Skoči na vsebino

Tole je pa kr smeh

Ustvari kratki URL


Boss

Priporočeno sporočilo

  • Odgovori 14,2k
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Evo sem kupil verigo, pa orodje za odstranjevanje odvečnih členov, pa razmaščevalec, pa mazivo, dal skoraj stotaka in zamenjal. Kaj naj rečem? Zgleda Ok, ampak vseeno ob prvi priliki zamenjam še najbolj obremenjen zobnik al pa celo kaseto. Sem dejansko opazil, da po moji oceni je tole voženo 80% v zadnji prestavi in ni čudno, da tistih 11 zobčkov na zobniku res gara.
    • Bosanci so nehali preverjat diplome... bojijo se, da bodod ostali brez vseh strokovnjakov.
    • Ja a ni točno to? 😄
    • Se par iz Ligurije (prisli domov v soboto). Med voznjo zal leva roke, slika kontra mal izziva za Jest-a...:)
    • Drigace pa nehajmo jamrat, krivi smo sami, cene telefonov, hrane, cunj, avtov, nepremicnon rastejo zgolj in samo zaradi povprasevanja. Dokler se kupuje bodo sle cene gor. Vsi se vozimo v sodobnih avtih ker smo tako navajeni - razvajeni, odvisni in je tezko iti 'na dol' Osnova tega sveta.   Jaz grem z zelo dobrim nedavno novim avtom in pocitnisko prikolico 1998 v kamp, se mam super, mam vse, ampak jaz sem velik revez ko ppgledam avtodome okoli mene ki so vredni 50-150k, prikolice vredne 20-40k zraven avto vreden min 40k, elwktricna kolesa vsak 5k... Ni vec osnovnih dobrin, zadovoljstev, smo samo se na polno.   Na prelazih gledam kolesarje - ni vec kolesa ki ni karbon ali cenejsi od 5k...   Tako to je, priznajmo si.
  • Kdo je trenutno prisoten (Poglej celoten seznam)

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.