Skoči na vsebino

Razni zanimivi posnetki in članki

Ustvari kratki URL


Z M A J

Priporočeno sporočilo

WWW.24UR.COM

"Že od desetih zjutraj čakajo pred predorom," trije mladi Mariborčani v soboto popoldne pokažejo na gnečo pred Karavankami. Toda njihova...

 

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

SIOL.NET

Nova zmaga na tritedenski dirki, nova priložnost, da se pogleda v izjemno zanimivo življenjsko in športno pot slovenskega kolesarskega...

 

  • Všeč 3
  • Ljubim 2

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

WWW.24UR.COM

"Rejec mi je golobe pripeljal po koncu pouka. Med veroukom so me čakali v škatli, ko je babica škatlo naložila v prtljažnik, pa sem ji rekel...

 

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne rabimo mi sončnic in veternic, mi se kar na strele priklapljamo...

 

Zajeta slika.JPG

 

WWW.ROBIN.SI

Včerajšnje obilno deževje na Goriškem ni pustilo hujših posledic. V Zgornjem Lokovcu, natančneje v zaselku Novo mesto, je nekaj hiš brez elektrike že od včerajš

 

  • Zmeden 1
  • Žalosten 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Odkar so Britanci nazadnje leteli na Dresden je minilo precej desetletij, mostovi pa še kar padajo.

 

WWW.RTVSLO.SI

V mestu Dresden na vzhodu Nemčije se je zgodaj zjutraj zrušil del mostu čez reko Laba. V incidentu, katerega vzrok ni znan, ni bil nihče...

 

  • Haha 1
  • Začuden 2

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

post-1420-0-86929800-1443681846.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

AVTO-MAGAZIN.METROPOLITAN.SI

Eden najbolj opevanih dirkačev v zgodovini F1 je bil tudi v zasebnem življenju velik ljubitelj avtomobilskih...

 

N7rRRL1.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ALELUJA, postajamo Amerika!

 

WWW.24UR.COM

Učenec ene od osnovnih šol v Črnomlju je grozil vrstnici, svoje grožnje pa je podkrepil z objavo fotografije, na kateri ima v rokah zračno puško. Policija je nemudoma ukrepala in mu orožje zasegla. Med hišno...

 

Ta je grozil, naslednji bo že šel na strelski pohod...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne želim nikomur ničesar slabega, AMPAK tule sem pa od navušenja zaploskal z ušesi. Takrat sem bil uslužbenec sodišča, ko je bil ta primer aktualen in grozljiv umor nedolžne osebe.

 

SVET24.SI

V zaporu na Dobu je prejšnji petek umrl dvojni morilec Boštjan Koprivnikar, poročajo Slovenske novice. Ugonobil naj bi ga rak.

 

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

dne 17. 9. 2024 ob 18:16 je Z M A J napisal:

Ne želim nikomur ničesar slabega, AMPAK tule sem pa od navušenja zaploskal z ušesi. Takrat sem bil uslužbenec sodišča, ko je bil ta primer aktualen in grozljiv umor nedolžne osebe.

 

SVET24.SI

V zaporu na Dobu je prejšnji petek umrl dvojni morilec Boštjan Koprivnikar, poročajo Slovenske novice. Ugonobil naj bi ga rak.

 

Karma je k***a...

N7rRRL1.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.