Skoči na vsebino

Razni zanimivi posnetki in članki

Ustvari kratki URL


Z M A J

Priporočeno sporočilo

Ko sem bil še zvesti navijač F1 in sem tole gledal v direktnem prenosu pa je Alešič tulil k zmešan.

 

No ja sej je tulil skos

 

 

  • Všeč 4
  • Ljubim 2

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

WWW.24UR.COM

Že več kot pol stoletja ves svet ve za jugoslovansko stevardeso Vesno Vulović, ki je čudežno preživela padec letala z 10.000 metrov. Šele...

 

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Saj ne, da bi prav na veliko prebiral Žurnal, ampak tale test sem pa prebral...

 

WWW.ZURNAL24.SI

Kako čudno se v povezavi z dizlom sliši beseda posebnež. CX-60 je res posebnež. Mazda "lovi ribe" v ribniku, kjer ni veliko ribičev. A njena poteza, da na trg pripelje SUV z dizelskim šestvaljnikom, se zdi še...

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Ne bo držalo.   Vedno vgasnem quick boot. In podobna sranja. Ko Windows odleti, pa je jok, ko ni interuptov. Tudi moja plata ima možnost bios zapečt in prideš noter samo s clesr cmos. Pa je potem res hitro. Ampak nisem nor, da ne imel par sekund več za zagon.   Underwolting je za mene no go.  Upam da si Mazde tudi nisi "undervoltat" oziroma 10 konjev odvzel, da manj gre. Zadeva vedno najlepše in najbolj dolgo dela na stock. Čr je preveč glasno => bolj močn hladilnik, napajalnik, zvočno izolirano ohišje itd....
    • @Agerg no jaz sem pa to celo še doživljal in celo še bil na obveznem služenju vojaškega roka še v jugoslovanski vojski. Tako, da sem marsikej spoznal iz prve roke, Marsikej je bilo drugače, ampak nikoli v jugi ni bilo nekega groznega terorja kot so ga doživljali v državah vzhodnega bloka. Lahko si šel kamorkoli, pasoš je bil en izmed najmočnejših in najboljzaželenih na svetu. Ja je kej primanjkovalo in ni bilo neskončne izbire ampak to je le privid, ker dandanes več ali manj itak opažamo, da posameznik sploh ne rabi neskončne izbire, ker večinoma vsi kupujemo enake izdelke na katere smo navajeni.   To, da imajo nekateri velik povedat čez jugo je pa več ali manj stvar prercepcije. Nisi mogel odpreti podjetja, si pa imel registrirano obrt in tudi marsikdo je bil res premožen. Dva naša soseda sta tekmovala kdo bo pripeljal boljši avto in dokazovala komu boljše gre. Ja vse živo smo mulci v 80-ih gledali tam, od BMW-jev, Mečk, Ford Capri, Chevrolette Corvette Stingray, Porsche 911.   Tko, da kdor je imel poslovno žilico se je dalo. V glavnem juga ni bila idealna sigurno pa ni bila "hell on earth" kot jo nekateri danes prikazujejo. Največkrat taki, ki jim lopovluk ni bil tuj in taki so v jugi imeli res težave, danes so pa taki cenjeni prebivalci, ki se pač znajdejo.🙃
    • Nebi rekel...se meni zdi,da talajo frišno skotene mucke...😂🤣     
    • Adijo stari😂🤣-ti si legenda za humor na tem forumu...   Sam zna biti po resničnih dogodkih🙄
    • Lahko se skeširajo za folcvsgna, za dobro starševstvo se pa nikoli ne bodo mogli.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.