Skoči na vsebino

Razni zanimivi posnetki in članki

Ustvari kratki URL


Z M A J

Priporočeno sporočilo

Pred eno uro je Slivka napisal:

Siromak ima tako nizko plačo, da si je z goljufanjem pri potnih stroških malo pomagal, zdaj so ga pa kar odpustili...

 

WWW.REGIONALGORISKA.SI

Poslovni direktor kirurške klinike UKC Ljubljana Aleksander Batič je zaradi domnevne...

 

Zadnje čase jih nekaj veliko lovijo na tole. Je pa standardna praksa, tudi pri manjših ribah. Ko gledam kje so nekatere firme prijavljene, je lahko samo to razlog. Pač neobdavčen prihodek s strani poslovnega subjekta.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ma dej to so pohlepne nenasitne barabe brez morale in čuta poštenosti. Ja žal jih je očitno med dohtarji največ.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Eh, @Boss to skoraj vsi delajo. Samo razlika je da eni z denarjem, ki je od vseh nas, drugi pa z denarjem, ki ga sami na trgu zaslužijo. No, nekateri tudi ne na trgu ampak preko državnih poslov, ki je pa spet naš denar.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pravkar je Agerg napisal:

Eh, @Boss to skoraj vsi delajo. Samo razlika je da eni z denarjem, ki je od vseh nas, drugi pa z denarjem, ki ga sami na trgu zaslužijo. No, nekateri tudi ne na trgu ampak preko državnih poslov, ki je pa spet naš denar.

 

Zate sicer ne vem, ampak jaz tega ne počnem. Denar zaslužim pošteno brez miškulanc in prevar. Pa sem prepričan, da ga zaslužim veliko manj kot omenjeni dohtar. Mogoče mi zato grejo taki na kurac, ker jih zanima samo kako bi koga okrog prinesli, da bi se okoristili. Verjetno se ne ustavijo niti pri svojih pacientih in še na njih probavajo svojo "poslovno žilico".

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sm kmet an s hribu doma... Sj veste, ne zastopm...

 

Ljudje bodo morali jesti. Torej se bo nekje hrana morala pridelati. Ne vidim bistvene razlike, a pujsek diha (CO2) in prdi (CH4) na Danskem ali pa v npr. Indiji. In če bo na Danskem dodatno obdavčen in ne bo konkurenčen, bodo rejo na Danskem ukinili in vse te pujske pripeljali z ladjo iz npr. Indije. Torej bo v zraku enaka količina CO2 in CH4, kot je zdaj + CO2 od ladje, ki bo pujske iz npr. Indije vozila v Evropo. In kaj smo potem na boljšem? Ne zastopm...

 

Resnici na ljubo pa vseeno bolj zaupam Danskim kmetom, da so pujseki rejeni pravilno in Danski predelovalni industriji, da niso v klobase sfaširali še vse muhe, ki letajo okoli. Za npr. Indijske kmete nisem prepričan, da se držijo rokov karence za kakšna zdravila, da pujske krmijo z ustrezno krmo in ne s pomijami in podobno. 

 

Saj jaz itak imam na svojem pašniku dovolj zase, ma ta-mestni bodo pa žvečili tisto iz trgovine...

  • Všeč 1
  • Ljubim 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 31 minutami je Boss napisal:

 

Zate sicer ne vem, ampak jaz tega ne počnem. Denar zaslužim pošteno brez miškulanc in prevar. Pa sem prepričan, da ga zaslužim veliko manj kot omenjeni dohtar. Mogoče mi zato grejo taki na kurac, ker jih zanima samo kako bi koga okrog prinesli, da bi se okoristili. Verjetno se ne ustavijo niti pri svojih pacientih in še na njih probavajo svojo "poslovno žilico".

 

Jaz enako ne, ker se malo vozim in raje mirno spim glede teh stvari, pa čeprav ves denar zaslužim na trgu sam in bi mi morala biti optimizacija teh stvari pomembna. Pa se raje trudim, da vrednost na trgu ustvarjam in tako dobim kar potrebujem.

Povem ti pa kakšno je stanje. 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

dne 4. 7. 2024 ob 13:00 je Slivka napisal:

 

Sm kmet an s hribu doma pei ne zastopm lih tanartabl usega tega... Usi neki brundajo, kk je drago na Hrvaškem, a usi rinejo tja. Ne sam to - bl k je drago, bl rinejo tja. Če sm prou zastopu, letos kr 4,3 milijona vozil več v po leta. Ki bo šele do konca leta... An dvomim, de je u usakem autu po en model. Gvišno ma usak še kišno bejbiko zravn, če ne še froce. Za predstavo, kolk naroda več je letos tm. Al majo tel ldje puhn dnara al pa mal pameti - ki pa js vem, k sm kmet an s hribu doma...

 

 

SIOL.NET

Morda se kdo sprašuje, zakaj je za pot proti morju pri južnih sosedih ali vrnitev na celino potreboval več ur kot običajno. Tudi strokovnjaki so šokirani nad kilometrskimi kolonami vozil na avtocestah, še bolj pa jih...

null

100k manj nočitev v primerjavi z lanskim letom med januarjem in junijem

 

se že pozna!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

Pleničar se bojda poslavlja🤣

WWW.24UR.COM

Ameriški predsednik Joe Biden, ki se po nizu težav zdaj bori še s covidom, naj bi se že ta konec tedna poslovil...

 

  • Všeč 2
  • Haha 2

N7rRRL1.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

WWW.RTVSLO.SI

"Za uspeh ni dovolj sreča, ampak delo. Če si nekaj res želiš, moraš v to investirati veliko časa. Včasih tudi trening ni prav zabaven, a ga je...

 

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Še ena prazna golobja obljuba👎🏻

WWW.24UR.COM

Nihče z ogroženih območij pred neurjem ni dobil SMS-obvestila in opozorila in ga še kmalu ne bo...

 

  • Všeč 1
  • Ljubim 1

N7rRRL1.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 6 urami je FuManchu napisal:

Še ena prazna golobja obljuba👎🏻

WWW.24UR.COM

Nihče z ogroženih območij pred neurjem ni dobil SMS-obvestila in opozorila in ga še kmalu ne bo...

 

Niso samo pri nas levičarji takšni...

Ta pove vse😂🤣 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

😁

WWW.RTVSLO.SI

Pri Volvu so se premislili glede želje, da bi izdelovali le 100-odstotno električna vozila. Izvršni direktor...

N7rRRL1.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 3 urami je g.Wankel napisal:

 

Ni bil Reagan desničar?

Točno tako...a znaš angleško?...polušaj njegov vic...mogoče boš zaštekal za kaj gre😉..."prazne obljube itn"...

 

Reagan je bil znan po svojem humoru,in je bil zelo priljubljen predsednik.Rad se je pošalil o socializmu in levičarjih (pri njih so to "demokrati"-ironično a ne😄...da se imenujejo demokrati...aka-"kitenje z tujim perjem"😂🤣)...vse skozi pogled na resnico.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 6 minutami je g.Wankel napisal:

Znam, sam iskreno ne berem tvojih romanov in ne gledam videov, k jih popaš sem gor, ker predvidevam, da tko ali tko nič ne bi zamudu 🤣

Nočem izpasti žaljiv,a če je 9 besed+2 smeška zate roman...ko še zmeraj ne štekaš za kaj gre,in hočeš potrdilo "Ni bil Reagan desničar? "...ker očitno nisi siguren...ne vem no....za kaj sploh odgovarjaš na moje poste? A za to,ker ne štekaš,ali za to,ker ti ne paše sam post?

Če ti ne paše,potem sam veš za kaj ti ne paše,in je problem pri tebi,če pa ne štekaš,spet ni moj problem,in je res bolje da mojih postov ne bereš.

 

Mater spet sem roman napisal...mater-kdo bo to bral😂🤣

  • Všeč 1
  • Haha 3
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

WWW.MOSKISVET.COM

Davnega leta 1980 je bil predstavljen Yugo, prvi pravi izdelek nekdanje države, pri izdelavi katerega je sodelovalo kar 210 kooperantov.

 

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Še dobro da smo imeli vedno več avt pri hiši. Tale yugovina ni bila med najbolj zanesljivimi.

Ne vem glede groženj z posilstvom no...🤣

WWW.NADLANI.SI

Francoska didžejka Barbara Butch, ki je nastopila na otvoritveni slovesnosti olimpijskih iger v Parizu, je vložila...

N7rRRL1.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.