Skoči na vsebino

iPhone ali SE Xperia X10

Ustvari kratki URL


qwerty

Priporočeno sporočilo

  • Odgovori 62
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

sedaj ko gledam kak?no podporo ima android sistem v prmerjavi z pla?ljivim applom... hmm... priklopim na wifi in vle?em FREE appse dol koker ho?em... :mi pijemoo: :jupiii:

 

Med bolj?imi ZASTONJ appi so EVG antivirusni, winamp, real player, adobe reader, flash player,... bomba od telefona...

If in doubt, flat out... 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

sedaj ko gledam kak?no podporo ima android sistem v prmerjavi z pla?ljivim applom... hmm... priklopim na wifi in vle?em FREE appse dol koker ho?em... :mi pijemoo: :jupiii:

 

Med bolj?imi ZASTONJ appi so EVG antivirusni, winamp, real player, adobe reader, flash player,... bomba od telefona...

 

mislm da si to ze povedal...ene 4x :)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

skoda. :P ker je ze 3.5 telefon (pre)velik :P

pa 960x640 na 3.5" je RES fucking awesome. :D

 

 

960 x 640 pik je samo na iPhone 4 (Retina display)... Prejsnje generacije so imele oz. imajo 480 x 320 pik ...

 

froyo al kok je 2.1 ko se lahko nadgradi ;)

 

in to je prvo kar naredim ;)

 

 

Froyo (2.1) je zadnja, ki jo bo X10 dobil >> http://www.mobile.si/articles/android-21-b...azlicica-z.html ... ocitno se celo za Froyo slabo kaze :) >> http://androidcommunity.com/sony-ericsson-...ed-ui-20110119/

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

960 x 640 pik je samo na iPhone 4 (Retina display)... Prejsnje generacije so imele oz. imajo 480 x 320 pik ...

Froyo (2.1) je zadnja, ki jo bo X10 dobil >> http://www.mobile.si/articles/android-21-b...azlicica-z.html ... ocitno se celo za Froyo slabo kaze :) >> http://androidcommunity.com/sony-ericsson-...ed-ui-20110119/

 

 

Froyo je 2.2 , 2.1 je "eclair"....

 

je pa zunaj ?e 2.3 "Gingerbread"...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Froyo je 2.2 , 2.1 je "eclair"....

 

je pa zunaj ?e 2.3 "Gingerbread"...

 

 

Ups... res je... moja napaka :) ...

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Nokia 6310i je bil pa eden tako pohvaljenih in za?elenih telfonov da ?e zdej ne morem verjeti. Takrat sem ?e na Vegi delal in s temi telefoni je bil tak?en biznis da joj...smo na koncu ?e mutili na vseh koncih, seveda legalno, ampak ker si bil zraven se je marsikaj dalo porihtati....druga?e imam pa eno tole Nokio v slu?bi, kot nova, jo uporabljam samo za naro?anje zemlji?ko knji?njih prdlogov preko Monete.

 

sedaj ko gledam kak?no podporo ima android sistem v prmerjavi z pla?ljivim applom... hmm... priklopim na wifi in vle?em FREE appse dol koker ho?em... :mi pijemoo: :jupiii:

 

Med bolj?imi ZASTONJ appi so EVG antivirusni, winamp, real player, adobe reader, flash player,... bomba od telefona...

 

...fora je da v bistvu 3/4 teh stvari niti ne rabi? kaj preve? :) Ima pa tudi apple kar nekaj free aplikacij, sploh slovenskih, druga?e ga pa JB-ka?, Cydio nalo?i? in ima? vse free, samo pa? res mora? malo paziti kaj daje? gor.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kaj to si z telefonom slikal?

 

 

Menda je slikano s Canon PowerShot S5 IS :)

 

Objavljena slika

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kaj to si z telefonom slikal?

 

kako lahko telefon s telefonom ....:) verjetno z nokio ki jo prodaja

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

kako lahko telefon s telefonom ....:) verjetno z nokio ki jo prodaja

 

Ja ?e so pa tak slabe slike, aja mogo?e je mel ogledalo :jupiii::jupiii: malo heca ?e je tak not pado v toti telefon.

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

  34419_1.png  33631_1.png 34319_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 1 mesec kasneje...

Qwerty me bo sku*** ampak evo

 

simobil mi je dal na test SE X10 in HTC Desire HD

 

by faaaaaaaaarrrrrrr se lahko X10 skrije proti HTCju!

hitrost, kakovost ekrana, preto?ne vsebine, tipkovnica - vse v prid HTCja. Zelo me je presenetil android, kaj vse podpira.

 

Poslu?am radije preko winampa preko neta, v?eraj sem v postelji preko 24ur.com gledal Barcelono, novi IGO 8.4 deluje lep?e kot v avtu...skratka zelo uporabna zadeva.

 

Na koncu sem vzel HTC desire Z, ker mi je pomembna fizi?na tipkovnica.

 

Zakaj Andorid - kon?no mi je uspelo da ne potrebujem ve? Blackberryja!!!

Celoten slu?ben mail sem zmigriral v gmail. Morda si mislite da je to enostavno, pa je ?e dale? - na? mail je za VPNjem in ni interneta ali 3Gja ki bi videl stre?nika, Mail server v Franciji ima blokirane funkcije kot so - send copy of incoming mail to..

 

Torej mucho komplicirano.

 

potreben je bil poseben program ki sedi za VPNjem in obida vse certifikate in obenem po?ilja kopije v gmail.

 

Sedaj preko gmaila po?ljem in prejmem maile kot bull.net...gmaila se ne vidi, sinhronizira se tudi koledar.

 

zmaga!

 

P.S. Najbolj je pa vesela moja, ker sedaj v avtu poslu?a Narodni radio android - winamp - 3G - bluetooth = katerikoli radio v avtu preko wooferja :jupiii:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jest tut ?tudiram nabavt nov mobitel pa pojma nimam kva se spla?a..

 

Neki so me hecal na HTc-ja Desire in Samsungov galaxy... ampak pojma nimam kaj bi uzel.

 

Rabil bi pa nekaj u querty tipkovnico in nekaj takega da pre?ivi 100 padcev po tleh. :D

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jest tut ?tudiram nabavt nov mobitel pa pojma nimam kva se spla?a..

 

Neki so me hecal na HTc-ja Desire in Samsungov galaxy... ampak pojma nimam kaj bi uzel.

 

Rabil bi pa nekaj u querty tipkovnico in nekaj takega da pre?ivi 100 padcev po tleh. :D

 

Ja to?no to sem jaz vzel zarad tipkovnice HTC desire Z

 

nisem tech freak ampak me je impresioniral - v glavnem dela adthv - barca :):)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

jures: si ziher da ko posiljas da se v headerju ne vid Gmaila? ker tk sm jst mel pa vem da se je v headerju se vedno vidu "gmail". sicer ni vazn, prejemnik se vedno vidi original mail.

 

drgac pa... predn navalite androida vzemte iOS v roke za par min.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

jures: si ziher da ko posiljas da se v headerju ne vid Gmaila? ker tk sm jst mel pa vem da se je v headerju se vedno vidu "gmail". sicer ni vazn, prejemnik se vedno vidi original mail.

 

drgac pa... predn navalite androida vzemte iOS v roke za par min.

 

ios = NE HVALA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

ja ziher - nema gmaila nikjer :bravo:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

kak si pa to naredu ? :blink:

Ma? corporate gmail address? <_<

al si s standardnim uspel to..

 

Vse je v nastavitvh gmaila. Izberes drug racun s katerega naj se posilja in tudi kateri email naslov naj prevzame.

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.