Skoči na vsebino

Razni zanimivi posnetki in članki

Ustvari kratki URL


Z M A J

Priporočeno sporočilo

pred 7 urami je Alex napisal:

Recimo moje Good year F1 assimetric 6 so narejene - v Sloveniji v Savi. S tem ni nič narobe, kvečjemu boljše, ker veš, da je prisotna  kvaliteta. 

Kaj si pa nemc o tem misli,je pa druga zgodba...

 

Pa ne bom rekel,da ima ali nima veze,kje so narejene pnevmtike...je le malce lepše,če vidiš napis Made in Germany...

Po drugi strani sem pa pred leti za sinovega Punto-EVO kupil Pirelli k so bile lih v Maleziji narejene...in ko ga je enkrat nagazil šleper,je policaj rekel,da so sina rešile dobre gume...kako je to mislil ne vem,ker nisem bil zraven,in ne poznam detajlno kako je do te nesrece prišlo...slik pa tudi nimam...bo že držalo,kar je rekel...slabe gume res niso bile.

 

Bom rekel,da nima veze,kje so narejene...bolj,kako so izdelane,kakšni materiali,kontrole itd...

Kitajcem jaz ne verjamem,preradi "lovijo ovinke",da bi prišparali oz. več zasluzili...sem že o tem tukaj pisal.

 

Ta video pove vse...še posebaj od 4:30 naprej...zelo zanimivo.

 

 

Popravljeno od skritikrt
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Če bi Kitajci, Filipinci, Indijci, Mongolci, ... ... ... znali narediti dobro, bi Ferrarije delali tam. Tako jih pa delajo samo v Maranellu. Ne glede na to, koliko jih to košta. In velik frajer je tisti, ki si ga lahko privošči...

 

Kontrola gor kontrola dol, naredi poizkus: za volan posadi svojega otroka, ti pa se usedi desno in kontroliraj, kako bo bočno parkiral. Pa bomo videli, če bo enaka "kvaliteta"... Pa ne oglašajte se zdaj tisti starci, ki imate otroke z 15 let vozniških izkušenj, oglasite se tisti, ki imate 15 let stare otroke...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 1 uro je Slivka napisal:

Če bi Kitajci, Filipinci, Indijci, Mongolci, ... ... ... znali narediti dobro, bi Ferrarije delali tam. Tako jih pa delajo samo v Maranellu. Ne glede na to, koliko jih to košta. In velik frajer je tisti, ki si ga lahko privošči...

 

Kontrola gor kontrola dol, naredi poizkus: za volan posadi svojega otroka, ti pa se usedi desno in kontroliraj, kako bo bočno parkiral. Pa bomo videli, če bo enaka "kvaliteta"... Pa ne oglašajte se zdaj tisti starci, ki imate otroke z 15 let vozniških izkušenj, oglasite se tisti, ki imate 15 let stare otroke...

Ja to je pa res, dobrega FERRARIJA še sami ne znajo nardit kako bi ga potem Filipinci😁 Ferrarija samo zgodovina in imiđ rešuje... 👍😉

Niso to stroji ispred 50 let, oni samo gumbke pritiskajo pa idelki letijo direk v tvoj poštni predal😂

 

Popravljeno od Bini
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jah lej, jest se nisem slisov da bi italjani kj znal narest, oziroma sestavt.

 

Drugace pa, ferrari je dokaj znan po tem da spontano vkljuci gretje, edino zakaj niso toliko pogosto po novicah je, da jih je stevilcno relativno malo, pa ko recall delajo zaradi takih tezav, je to po par 100 primerkov, ne par tisoc.

 

 

Ne bom pa nikoli pozabu, k smo bli s faksom v ducatijevi fabrki, k so pred nami testirali glih na novo sestavljen motor, olje je spricov od vseh strani iz motorja, pa po luzah po tleh bi z gotovostjo reku da to ni bil edini primer tega, da se jim kar pogosto dogajalo da ni to to
 

  • Všeč 1
  • Začuden 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

To je sestavni del procesa. Samo javnosti je drugače prikazano, ker vse skupaj prime moderni PR v roke. Drugače pa lahko edino tako narediš dober produkt. Vsi, ki mislijo drugače nimajo pojma...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 12 minutami je Matick napisal:

Jah lej, jest se nisem slisov da bi italjani kj znal narest, oziroma sestavt.

 

Drugace pa, ferrari je dokaj znan po tem da spontano vkljuci gretje, edino zakaj niso toliko pogosto po novicah je, da jih je stevilcno relativno malo, pa ko recall delajo zaradi takih tezav, je to po par 100 primerkov, ne par tisoc.

 

 

Ne bom pa nikoli pozabu, k smo bli s faksom v ducatijevi fabrki, k so pred nami testirali glih na novo sestavljen motor, olje je spricov od vseh strani iz motorja, pa po luzah po tleh bi z gotovostjo reku da to ni bil edini primer tega, da se jim kar pogosto dogajalo da ni to to
 

JTD dizelke še vedno veljajo za najbolj trpežne in robustne motorje. Preverjeno s prve roke. Pa špagete imajo tud dobre😁

N7rRRL1.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 8 minutami je FuManchu napisal:

JTD dizelke še vedno veljajo za najbolj trpežne in robustne motorje. Preverjeno s prve roke. Pa špagete imajo tud dobre😁


kako se ze rece, da tudi slepa kura ga enkrat najde 😂

 

 

Drugace bi pa jest rajs za primer dobre kvalitete evropske proizvodnje prej dal kaksen Bosch, Miele, AEG
Nisem siguren zakaj, ampak belo tehniko me pa ne prepricas da kupim kitajsko robo, pa tursko, pa srbsko
 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pred eno uro je g.Wankel napisal:

Ti štručko boš taprav k bo vedu, kakšen je Ferrari ja.

 

Gostilniške debate.

Mal si poglej tehnično knjigo in servise od Ferrarija pa boš videl, koliko je potrebno denarja in časa nasploh, da se sloh kaj voziš.... :nevem:

Je lep in hiter, kvaliteta in vzržlivost pa ni njegova vrlina🥴

Tudi jaz sem fen in navijač Ferrarija a kje so časi, ko je vozil Šumi za njih in jih je po švabsko mal porihtal, da so bili vsaj mal na nivoju.... 🤗😊😉

IMG_20240220_164957.jpg

IMG_20240220_165144.jpg

Popravljeno od Bini
  • Všeč 2
  • Začuden 1
  • Ljubim 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sem imel Uno Turbo ie. Čez teden sem se vozil in za vikend smo šraufali vedno. Happy times🤣

Popravljeno od FuManchu
  • Haha 1
  • Ljubim 1

N7rRRL1.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 1 uro je Agerg napisal:

Pa nimaš Ferraija zaradi zanesljivosti, lejih, kaj vam je.😁 To si kupiš Mazdo. Drugače a ni tako, da v JTD-jih Bosch pumpa crkne? 😋

Točno tako, zato smo na Mazdah... :zoom-zoom: 🤗

pred 1 uro je g.Wankel napisal:

@Bini slab fan si ti to 😀

Vem ja.... 🫣

😋

IMG_20240220_092434.jpg

IMG_20240220_164732.jpg

Popravljeno od Bini
  • Všeč 1
  • Haha 2
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sam veš kako je to ... dober kuhar tud ne pove celega recepta pa tud če ga pod roke gledaš bo nekaj že naredil ali dodal tako, da ne boš videl. Bo podobno ne bo pa enako.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

WWW.24UR.COM

Po šestih mesecih intenzivnega razvoja je skupina Dunking Devils Squad na festivalu Macher v Nemčiji predstavila svojo najnovejšo...

 

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

WWW.RTVSLO.SI

Bojan Križaj s svojo ekipo s smučišča Jahorina je bovškim svetnikom predstavil projekt oživitve smučišča Kanin, ki je že leto dni zaprto. V...

 

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tolk k so nesposobni vsi v povezavi s kaninom ne bo nič iz tega,..in tudi če bo bodo večino časa zaprti kao zaradi burje

Popravljeno od Tilen5

 

image.jpeg

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 5 urami je Tilen5 napisal:

Pa ista plastika notri pri golfu al pa aertonu

 

No to je mene pred 5 leti dokončno odvrnilo od nakupa Arteona. Na zuni je bil bomba, s ceno sem se še nekak sprijaznil. Notranjost pa skoraj enaka kot pri službenem Golfu, kot da ne gre za 2x dražji avto. Dejandko v posmeh kupcem. So mislili, da ti lahko prodajo glih kar se jim zahoče.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 10 urami je FuManchu napisal:

 

Tole sem napisal en teden nazaj... pa imam občutek, da sem bil še premalo črnogled.

 

  

dne 3. 9. 2024 ob 13:00 je Boss napisal:

n ko takole pada iz vseh strani se v neki situaciji gospodarstvo tudi začne lomit in moje predvidevanje, da bo ena od znamk svete trojice verjetno crknila, tudi kakšen Opel bo imel brez posega vlade tak problem, da bo šel adijo. Tudi VAG grupa bo spustila Seat, da crkne. Tudi VW se bo verjetno prestrukturiral, da velikih limuzin in SUV-ov ne bo več imel v ponudbi. To bo ostalo Škodi in verjetno Audiju. Če bo pa zelo zagustilo bodo pa žrtvovali celo Audi, ker dejansko s takimi cenami in brez trga bo težko preživel.

 

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.