Skoči na vsebino

Prijavi

  • Zadnja sporočila

    • Živjo vsem,   da oživim malo tole temo. Postal sem lastnik CX-60 PHEV in dokler ne uredim vseh papirjev bi bil vesel kakih koristnih informacij.   @Jest oz. ostali, ki imate tega orjaka, upam da mi boste lahko pomagali. Predvsem bi zdaj moral v garaži bloka narediti še polnilnico (nekako ne bi montiral samo vtičnice) pa me zanima ali lahko krmilim polnjenje baterije preko avta na daljavo ali moram nabaviti tako polnilnico, ki mi omogoča "daljinsko upravljanje"? Videl sem, da lahko v avtu nastavim čas začetka polnjenja (in verjetno tudi konca), ampak v praksi si zamiljam, kaj pa če si v nekem trenutku zaželim vklopiti polnjenje prej, kot je nastavljeno v avtu. Ali to lahko naredim na daljavo (naložil sem si app MyMazda) ali bom moral stopiti do avta in to urediti?   Koliko km v praksi naredite na elektriko?   Lp Pero
    • Včeraj sva imela z ženo obletnico poroke pa sva šla na pizzo... zraven pa seveda paše tudi pivo    
    • Ja meni deluješ šolski primer.   V stroške boš verjetno mogu vključiti še polnilnico. Če imaš vozilo v garaži malo razmisli tudi v smeri ali zaradi požarne varnosti upaš imeti EV v garaži. Pa tako kot sem rekel, EV je trenutno zelo težko prodati, no mogoče bo to čez leta drugače, vendar obstaja verjetnost, da boš zadnji lastnik vozila.    
    • Za mercedez je tak način bil znan ja, nisem pa vedel da tudi pri Mazdi.
    • Meni je tako Majes povedal na servisu ob debatki Edit: prosim javi kaj ugotoviš
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.