Skoči na vsebino

Tole je pa kr smeh

Ustvari kratki URL


Boss

Priporočeno sporočilo

  • Odgovori 14,2k
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

V?eraj videl tole sredi kranja, mogo?e ?e stara fora pa vseeno.

 

 

post-3-0-23462800-1444644673_thumb.jpg

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Danes na dvori??u.

 

Sin (5 let): "Tata, zakaj na BTjki pi?e 4x4?"

Jaz: "Zato ker ima ?tiri kolesa in vsa ?tiri so pogonska,"

Sin: "Zakaj pa na petki ne pi?e 4x4?"

jaz: "Zato, ker ima sicer tudi ?tiri kolesa, ampak sta samo dve kolesi pogonski. Na petki bi moralo pisati 4x2."

H?erka (8 let): "Tata, Panda je pa 5x4 a ne."

jaz: "Kako 5x4?"

H?erka: "Saj si rekel, da ima ?e 20 let..."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Have a nice and productive day!

Your future depends on it.

Your LIFE… depends on it.

 

A Klokateer...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

     Sin Arabec:    Povej mi o?ka, kaj za nekaj je ta ?udna kapa, ki jo nosimo ? 
     Ata Arabec Sine to je 'kefija', ki nas v pu??avi ??iti pred soncem. 
     Sin:              Kaj pa ta obleka, ki jo nosimo ? 
     Ata:              D?alabija je obla?ilo zelo zanesljivo pred vro?im pu??avskim soncem. 
     Sin:              Kaj pa ti grdi ?evlji,ki jih nosimo ? 
     Ata:             To so posebni sandali, ki prepre?ujejo opekline pred pu??avskim soncem. 
     
Sin            A za koji kurac pol ?vimo v Velenju ??

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

  34419_1.png  33631_1.png 34319_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

5 ?ivljenjskih dejstev:

 

- ?e ima? enega otroka si star?, ?e ima? dva pa si sodnik,

- poroka je zveza k kateri ima ena oseba vedno prav, druga oseba je mo?,

- ne more? kupiti ljubezni, jo pa lahko drago pla?a?,

- mo? in ?ena vedno sklepata kompromise - mo? prizna, da se je zmotil, ?ena pa se strinja z njim,

- na? jezik se imenuje materin jezik, saj o?e nikoli ne pride do besede.

 

:lol:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

5 ?ivljenjskih dejstev:

 

- ?e ima? enega otroka si star?, ?e ima? dva pa si sodnik,

- poroka je zveza k kateri ima ena oseba vedno prav, druga oseba je mo?,

- ne more? kupiti ljubezni, jo pa lahko drago pla?a?,

- mo? in ?ena vedno sklepata kompromise - mo? prizna, da se je zmotil, ?ena pa se strinja z njim,

- na? jezik se imenuje materin jezik, saj o?e nikoli ne pride do besede.

 

:lol:

 

In zakaj je to v rubriki "To je pa kr smeh"?  :hudicek:

Sem poročena že devetnajst let, poleg tega imam šest otrok. Ne moreš me prestrašiti, niti presenetiti, niti šokirati...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Takole imam pa osvetlitev. Je Glih tolk da malo sveti pa se to temne barve    
    • 3080 in 4080 imata obe 320 TDP, vendar je 4080 pač bolj zmogljiva za cca +50%, primerjava FE.    EVGA je mela top GPUje. Imam 3080 FTW3. 
    • Adijo pamet grafa...to je "doterano o konca"...taka hlajenja sem mislil...taka so se nekdaj prodajala za nadgradnjo. In ker proizvajalci sedaj to ponujajo,je tudi ponudba posebaj GPU hladilnikov praktično izginila.   Upam,da nisem bil preveč žaljiv v mojem prejšnjem komentarju (ni bilo tako mišljeno),ker praktično vsi gamerji imajo takšne sisteme,kot sem jih opisal. Problem je večinoma v denarju...tip kupi vse komponente,za čim manj cvenka,sestavi...čez leto-dve pa misli,kako bo izboljšal sistem,če kupi vodno za CPU. In tukaj je v mojih očeh "sfalitek" za cvenk. Če je CPU tako hlajen,da ne gre v thermal throttling,po tem bi ta cvenk bil bolje investiran v boljšo grafo z boljšim hladilnikom,boljši CPU itd... Ker če gledaš lih performance LeGrand Macho RTja...za dobrih 57€ tak hladilnik,da brez problema naviješ CPU in ti ga ne bo bremzalo...in tudi če vzameš v zakup npr.10-20°...in že na začetku vzameš cenejsi CPU brez hladilnika,in ti ostane cvenk za močnejso grafo....na koncu imaš za isti cvenk boljši sistem.   Res je,da so AiO vodna hlajenja postala že izjemno poceni...od cca.80€ naprej 240ka itd... A je tudi res,da je razlog,za kaj je tak sistem "poceni"...a tega se nihče ne vpraša (mislim kvaliteto pumpe in zanesljivost sistema). Za to pa sem prej pisal,da taki sistemi zame ne pridejo v upoštev.  
    • Jaz imam 3070ti gaming x trio in imajo res top hladilnik. Je pa 3070 in 3080 serija tudi med pozresnejsimi karticami. 310W za 3070ti in 340w z 3080 serijo. Za primerjavo 4070 ti msi gaming x trio ima TDP 285W :). Evga 3070 je imel tud top hladilnik. Ce se ne motim ima gor hladilnik od evga 3080
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.