakuril pa je da mi ne dela en cilinder, da je elektrika, kao..

sem sedaj prevzel avto pa opazil da je zvok druga?en in da je snet kabel i 3. cilindra! pol se pa neumne delajo da niso opazli, me prav zanima ce bi me ocolal sam za 200? al 500?.....

:hudicek::hudicek::hudicek::hudicek:

 

Pri tem modeli mazde je bil problem v v?igalnih tuljavah, poglej ?e je kak kabel snet.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

evo na a cosmosu so mi menjal menjalnik...

ZLATARJI!!!

delo je ko?talo 112+ddv.

Sedaj pa mene zanima koliko lahko ko?ta olje CASTROL TAF-X 75w-90? men so ga zara?unal po 30,60?!!!! not ga gre 3l :(

razmi?ljam da jih dam nekam na poptv al pa na radio na ?ulje..., kolkor sem na?el se ga dobi za med 15 in 20?

 

 

3 vijaki ga dr?ijo pa 6 jih je na blok pri?raufano

pol pa menjalnik ro?ica pa hidravliko spravit do sklopke

na uradni strani mazde je deklariran ?as max 170min za menjavo!

 

 

Kaj pa polosovine, nosilci, ......... Hitro se zamudi? 3 ure ali ve?. Je skoraj tako kot bi vzel motor ven. Potem ob vgradnji novega je treba pazit pri sklopki, da se kaj ne premakne, ......

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Na celov?ki al v btc-ju?

 

Bi verjetno ceneje ?ez pr?u,?e bi ga kermu "popoldanskemu" mehankarju pelju (kot npr. Pelko v medvodah) :D Sej zastopm, da se ti je res mudil s popravilom, sam v bodo?e raj?i mal naokoli pokli?i in se pozanimaj za ceno popravila :closedeyes:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

cena za menjavo menjalnika se mi ne zdi pretirana in tudi pri popoldancu ne bi bilo dosti ceneje, olja imajo vsi poobla??eni trgovci zasoljena, glede kabla pa jebiga se zgodi ?eprav nebi rabil bit potem pameten in se osme?it(mehanik).

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

  34419_1.png  33631_1.png 34319_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

cena za menjavo menjalnika se mi ne zdi pretirana in tudi pri popoldancu ne bi bilo dosti ceneje, olja imajo vsi poobla??eni trgovci zasoljena, glede kabla pa jebiga se zgodi ?eprav nebi rabil bit potem pameten in se osme?it(mehanik).

 

sej tehnicno je mel prav, res ni en cilinder zaradi elektrike delu :D
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

?ivjo Janez!

 

Lahko ti dam gsm od mehankarja Simona, je fajn dec?! :danzoman:

 

hey!

a mi lahko da? ?tevilko od tega simona? je on iz medvod al od kje? rabim enga mehankarja da mi popoldne menja kon?nik... moja mazda za?ela umirat na obroke... bodo kmal servisi ve? kot registracija na leto... :D

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ti po?ljem zdele na zasebno sporo?ilo, je pa na poti, ko se iz Medvod pele? proti ?k. Loki, ampak takoj po Medvodah, ve? ti bo pa on povedu! :bravo:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.